Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Glob Mocny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #16
    Piecia, to był dokładnie tan sam sklep.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Przywiezione przez znajomego, który zawitał do Łodzi. Butelka 0,33 l. Kolor słomkowo-złoty.Może miałem omamy ale tak jakby leciutko opalizowało. Zapach niezbyt przyjemny. Piana słaba. Goryczka w sam raz. Bez rewelacji, ale OK.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #18
        Opakowanie to klasyczny bączek. Jak to normalne w przypadku Browarów Łódzkich, etykieta jest tandetna i zupełnie bez pomysłu... Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy nie zaoferować im swoich usług Dziwi goły kapsel, skoro dysponują przecież drukowanym.
        Kolor jaśniutki, o wiele za jasny jak na piwo mocne.
        Nasycenie trochę za słabe.
        Piana wysoka, ale za szybko znika.
        Zapachu praktycznie nie ma.
        Smak niby nie ejst zły, ale w pierwszej nucie. W drugiej pojawia się goryczka, też całkiem niezła. Niestety w trzeciej ta goryczka zmienia się w coś paskudnego... Idę po jakieś lepsze piwo żeby to spłukać...

        Moja ocena: [1.825]

        Comment

        • dziku
          Senior
          • 12-2002
          • 1992

          #19
          Twilight_Alehouse napisał(a)
          (...) Dziwi goły kapsel, skoro dysponują przecież drukowanym.
          Chyba jednak nie dysponują. Kapsle drukowane były ze starym, ładnym logo. Niestety - "Browary Łódzkie" dorobiły się nowego i paskudnego znaku firmowego
          I z tym znakiem kapsle się jeszcze nie pojawiły. Tak jest zresztą chyba już od roku. Było sporo czasu żeby to zauważyć i... zużyć zapasy starych kapsli.
          Dziku


          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #20
            dziku napisał(a)
            Chyba jednak nie dysponują. Kapsle drukowane były ze starym, ładnym logo. Niestety - "Browary Łódzkie" dorobiły się nowego i paskudnego znaku firmowego
            I z tym znakiem kapsle się jeszcze nie pojawiły. Tak jest zresztą chyba już od roku. Było sporo czasu żeby to zauważyć i... zużyć zapasy starych kapsli.
            Nowy znak jest strasznie paskudny... Trudno, nawet jak bedzie na kapslach, to i tak lepiej niż gołe. Się zobaczy co z tego wyjdzie.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #21
              Twilight_Alehouse napisał(a)
              Trudno, nawet jak bedzie na kapslach, to i tak lepiej niż gołe.
              Pewnie, że tak .
              Gdzie te czasy, kiedy kapsle z na łódzkich piwach różniły się kolorami i motywami łódki i korony.

              Comment

              • lzkamil
                kierowca bombowca
                • 01-2003
                • 3611

                #22
                Kolor zlocisty, troche za jasne na mocne (3.5)
                Piana kiepska, raczej nietrwala, pozostajacy dywanik tez szybko znika (2.5)
                Nasycenie jak trzeba (4.5)
                Zapach srednio intensywny, chmielowo-kwaskowy (3.5)
                Smak goryczkowo-chmielowy z bardziej slodowym posmakiem, niby czuc troche wyzszy ekstrakt ale w sumie plaskawe (3.5)
                Opakowanie - baczek 0.33 l, etykietka wyroznia sie na plus w porownaniu z innymi lodzkimi piwami (4)
                Nienajgorsze ale sie nie umywa do mojego ulubionego Lodzkiego Mocnego. Moze Browary Lodzkie niepotrzebnie rozmnazaja ilosc gatunkow zamiast sie skoncentrowac na kilku naprawde dobrych.

                Moja ocena: [3.475]
                Lepszy jabol pod okapem
                niż GŻ, CP i KP !


                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                Comment

                • mste
                  Gość
                  • 01-2005
                  • 152

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: złoty, ciut za jasny [4]
                  Piana: drobniutka, niezbyt trwała lecz do końca pozostał kożuszek [3.5]
                  Zapach: przyjemny chmielowy, nie czuc alkocholu jak w niektórych mocnych piwach [4.5]
                  Smak: posmak słodowy z łagodną goryczką, nie wyczuwalny smak alkocholu [4]
                  Wysycenie: dobre, przyjemne podszczypywanie w język [4.5]
                  Opakowanie: butelka bączek (nowa - ostatnio bardzo często), etykieta mi się podoba, pełny opis, minus za golutki kapsel [4.5]
                  Uwagi: Ogólnie całkiem dobre piwko za niewielką kasę - polecam

                  Moja ocena: [4.175]

                  Comment

                  • Bekiesz
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 140

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Złoty,dość jasny jak na mocne piwo.Przejrzysty. [3.5]
                    Piana: Drobnopęcherzykowa,za krotko trwająca.Ma nieladny lekko szary kolor.Znika bez śladu. [1.5]
                    Zapach: Chmelowy,dosyć słaby. [3]
                    Smak: Bardzo silna gorycz w smaku.Alkohol obecny,ale nie dominujący. [3.5]
                    Wysycenie: Za małe i zbyt krótkotrwałe. [2]
                    Opakowanie: Bączek 0.33l.Kapsel zwykly,złoty,etykieta nieładna-ale zawiera to,co powinna zawierać. [4]
                    Uwagi: Wylącznie do jednorazowego spróbowania.

                    Moja ocena: [3.075]
                    Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

                    Comment

                    • granat862
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 945

                      #25
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Jasno slomkowy [3]
                      Piana: W błyskawicznym tempie znika. [2]
                      Zapach: Wodnisty, lekko wyczuwalny chmiel pozostawia [2.5]
                      Smak: Smak słodowy z dużą goryczką pozostawia wodny posmak. [2.5]
                      Wysycenie: Prawie go nie ma. [2]
                      Opakowanie: Akurat mi trafiła się nie naruszona etykieta, rowno przyklejona coc na połce widziałem wiele zniszczonych startych etykiet.Jak dla mnie graficznie przentuje się lepiej od etkiety Globa Premium. Kapsel jak to z Browarów Łódzkich tradycyjnie "bez skazy", żadnego nadruku. [2.5]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [2.45]
                      Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                      Comment

                      • olk
                        Junior
                        • 12-2007
                        • 5

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: jasny,za bardzo jak na mocne piwo [3]
                        Piana: zniknela szybko,nie prxyjemna w smaku [3]
                        Zapach: okropny,smierdzial,az odzucal wrecz [2.5]
                        Smak: kiepski,czuc spirytus-nic ciekawego [3]
                        Wysycenie: jak dla mnie moglo by byc wieksze ale nie jest najgorzej [3]
                        Opakowanie: fatalne,tandetne i bez pomyslu naprawde nie wiem kto je wymyslil [2]
                        Uwagi:

                        Moja ocena: [2.775]

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olk Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kolor: jasny,za bardzo jak na mocne piwo [3]
                          Piana: zniknela szybko,nie prxyjemna w smaku [3]
                          Zapach: okropny,smierdzial,az odzucal wrecz [2.5]
                          Smak: kiepski,czuc spirytus-nic ciekawego [3]
                          Wysycenie: jak dla mnie moglo by byc wieksze ale nie jest najgorzej [3]
                          Opakowanie: fatalne,tandetne i bez pomyslu naprawde nie wiem kto je wymyslil [2]
                          Uwagi:
                          proszę trochę przyłożyć się do przekazu i swobodniej korzystać ze spacji
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎