Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Pszów, sobota 23 kwietnia sekcja południowo-śląska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    Pszów, sobota 23 kwietnia sekcja południowo-śląska

    Na 23 kwietnia zaplanowaliśmy z Wielkim B spotkanie w jednej z pszowskich knajp. W planie degustacja piwa z domowego browaru WB i być może innych (Alchemnych! Do raportu!), którzy przybędą.
    Rozumiem, że Pszów to kawałek drogi od centrum województwa, ale może ktoś z sekcji śląskiej zdecyduje się przyjechać - będzie okazja wymienić doświadczenia BA i pogadać przy dobrym piwie.
    Dokładną godzinę i miejsce podamy w najbliższych dniach...
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************
  • Wielki_B
    Senior
    • 02-2005
    • 1968

    #2
    No i będą drożdże

    Zgłaszajcie się, bo będzie to też okazja do wymiany płynnymi drożdżami. Ja sam mam trzy rodzaje Wyeasta: Trapist High Gravity, Irish Ale i najlepsze do pszenicznych Weihenstephan.

    Comment

    • marcin_l
      Senior
      • 10-2001
      • 145

      #3
      Ja bym chętnie z drożdży skorzystał ale niestety póki co nie mam się czym podzielić (moja poprzednia - pierwsza - warka była na drożdżach z proszku, więc ich nie zbierałem bo po co).
      Poza tym do Pszowa mam niezły szmat drogi a samochodu brak.
      Co ciekawego leją w knajpach w Pszowie?
      www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

      Comment

      • Alchemych
        Senior
        • 12-2003
        • 349

        #4
        No dobrze, chętnie się spotkam (pewnikiem coś przywiozę ). Co do drożdży to mam co prawda wyest 3068 (pszenicze) - ale już tak długo przemywane że obawiam się o ich kondycję. Mam także Wyest Belgian Abbaye ale też już przemywane i jeszcze ich nie używałem po tym jak stałem się ich szczęśliwym posiadaczem. Niestety remont łazienki wykluczył mnie z warzenia na... jakiś czas . Jeśli chodzi o sobotę 23.04., to jak najbardziej jestem za, z tym że mogę pojawić się w Pszowie dopiero około godz. 19.00. Proponuję toast za rozwój BA na południe od Mikołowa

        Comment

        • Wielki_B
          Senior
          • 02-2005
          • 1968

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
          Jeśli chodzi o sobotę 23.04., to jak najbardziej jestem za, z tym że mogę pojawić się w Pszowie dopiero około godz. 19.00. Proponuję toast za rozwój BA na południe od Mikołowa
          No to mamy ustalone: Pszów, sobota 23.04, godzina 19.00. O nazwie lokalu jeszcze napiszę, bo mój przyjaciel-własciciel kawiarni powinien się o tym dowiedzieć pierwszy
          A podczas spotkania toast za rozwój BA na południe od Mikołowa

          Comment

          • LeonZ
            Junior
            • 03-2005
            • 6

            #6
            Miło mi powitać wszystkich.
            Jestem nowicjuszem w tej grupie piwowarów ale jednocześnie wiążę z nią wiele nadzieji na przyszłość.
            Idea spotkania jest jak najbardziej na miejscu. Jak wiadomo: "w jedności siła".
            Ja nie przybędę - obowiązki ...
            Z mojej strony, w tym śląskim grajdole możecie liczć na:
            1. Moralne wsparcie
            2. Płyn lugola - na dzisiaj 150 ml do rozdania
            3. Plan w stworzeniu małego śląskiego banku drożdży (z mojej srony przygotowanie teoretyczne)
            -przynajmniej na razie - jak tylko zaopatrzę się w Cezalu i kupię agar to rozkręcam małe laboratorium milrobiologiczne.
            4. Gotowy plan dalszej współpracy.
            5. Kaaawał ziemi na uprzwę chmielu.


            Liczę na ciepłe przyjęcie!

            Comment

            • LeonZ
              Junior
              • 03-2005
              • 6

              #7
              Ps. Bardzo proszę zwracać się do mnie po imieniu tj. Michał - jestem do niego bardzo przywiązany bo noszę je od dziecka.

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LeonZ
                Ps. Bardzo proszę zwracać się do mnie po imieniu tj. Michał - jestem do niego bardzo przywiązany bo noszę je od dziecka.
                Nie byłoby prościej Michał niz LeonZ?
                A więc witaj nam LeonieZ vel Michale vel.....
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #9
                  Panowie, nie uciekajmy od tematu! My tutaj chętnych do piwa szukamy! Kiszot, może zapakujesz Adama16 do matiza i wpadniecie na momencik?
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • strzelczyk76
                    Senior
                    • 11-2003
                    • 823

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LeonZ
                    Miło mi powitać wszystkich.
                    Jestem nowicjuszem w tej grupie piwowarów ale jednocześnie wiążę z nią wiele nadzieji na przyszłość.
                    [...]
                    Liczę na ciepłe przyjęcie!
                    Witam cię Michale, dobrze że sekcja śląska rośnie w siłę!
                    Przedstaw się też może szerszemu gronu:
                    "przedstaw się"

                    a może spotkanie w Siemianowicach 19.04 we wtorek cię zainteresuje - z Chorzowa nie ma daleko. Zapraszamy

                    http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=49485

                    gdybyś potrzebował plan dotarcia z Chorzowa - daj znać - wyślę na PW

                    NORMALNOŚĆ



                    Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                      Kiszot, może zapakujesz Adama16 do matiza i wpadniecie na momencik?
                      Nie ma głupich,on będzie pił a ja patrzył?
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Alchemych
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 349

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                        No to mamy ustalone: Pszów, sobota 23.04, godzina 19.00. O nazwie lokalu jeszcze napiszę, bo mój przyjaciel-własciciel kawiarni powinien się o tym dowiedzieć pierwszy
                        A podczas spotkania toast za rozwój BA na południe od Mikołowa
                        Mam pytanie czy twój przyjaciel który użyczy nam lokalu nie będzie miał nic przeciwko piwu z własnej piwniczki

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
                          Mam pytanie czy twój przyjaciel który użyczy nam lokalu nie będzie miał nic przeciwko piwu z własnej piwniczki
                          Ten lokal, to restauracja "Zielona". Lokalizacja: Pszów, na terenie stadionu "Górnika Pszów". Na parterze jest lokal, a na piętrze hotelik.
                          Godzina spotkania, specjalnie dla Alchemycha, ustalona na 19.00 (można jeszcze zmienić, np. na wcześniejszą)
                          Właściciel zarezerwował nam stolik (jak będzie nas więcej, to i dwa stoliki) i wie, że będziemy spożywali konkurencyjne wyroby
                          Proszę o potwierdzanie tu na Forum swojego przybycia. Nie chciałbym przy stoliku siedzieć sam (mógłbym trochę głupio wyglądać)
                          No i meldować, czy zapakować ze sobą jakieś drożdżyki itd.

                          Comment

                          • Alchemych
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 349

                            #14
                            Ja Alchemych I i moja świta przybędę
                            O Wielki B! Jeśli chodzi o drożdżyki to jestem zainteresowany Irish Ale. I będę bardzo wdzięczny za umożliwienie propagacji następną warką
                            Pozdrawiam wszystkich piwoszy z regionu

                            Comment

                            • jasiu_piwosz
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 620

                              #15
                              PSZÓW

                              WIELKI B napisz konkretnie jak z noclegiem i jaka cena. Jeśli czas na to pozwoli i przyjadę to czy byłby ktoś zainteresowany PORTERKIEM z BOSSA , i czymś z PÓŁNOCNEGO [są w sklepie na mojej dzielnicy] :

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎