Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, 1410 Mocne / Strong (dla Leader Price)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Łódzkie, 1410 Mocne / Strong (dla Leader Price)

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • mste
    Gość
    • 01-2005
    • 152

    #2
    Z tego co się orientuję to jest to 1410 Strong (przynajmiej takie spożywalem).
    Przeciętne mocne piwo, piany prawie zero (znikneła po 10 sekundach) , kolor za jasny, ciut ciemniejszy od słomkowego, w smaku posmak słodowy oraz wyczuwalna goryczka lecz w niewielkim stopniu , nie wyczuwalny posmak alkoholu, nasycenie może być, w zapachu słodkawa woń sprawiała wrażenie dość intensywnej, opakowanie butelka bezzwrotna typu van pur, kapsel goły, etykietka może być.

    Comment

    • mste
      Gość
      • 01-2005
      • 152

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowo herbaciany, lecz jak na piwo mocne zbyt jasny [3.5]
      Piana: Nacieszyłem ją oko przez 10 sekund [1.5]
      Zapach: slodkawa woń, sprawiala wrazenie dośc intesywnej lecz nawet przyjemnej [3.5]
      Smak: posmak słodowy oraz wyczuwalna goryczka lecz w niewielkim stopniu , nie wyczuwalny posmak alkoholu [3]
      Wysycenie: nasycenie może być, lecz po dłuższym czasie nie wyczuwalne [3]
      Opakowanie: opakowanie butelka bezzwrotna typu van pur, kapsel goły, etykietka może być choć nc rewelacyjnego [2.5]
      Uwagi:

      Moja ocena: [3.025]

      Comment

      • mste
        Gość
        • 01-2005
        • 152

        #4
        Arcie,
        może warto by zmienić nazwę?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          tja, to w takim razie opisałeś nie to piwo, którego dotyczy ten wątek. a zresztą...
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Barwa złota,klarowna.Przy tej zawartości ekstraktu jednak za jasna. [3.5]
            Piana: Z początku bardzo obfita,potem zaczęła opadać i zostawiła z początku pierścień kóry miał ze dwa centymetry,następnie opadła do minimalnego wianuszka,który utrzymał się do końca picia piwka. [4]
            Zapach: Mało wyczuwalny,coś słodkawo-chmielowego wyczuwam [3]
            Smak: Pierwszy łyk i czuć delikatną słodkość ,która później przechodzi w goryczkę,ale i na podniebieniu wyczuwam jakieś kwaskowate posmaki.Dziwne w sumie,ale na pewno nie jest płaskie smakowo. [3.5]
            Wysycenie: Według mnie akuratne,pęcherzyki pracują do samego końca,są drobnoziarniste. [4]
            Opakowanie: Zielona flaszka,etykiety ot takie sobie. [3.5]
            Uwagi: Jak na piwo produkowane dla" lider szajsa",jest całkiem dobre.Od kiedy Browary Łódzkie zaczęły warzyć/produkować to piwo dla tej sieci po między innymi Grybowie ,czy Grudziądzu od razu zyskało na smaku

            Moja ocena: [3.4]


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ciut ciemniejszy od dobrego pilsowego koloru. Lekko bursztynowy, klarowny. [3.5]
              Piana: Średnia co do wielkości i trwałości. Biała, w miarę jednorodna. Trochę jakby mokra. [3.5]
              Zapach: Zapach dość typowy, za bardzo nie czuć, że to mocne piwo. Słodowo chmielowy, przeciętny. Trochę słaby. [3.5]
              Smak: Dominuje słód, czuć nutę chmielową, jest na koniec dość mocna goryczka i nie czuć słodkości! Posmak słaby, krótki słodowo goryczkowy. Piwo sprawia wrażenie lżejszego niż podane na etykiecie parametry. Lekko się go pije, nie muli. Jest delikatne. Bardzo dobrze skomponowane proporcje. [4]
              Wysycenie: Odpowiednie w miarę. Trzyma się do końca takie jak na początku. [4]
              Opakowanie: Etykiety brzydkie, nieciekawe wzornictwo a do tego paskudne kolory. Złoty nie jest złotym, czerwony czerwonym a czarny czarnym. Kapsel niezadrukowany. Duży plus za podanie ekstraktu. [3.5]
              Uwagi: Bardzo miło mnie zaskoczyło to piwo. Nastawiłem się na typowe słodko słodowe, bezgoryczkowe tanie piwo a tu bardzo smaczne dość lekkie mocne piwo z goryczką. Trzymałem go w piwnicy ok. 4 miesiące i może to mu dobrze zrobiło. Nie wiem jak obecnie smakuje, ale polecam spróbować.

              Moja ocena: [3.725]
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #8
                Łódzkie produkty dla marketów nie są takie złe

                Comment

                • beczka
                  Junior
                  • 03-2010
                  • 8

                  #9
                  WITAM

                  I KTO TO MÓWI JA MIESZKAM W ŁODZI I WIEM ŻE ŁÓDZKI PORTER BYŁ ZNANY W CAŁEJ EUROPIE. SWOJE PUNKTY SPRZEDAŻY MIAŁ W CAŁEJ ŁODZI. PRZYJEŻDŻALI DO NAS PO PIWO Z INNYCH MIAST I Z OKOLICZNYCH PAŃSTW, A DZIŚ? NIE MA JUŻ NIC. RESZTKI KTÓRE ZOSTAŁY PO BROWARACH ŁÓDZKICH TO WSTYD DLA ŁODZI I DLA OBECNEGO WŁAŚCICIELA BROWARÓW ŁÓDZKICH CIESZE SIĘ ŻE MOGĘ SPRZEDAWAĆ PIWA Z PIOTRKOWA BO WIEM ŻE TO REGION ŁÓDZKI.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Bardzo proszę o dostosowanie się do obowiązujących zwyczajów i niepisanie jednym ciągiem wielkimi literami.
                    Kolejnych próśb nie będzie
                    Last edited by ART; 03-02-2012, 11:59.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • beczka
                      Junior
                      • 03-2010
                      • 8

                      #11
                      WITAM

                      Przepraszam ale się spieszyłam, pozdrawiam BECZKA

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎