Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.04.09 - Giełda w Szczecinie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pivaria
    Senior
    • 03-2001
    • 1538

    2005.04.09 - Giełda w Szczecinie

    Jest już wstępny termin Giełdy w Szczecinie.Będzie to 9 kwietnia 2005r.
    Miejsce jeszcze nie jest znane, ale zapewne tak jak w latach poprzednich, będzie to Klub "Słowianin".
    Giełdę poprzedni spotkanie integracyjne w "Dziurce u Jurka" - kto był w marcu 2004 r. ten wie jak było miło...
    No to piszcie co o tym terminie sądzicie?
    Zapraszam już dziś!
    PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
    www.pivaria.pl
    https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Cześć, Pivario - wytłumacz mi jedną rzecz: dlaczego Giełda w Szczecinie nie może być co roku w podobnym terminie, tak jak inne giełdy? Giełdowicze mają szansę sobie wtedy z roku na rok ładnie planować czas, a organizatorzy innych giełd oraz imprez takich jak np. "Warsztaty Piwowarskie" też starają się dobierać terminy nie kolidujące z innymi tego typu wydarzeniami.

    Przypominam, że giełda szczecińska w roku 2002 odbyła się w lutym, w 2004 w marcu (2003 nie kojarzę), a teraz dla odmiany ma być kwiecień.
    W dodatku w kwietniu jest też giełda w BP a WES robi spotkanie piwowarskie w Wolsztynie. Zatem - mimo chęci - zapewne jak co roku nie uda mi się dojechać z powodu innych zobowiązań. Szykowałam się na marzec, a tu znowu dupa. Szkoda. Ale jak tak ma być co roku, to pewnie nigdy nie dojadę. Nie jestem kolekcjonerem, ale osobiście uważam, że to troszkę lekceważące podejście, zarówno do uczestników, jak i do organizatorów innych tego typu spotkań. Giełda w Szczecinie będzie wtedy i już, koniec kropka, jak komuś nie pasuje, to niech spada. No, to ja znowu spadam
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • piecyk_gazowy
      Senior
      • 05-2004
      • 124

      #3
      Oczywiscie bede na gieldzie moze po gieldzie maly melanżyk na swieżym powietrzu jakie grill,kiełbaski,hetrolitry piwa.Proponuje polane widokowa nad jeziorem szmaragdowym z widokiem na szczecin.Bedze na pewno mocno .
      !!!! Fuck you prototypy!!!!

      Comment

      • wzmacniacz
        Senior
        • 06-2002
        • 143

        #4
        -

        Ja tez jestem zdania ze ciagle zmiany terminu to niejest dobry pomysl. Najlepszy termin to byl luty, w zimie nic sie nie dzieje, oprocz w-wy.

        Comment

        • cororo
          • 04-2003
          • 766

          #5
          w kwietniu jest chyba Biała Podlaska?i niewiem czy nie będzie giełda po giełdzie,tydzien po tygodniu

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            #6
            Giełda w Białej Podlaskiej też jest dosyć "ruchoma". W tym temacie jest ankieta co do jej terminu. Na razie najbardziej prawdopodobnym jest przełom kwietnia i maja ( 30-1 ).
            Przy takim przebiegu wypadków Szczecińska giełda wypada mniejwięcej pośrodku między Świdnicą i Białą, co jest korzystne
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              grzeber napisał(a)
              Giełda w Białej Podlaskiej też jest dosyć "ruchoma".
              Ruchoma jest, ale przynajmniej w obrębie jednego miesiąca
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1953

                #8
                Uważam, że termin podany przez organizotora jest jak najbardziej odpowiedni. Gdyż organizowanie giełdy w miesiącu marcu koliduje z giełdą w Świdnicy, którą zaplanowano na połowę marca. Zaś koniec marca to już Święta Wielkanocne. Rozumiem, że część forumowiczów jest ateistami i nie obchodzi tych świąt, ale wydaje mi się iż pozostała część chciałaby ten czas spędzić z rodziną. A organizowanie giełdy tydzień po tygodniu chyba nie wchodzi w rachubę.
                Pozostaje "wolny" termin w lutym, chociaż nie do końca gdyż coś czytałem o prawdopodobnym terminie II Wrocławskich Warsztatów lub grudzień z którego to miesiąca te warsztaty przeniesiono.
                Last edited by Maremali; 01-12-2004, 20:35.
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  #9
                  Co się tyczy terminu lutowego to z reguły była wtedy giełda krakowska (za wyjątkeim zeszłego roku), jakoś nie pamiętana i pomijana przez wszystkich. A było tam bardzo przyjemnie, trochę kameralnie. A po giełdzie zawsze można było uderzyć w kilka ciekawych miejsc. Może tym razem się odbędzie, nie wiadomo czy koledze masumi uda się zorganizować.
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #10
                    Maremali napisał(a)

                    Pozostaje "wolny" termin w lutym, chociaż nie do końca gdyż coś czytałem o prawdopodobnym terminie II Wrocławskich Warsztatów lub grudzień z którego to miesiąca te warsztaty przeniesiono.
                    Nic nie przeniesiono, w grudniu Krzysiu zaprasza na lodowisko i jest to termin jak najbardziej aktualny

                    Po za tym - wypowiedzialam się, bo mam do tego prawo, a Giełda i tak niewiele straci kolekcjonersko na mojej nieobecności, a własciwie to nic nie straci

                    Natomiast przydałoby sie ustalić jakis w miare stały termin na lata
                    Last edited by Marusia; 01-12-2004, 21:00.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1953

                      #11
                      Marusia napisał(a)
                      Nic nie przeniesiono, w grudniu Krzysiu zaprasza na lodowisko i jest to termin jak najbardziej aktualny

                      Po za tym - wypowiedzialam się, bo mam do tego prawo, a Giełda i tak niewiele straci kolekcjonersko na mojej nieobecności, a własciwie to nic nie straci

                      Natomiast przydałoby sie ustalić jakis w miare stały termin na lata
                      Kolekcjonersko to może i nie straci ale towarzysko to na pewno.

                      "To powiedziałem ja Jarząbek, trener II kategorii"
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • pivaria
                        Senior
                        • 03-2001
                        • 1538

                        #12
                        dupa, czyli ruchomy termin albo brak marusi

                        Marusia napisała: "wytłumacz mi jedną rzecz: dlaczego Giełda w Szczecinie nie może być co roku w podobnym terminie, tak jak inne giełdy? /.../ a organizatorzy innych giełd oraz imprez takich jak np. "Warsztaty Piwowarskie" też starają się dobierać terminy nie kolidujące z innymi tego typu wydarzeniami".

                        Ad 1- tłumaczę: ponieważ w grę wchodzi rezerwacja sali. Gdyby to było u mnie w domu to mielibyśmy nieustającą giełdę. W jak najbardziej dogodnych terminach.
                        Ad 2. Ponieważ korzystamy z pomieszczeń miasta, do którego należy Klub Słowianin", musimy się wpasować w kalendarz wielu innych imprez. Być może tkwisz Marusiu w błędnym przekonaniu, że pod hasłem "imprezy" kryją się tylko i wyłącznie giełdy birofilskie... Tymczasem tak nie jest. Oprócz nich są jeszcze np. Wybory Miss Mokrego Podkoszulka lub Ogólnopolski Zjazd Fanów Zdartej Płyty. Reasumując: ww imprezy są organizowane w terminach również dogodnych pod kątem możliwości wynajęcia sali.

                        Marusia napisała: Zatem - mimo chęci - zapewne jak co roku nie uda mi się dojechać z powodu innych zobowiązań. Szykowałam się na marzec, a tu znowu dupa.

                        A tu znowu "dupa - hm.Chyba zostawię bez komentarza... Albo nie. Giełdy z Tobą czy bez się toczą swoim normalnym rytmem. I są nawet tacy, którzy opuszczają je bardzo zadowoleni. Nawet szczecińską. Tak więc dla jednej "dupa", a dla drugich fajna zabawa...

                        Marusia napisała: Szkoda. Ale jak tak ma być co roku, to pewnie nigdy nie dojadę. Nie jestem kolekcjonerem, ale osobiście uważam, że to troszkę lekceważące podejście, zarówno do uczestników, jak i do organizatorów innych tego typu spotkań. Giełda w Szczecinie będzie wtedy i już, koniec kropka, jak komuś nie pasuje, to niech spada. No, to ja znowu spadam[/QUOTE]

                        Nie spadaj. Jesteś zawsze tu mile widziana. I wierzę, że - tak jak zapowiadasz - w końcu dojedziesz do Szczecina.Acha: i nikogo nie lekceważę!

                        I na koniec jeszcze miła wiadomość. Specjalnie dla Ciebie Marusiu: Giełdę można jeszcze wcisnąć w termin lutowy. Ale wówczas są w niektórych województwach ferie zimowe (u nas tak) i ludzie się rozjadą... I znowu będzie dla kogoś "dupa"...
                        Więc niech szybko decydują forumowicze: luty czy kwiecień?
                        pzdr
                        PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                        www.pivaria.pl
                        https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Na początku lutego będą II Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, mam nadzieję


                          A co do przyjazdu - sam wiesz, Pivario, że się wybieram do was jak sójka za morze, kurcze, Szczecin to jedna z nielicznych giełd, na ktorych nie byłam, ale jak za rok z kolei wymyślicie jeszcze inny miesiąc to chyba mnie wykręci
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Gregorian
                            Junior
                            • 11-2004
                            • 26

                            #14
                            JA pewnie jak zwykle nie dojadę, bo dla mnie to podróż przez 3/4 Polski i w związku z tym sprawa mnie nie dotyczy. Chciałbym jednak podzielić się pewną refleksją: na ostatniej giełdzie w Radomiu było bardzo mało ludzi z powodu bardzo złej pogody. Myślę, że w kwietniu można liczyć na mniej niespodzianek pogodowych. Co do kolidowania z giełdą w Białej, to myślę, że niewiele będzie osób wybierających się w oba miejsca. W końcu to odległość przez całą Polskę.

                            Comment

                            • BROWARIEC
                              • 10-2002
                              • 429

                              #15
                              Ja będę w każdym terminie. Mam tylko 100 km (50 min.). Chyba, że wypadnie mi wtedy uczelnia...
                              Żadna płaca nie hańbi...
                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎