Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gambrynus, Wyborne 11

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Gambrynus, Wyborne 11

    gotów do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    bedąc w Ciechanowie natknąłem się na nowy produkt Gambrynusa o nazwie Wyborne, nie nalezy mylić z dotychczasowym Wybornym gdyz na półkach sa obecne oba gatunki, kolor jasnobursztynowy, dokonałe "tańczące" bąbelki, aromat mocny chmielowy, to samo daje się wyczuc w smaku, który wspaniale rozchodzi sie w ustach pozostawiając miły posmak, piana niestety zbyt szybko opada, pozostaje cienka warstwa, etykieta nie nalezy do najciekaszych, wzór skądinąd juz znany, szkoda ze zmieniono szate graficzną http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=9869&s=

    Moja ocena: [4.825]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Dla mnie to po prostu "Leżak" w innym opakowaniu na co wskazuje zawartość ekstraktu i alkoholu/o ile się nie mylę identyczna w obu piwach/.Po wypiciu miałem też zbliżone wrażenia smakowe,chociaż każda partia ciechanowskiego piwa smakuje nieco inaczej.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        kloss napisał(a)
        Dla mnie to po prostu "Leżak" w innym opakowaniu na co wskazuje zawartość ekstraktu i alkoholu/o ile się nie mylę identyczna w obu piwach/.Po wypiciu miałem też zbliżone wrażenia smakowe,chociaż każda partia ciechanowskiego piwa smakuje nieco inaczej.
        Parametry Leżaka sa identyczne, Leżak było dostepny w opakowaniach 1l i 033 l jako piwa pasteryzowane, to jest niepasteryzowane, też sądziłem, że jest identyczne ale przy bezposrednim porównaniu róznica jest uchwytna.
        Zreszta jesli to byłby Leżak niepasteryzowany to czemu na etkiecie nie zdjęli po prostu tej informacji?
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #5
          Z pasteryzacją w "Gambrynusie" wcale nie jest tak prosto.Na przykład "Wyborne" bez różnicy na etykiecie było produkowane pasteryzowane i niepasteryzowane w tym samym czasie/zrobiłem sobie nawet degustację porównawczą/.Podobnie "Leżak"-mimo informacji na etykiecie o pasteryzacji początkowo był niepasteryzowany.Moja wiara w etykiety jest więc ograniczona a co do smaku to jak pisałem wcześniej różne partie "Ciechanowa" różnią się smakiem/w obrębie tego samego gatunku/.

          Comment

          • strzelec_wyborowy
            Junior
            • 08-2011
            • 21

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: słomkowy jasny [5]
            Piana: wysoka [5]
            Zapach: słodowo-chmielowy [5]
            Smak: lekkie dobre piwko [5]
            Wysycenie: moim zdaniem tak jak powinno być [5]
            Opakowanie: klasyczna etykieta [5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [5]

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              Cokolwiek napiszę, to będzie hejt. Zgłaszam...
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • tfur
                Senior
                • 05-2006
                • 1303

                #8
                trafił w dziesiątkę
                znaczy w 11-tkę
                Last edited by tfur; 05-02-2014, 11:31.
                veni, emi, bibi

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎