Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Brokreacja] The Dealer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Gryf, [Brokreacja] The Dealer

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasnozłoty, klarowny. [5]
    Piana: Średnio-niska, prawie biała, średnie i drobne pęcherzyki, średnio trwała, delikatnie ale ładnie zdobi szkło. [3.5]
    Zapach: Owoce tropikalne, cytrusowy, białe owoce, złożony i przyjemny aromat. [4.5]
    Smak: Umiarkowana słodowość, wytrawne, lekkie, sporo cytrusów ze skórkami, umiarkowanie wysoka grejpfrutowa goryczka o średniej długości z zielonymi akcentami(trudno określić czy to bardziej ziołowe, trawiaste czy gałązkowe)i, w tle delikatnie płatki owsiane(bez przeczytania etykiety raczej nie zwróciłbym nań uwagi). [4.5]
    Wysycenie: Średnie - nie za wysokie, w sam raz. [4.5]
    Opakowanie: Całkiem ładna etykieta w stylu Brokreacji, w składzie nie podano chmieli, ale o tym w uwagach. [4]
    Uwagi: Piwo w stu procentach pokrywa się z tym co jest na etykiecie, smaczne i lekkie apa, bardzo mi smakowało. W składzie widnieje taka pozycja "chmiele: BroKREACJA Blend (chmielenie zmienne)" - co po mojemu brzmi "warzymy z tego co zostało", trochę mnie to martwi ze względu na powtarzalność piwa. Póki co polecam warkę z datą do 15.12.2016.

    Moja ocena: [4.4]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, odrobinkę zamglone. [5]
      Piana: Biała, średniej wysokości, bardzo trwała, złożona ze średniej grubości pęcherzyków, lepi się do szkła. [4]
      Zapach: Cytrusy takie jak pomarańcza i mandarynka, słodkie tropiki oraz coś ze zboża. [4.5]
      Smak: Średnia i bardzo przyjemna goryczka w postaci cytrusów i ziół ciekawie współgra ze sporą wytrawnością tego piwa. W odczuciu jest aksamitne i niezwykle orzeźwiające. Byłoby perfekt, gdyby słodu było ciut więcej. [4.5]
      Wysycenie: Idealne dla tego piwa. [5]
      Opakowanie: Na etykiecie rzeczywiście Dealer ze złotym łańcuchem na szyi zakończonym... chmielową szyszką. Facjata przypomina mi młodego Eltona Johna. Skład prawie pełny, brakuje chmieli. Kapsel goły, etykieta w stylu Brokreacji. [4]
      Uwagi: Jedno z lepszych APA jakie piłem w tym roku, a może i najlepsze.
      Warka 15.12.2016.

      Moja ocena: [4.475]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Zastanawiałem się, czy ja tam widzę Eltona Johna czy tylko mi się wydaje.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Złoty, błotnomętny... [3.5]
          Piana: Biała, drobna, niewysoka i nietrwała. [3]
          Zapach: Sosna, zioła i delikatne cytrusy. [4]
          Smak: Silna goryczka z lekkim akcentem piołunu, ślad oleisty, minimalny posmak cytrusowy. [3]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Kalkomania. Jaki diler jest, każdy widzi (ja Eltona J. nie wypatrzyłem). Mnie urzekł różowy Hummer w tle . [4]
          Uwagi: Mimo pewnej oleistości i łagodności piwa jakoś nie mogę się przekonać...

          Moja ocena: [3.475]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎