Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jabłonowo, Buddy`s Lemon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sklep-piwowar
    Senior
    • 10-2002
    • 559

    Jabłonowo, Buddy`s Lemon

    Nie znalazłem więc dodaję nowy temat.Kolejne piwo smakowe z Browaru Jabłonowo.Piwo jasne aromatyzowane ,wysokoodfermentowane(nie wiem co to znaczy)pasteryzowane zaw alk 7,2 % ekstraktu nie podano.W składzie skoncentrowany sok owocowy i pod spodem jest napisane ,że ewentualny osad to naturalny osad z soku ale produkt zawiera fenyloanaline
    Kolor taki cytrynowy mętne,piana prawie nie isnieje,bąbelki gazu cały czas pracują w szklance,smak owoców cytrusowych bardziej podobne do napoju niż piwa.Tego alk 7,2 % nie czuję ,napisane jest- pić schłodzone jak na większości tego typu "napojów" .Cena nie jest wygurowana coś około 3,0 zł
    Attached Files
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    Na butelce jest naklejka czy to tylko farba?

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: nawet jak Piwo Jasne aromatyzowane nie moge wystawić żadnego plusa, kolor przypomina sprite z mała łyżeczką herbaty [1]
      Piana: piana, jak w spricie, przy nalewaniu, "napojowa" po chwili nic nie ma [1.5]
      Zapach: to ma być piwny zapach? czuć tylko oranżadkę [1]
      Smak: zero smaku piwa, pół punktu wyżej dlatego tylko, że ten napój jako tako mi smakuje [1.5]
      Wysycenie: gaz, jak w napoju gazowanym [1.5]
      Opakowanie: buteleczka typowa dla słabych drinków, nadruk bezpośrednio na szkle, przezroczysta, kapsel z Jabłonowa, te plusy tylko za opakowanie, za nic więcej [3.5]
      Uwagi: nie wiem czemu to jest nazywane jako piwo, nawet jesli dodano tu jakąś część to i za mało, powinna raczej byc nazwa napój alkoholowy z (...) % dodatkiem piwa

      Moja ocena: [1.4]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        nie wiem czemu to jest nazywane jako piwo, nawet jesli dodano tu jakąś część to i za mało, powinna raczej byc nazwa napój alkoholowy z (...) % dodatkiem piwa
        Jak to czemu, ano temu, że inna jest wysokość podatku akcyzowego na piwo, a inna na napoje alkoholowe na bazie spirytusu.
        Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale cały witz polega na tym, że alkohol w tym napoju powstaje w wyniku fermentacji składników słodowych, a nie poprzez dodanie spirytusu. Stąd niższa akcyza i określenie tego napitku mianem "piwa", więc raczej nie jest to piwo aromatyzowane, ale napój alkoholowy na bazie piwa.
        blog.kopyra.com

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎