Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Żeromskiego 22, Piwosz [przeniesiono]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Wrocław, Żeromskiego 22, Piwosz [przeniesiono]

    Mieści się to maleństwo przy ul. Żeromskiego. Na skromnym metrażu sporo wynalazków z różnych stron świata. Do tego sporo zestawów ze szklanką i tego typu promocje. Pierwszy taki sklep, jaki na oczy widziałam. Zawsze warto tam zajrzeć.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    #2
    zawsze warto dodać że we Wrocławiu
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Marusia - "Piwosz", Wrocław

      Mieści się to maleństwo przy ul. Żeromskiego. Na skromnym metrażu sporo wynalazków z różnych stron świata. Do tego sporo zestawów ze szklanką i tego typu promocje. Pierwszy taki sklep, jaki na oczy widziałam. Zawsze warto tam zajrzeć.

      Comment

      • Misiekk
        Senior
        • 05-2001
        • 913

        #4
        Krzysiu napisal/a
        Marusia - "Piwosz", Wrocław

        Mieści się to maleństwo przy ul. Żeromskiego. Na skromnym metrażu sporo wynalazków z różnych stron świata. Do tego sporo zestawów ze szklanką i tego typu promocje. Pierwszy taki sklep, jaki na oczy widziałam. Zawsze warto tam zajrzeć.

        Wkońcu i ja tam zawitałem. Wszedłem i szczęka opadła mi na blat z wrażenia. Jest TEGO tam mnóstwo. A trafiłem tam tylko dlatego bo jest to niedalego odemnie a w pobliskim sklepie znowu brakło Książęcego. Wyszedłem usatysfakcjonowany w 100%. Naprawdę polecam.
        Piwo to jest życia blues, daje miłość oraz luz. :)

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Chyba nie da się ukryć, że to dalej najlepiej zaopatrzony sklep z piwem we Wrocku. Masa promocji w postaci kufli, szklanek, podstawek. Z Polski, wszystko z "wielkich", nawet Bosman Full. Z mniejszych np. Irlandzkie z Krajana.

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            #6
            Dziś spotkała mnie w tym sklepie niemiła sytuacja. Kupiłem trochę Kryształów. Stały sobie w skrzynce przy kasie. Wszystkie miały kapsel z przyklejoną ceną - 1,45 zł. Coś mnie tknęło przeczucie i przy kasie odleiłem jedną metkę - było przeterminowane.
            Pani bez większego zdziwnienia powiedziała "O, znowu" i zawołała kogoś na zapelczu by wymienił. Te wymienione nie miały przyklejonych cen...
            Jestem na 100% pewnien, że sprzedają przeterminowane piwo z premedytacją. Nie, tak się nie robi. PAŁA!
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Niedawno znajomy opowiadał mi o podobnym przypadku, tym razem z innym piwem. Czyżby przenosiny nie wyszły "Piwoszowi" na dobre ?

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #8
                Odwiedziłem 22.12.2004

                Ilość promocji rzeczywiście największa (a tego szukałem na prezent dla ojca).
                Zakupiłem jedyną 5 litrową puszkę (beczułkę) Obolona Premium (chociaż nazwa jest trochę zakamuflowana - Premium widnieje tylko z boku puszki małym drukiem. Pod logo natomiast napis brzmiący 'nasze')
                Trzy rodzaje Chimay'a 0,75dm3 z czego pozostało już tylko dwa bo zakupiłem Cinq Cents.

                Trzypak 'Franciszka' po 11 zł

                Promocja Krusovice Cerne po 2,90zł za butelkę 0,5

                Kryształ po 1,45 ale nie wiem z jaką datą bo nie kupowałem

                Jurand Dublin i Koźlak

                Obsługa miła i chętna do współpracy. Np. zechcieli wymienić zakupiony przed momentem szeciopak Pilsnera z kuflem na beczkę Obolona bez zbędnych komentarzy.

                Szkoda, że nie mam tego sklepu po drodze do pracy
                MM961
                4:-)

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23793

                  #9
                  w poniedziałek po świętach przy krótkiej wizycie udało mi się wyrwać ostatnie 4 portery z Żywca (DEterminacja o jeden dzień i tylko przypadek sprawił że wyciągnąłem je szefowi z zaplecza ).

                  Ogólnie odniosłem wrażenie że Piwosz już nie jest tak atrakcyjnym asortymentowo sklepem jak kiedyś...
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #10
                    10.03.2005

                    W zasadzie w sklepie nic ciekawego. Parę zagranicznych marek, a z polskich nietypowych - tylko Jurand Dublin. Porażka
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                      10.03.2005

                      W zasadzie w sklepie nic ciekawego. Parę zagranicznych marek, a z polskich nietypowych - tylko Jurand Dublin. Porażka
                      Czyli sprawdzają się słowa właściciela tego sklepu, który powiedział mi kiedyś, że już nie bedą eksperymentować ze sprowadzaniem różnych piw z małych i ciężko dostępnych we Wrocławiu browarów. Skupią się na piwach, które im łatwo i szybko schodzą.
                      Już od dawna nie chce mi się robić wycieczek na ulicę Żeromskiego.

                      Comment

                      • wroclawianin
                        Junior
                        • 04-2004
                        • 26

                        #12
                        W sklepie przy Zawalnej pojawiło się ostatnio Amber Żywe (w cenie 3,20 za butelkę) - obecnie to chyba jedno z nielicznych miejsc w okolicy (przynajmniej w północnej części Wrocławia), gdzie można je nabyć. Przez krótki czas była promocja na La Trappe Duppel - butelka 0,33 kosztowała 1,50 pln (data ważności - maj 2005), niestety te kilka(naście) butelek rozeszło się bardzo szybko...

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #13
                          Z ciekawostek, jest wybór piw z Ciechanowa (Miodowe, Farskie, Porter) i Staropolskiego (Złote, Porter).

                          Comment

                          • dareksz1
                            Junior
                            • 06-2005
                            • 10

                            #14
                            Trzeci sklep jaki odwiedziłem w czasie pobytu we Wrocławiu. W sprzedaży poza piwem masa pozapiwnych rzeczy (lody itp). Fajnie urządzony sklep, sprzedawca z podejściem do klienta. Niestety też najdroższy z tych sklepów. Amber Żywe i Koźlak po 3,50 zł. Zaopatrzyłem się w Książęce z Browaru Śląskiego (1,95 zł) i Beczkowe Wyborne z Ciechanowa (1,90 zł).
                            Podsumuję tutaj jeszcze moje poszukiwania dobrego piwa. Z trzech sklepów najbardziej przypadł mi Piwoszek na ul. Dworcowej. Nie kupiłem wszystkiego na co miałem ochotę, ale i tak jestem zadowolony. Pominąłem Piwopija na ul. Sienkiewicza ponieważ są tam roboty drogowe i dostęp do sklepu jest trochę utrudniony .
                            Wszystkie adresy i piwka o które pytałem znalazłem na tym forum. Dzięki. Wasze

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              #15
                              Jest sporo Ciechanowa. A przede wszystkim Ciechan Wyborny i Mocny niepasteryzowany. Data ważności 1.XI.2005. Słyszałem od kogoś, że to piwo ma podejrzanie długi termin przydatności, ale osobiście tego nie stwierdziłem.

                              Z ciekawostek - Belfast w zielonych, bezzwrotnych butelkach 0,33.
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎