Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar na Jurze, Barka Autumn Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browar na Jurze, Barka Autumn Pils

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasnozłociste, lekko mętne [4]
      Piana: biała, średnie pęcherze, opada zauważalnie, osadza się minimalistycznie na szkle [3]
      Zapach: słaby, cytrusowo-chmielowy [3.5]
      Smak: w smaku dominuje grejpfrutowa goryczka, jak dla mnie zbyt mocna, pestkowa, na drugim planie owocowo-chmielowo-słodowe akcenty. dość wyważone, bez dominacji, w miarę pełne i treściwe [3.5]
      Wysycenie: troszkę za duże, momentami bąbelki zbyt mocno kłuły w podniebienie [4]
      Opakowanie: z serki etykiet "barkowych", prosta i jednokolorowa, firmowy kapsel browaru [4]
      Uwagi: I dobre i trochę męczące, goryczka bardziej cytrusowa ale weszło w całości, jednak drugiego z rzędu bym nie wypił

      Moja ocena: [3.525]
      Attached Files
      Last edited by becik; 22-02-2015, 21:35.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złocisty, idealnie klarowne (chociaż na dnie butelki znajduje się delikatny osad). [5]
        Piana: Średnio obfita z początku drobno zbudowana jednak dość szybko się dziurawi. Dobrze się wzbudza mieszaniem i przyzwoicie zdobi szkło. [4]
        Zapach: Co najwyżej średnio intensywny słodkawy ale gównie słodowy z nutka diacetylu. [3]
        Smak: Piwo wydaje się być wyzbyte ze smaku, czego powodem zapewne jest intensywna goryczka o ziołowo-grejpfrutowym charakterze. Wyczuwalna w smaku mała zawartość żelaza. [3.5]
        Wysycenie: Trochę niższe niż w typowym koncerniaku czyli wysokie. [4]
        Opakowanie: Etykieta całkiem przyjemna dla oka, szkoda że panuje na niej totalna dezinformacja. [4]
        Uwagi: Warka z datą do 01.05.2015. Pierwszy pils, w którym mi nie brakuje goryczki. Poza tym piwo jest przeciętne nie wiele różniące się od koncernowych wypustów.

        Moja ocena: [3.5]
        Last edited by Klatak; 13-03-2015, 00:24.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎