Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Siedlce - wycieczka tylko dla twardzieli

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    Siedlce - wycieczka tylko dla twardzieli

    Proponuję całodniową wycieczkę do Siedlec.
    Z atrakcji da radę wypić piwa z Kormorana (Irish i pils), Łomżę, Perłę i piwa z browaru Północnego. Poza tymi piwami do zjedzenia genialne pierogi i goloneczka palce lizać (dla nie mięsożerców znajdzie się całkiem dobra miruna).
    Wycieczka może mieć miejsce jedynie w środku tygodnia gdyż połowa zacnych przybytków w wykendy jest nieczynna i dlatego też jest to propozycja wyłącznie dla twardzieli .
    Do Siedlec jedzie się dwie godzinki pociągiem, bilet kosztuje jakieś 14pln.
    Jeżeli są chętni podejmuję się opracować marszrutę i oprowadzić szanowne koleżeństwo. Będziemy mogli dzięki takiej wyprawie stworzyć w miarę aktualne kompendium wiedzy o knajpach w Siedlcach.
    Proszę się wpisywać.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl
  • may
    Senior
    • 01-2002
    • 1508

    #2
    No nie!!! Taka wycieczka bez mojej osoby! Pisze się na nią jako pierwszy !

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      bilet 14,50zł - pociąg odjeżdża z Warszawy Wschodniej
      ja zobaczę, jak z planingiem na przyszły tydzień i kto wie...
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        #4
        Zapomniałem napisać że te 2 godzinki to z Wawy.
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          #5
          eee... pociągi jeżdżą np. 1h18, 1h33, więc nie 2h (mniej czasu na spożycie w pociągu...)
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • dkrasnodebski
            cymbał
            • 05-2003
            • 2316

            #6
            cyborg_marcel napisał(a)
            eee... pociągi jeżdżą np. 1h18, 1h33, więc nie 2h (mniej czasu na spożycie w pociągu...)
            Pociągi odjeżdżają też ze Śródmieścia i z Centralnej. Wtedy czas podróży jest trochę dłuższy.
            Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

            www.radoslawstolar.pl

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #7
              Jak ustalicie termin to ja biorę urlop na żądanie i w drogę. Bardzo lubię piwo z Suwałk - pisałeś o beczkowym?
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • dkrasnodebski
                cymbał
                • 05-2003
                • 2316

                #8
                zythum napisał(a)
                Jak ustalicie termin to ja biorę urlop na żądanie i w drogę. Bardzo lubię piwo z Suwałk - pisałeś o beczkowym?
                Tak, o beczkowym. Bywa tam też czasem jakiś asortyment w buteleczkach i to wszystko w pięknym garażu za jedyne 2.50.
                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                www.radoslawstolar.pl

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  #9
                  Darku> tak, ale np. jak wybrałam sobie wycieczkę z Wawy Centr. to się okazało, że akurat Centr=>Wsch jest tylko ekspres o danej porze i za ten kawałek eskpresem musiałabym zabulić 11 zeta, to już lepiej ze Wsch. jechać, zwłaszcza, że to niedaleko, a 11 zeta na piwo przeznaczyć
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    #10
                    cyborg_marcel napisał(a)
                    Darku> tak, ale np. jak wybrałam sobie wycieczkę z Wawy Centr. to się okazało, że akurat Centr=>Wsch jest tylko ekspres o danej porze i za ten kawałek eskpresem musiałabym zabulić 11 zeta, to już lepiej ze Wsch. jechać, zwłaszcza, że to niedaleko, a 11 zeta na piwo przeznaczyć
                    Okey. Rzeczywiście tak jest.
                    Jeżeli jednak wybiezrzesz wyszukiwanie jedynie spośród pociągów pośpiesznych Twym oczom ukaże się już dużo atrakcyjniejsza oferta
                    Jednakże proponuję jechać ze Śródmieścia.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #11
                      Pomysł jest dobry, ale jako że w pracy jestem jeszcze w zeszłym roku (i tak do końca stycznia) na urlop nie mam co liczyć. Dopiero z początkiem lutego mogę myśleć o jakimś dniu wolnym. Iron zresztą też - do sesji jest uziemiony - nie może brać urlopu, kiedy studenci na Niego czekają...

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        #12
                        piszę się na taki wyjazd - ale na Boga nie w trakcie sesji - przed może być - pasuje mi każdy dzień oprócz wtorku 18 I (mam wtedy koło na którym musze być) - nie ukrywam, że najlepszym dniem byłby piątek - środek tygodnia, a w sobotę przynajmniej niepracująca część z nas mogłaby odpocząć
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • may
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 1508

                          #13
                          Piecia napisał(a)
                          piszę się na taki wyjazd - ale na Boga nie w trakcie sesji - przed może być - pasuje mi każdy dzień oprócz wtorku 18 I (mam wtedy koło na którym musze być) - nie ukrywam, że najlepszym dniem byłby piątek - środek tygodnia, a w sobotę przynajmniej niepracująca część z nas mogłaby odpocząć
                          Nic tak pozytywnie nie wpływa na sesję egz, jak sesja piwna .

                          Comment

                          • may
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 1508

                            #14
                            Nie zapomnijcie kupić bilet w obie strony - zawsze to 15% taniej. Promocja PR zawsze na czasie !

                            Comment

                            • dkrasnodebski
                              cymbał
                              • 05-2003
                              • 2316

                              #15
                              Proponuję czwartek lub piątek. Wyruszamy o 7.57 ze Śródmieścia w Siedlcach jesteśmy na 9.46.
                              Co do kolejności zwiedzania ustalim po drodze.
                              Powrót ciuchcią o 19.05 i na 20.51 w Wawie.
                              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                              www.radoslawstolar.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎