Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Pszów, sobota 23 kwietnia sekcja południowo-śląska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alchemych
    Senior
    • 12-2003
    • 349

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
    WIELKI B napisz konkretnie jak z noclegiem i jaka cena. Jeśli czas na to pozwoli i przyjadę to czy byłby ktoś zainteresowany PORTERKIEM z BOSSA , i czymś z PÓŁNOCNEGO [są w sklepie na mojej dzielnicy] :
    Ja jestem zainteresowany - trzy buteleczki by mnie ukontentowały
    Jednocześnie chciałem napomknąć, że w hurtowni w Żorach jest Boss mocny (8,1 Alk)
    i mógłbym zakupić kontener 20 szt do podziału (coś ok. 1,3 zł + kaucja). Ja jakieś 5 szt bym z tego wziął. Jest tylko pytanie czy to piwo się "nadaje" do spożycia . Sam jeszcze nie piłem, dlatego sprawdzę na forum oceny tego specyfiku.

    Comment

    • Alchemych
      Senior
      • 12-2003
      • 349

      #17
      A'propos tego Mocnego Bossa to znalazłem oceny pozytywne, ale zdecydowana przewaga to oceny negatywne, tak że osobiście chyba poczekam aż trafię w detalu na jakąś butelczynę...

      Comment

      • jasiu_piwosz
        Senior
        • 12-2004
        • 620

        #18
        PSZÓW 23 04

        ALCHEMYCH I WIELKI B zapytajcie o nocleg i napiszcie mi o tym jak najszybciej. zostało mało czasu. BOSSA MOCNEGO dla mnie z 5 sztuk jeśli można prosić. Na domowe też się pisze. PORTEREK zakupię. Przyjedziemy autkiem więc nocleg jest bardzo wskazany po spożyciu. Jeśli byłby ktoś chętny z okolic S-C mogę zabrać 2 osoby. :

        Comment

        • Wielki_B
          Senior
          • 02-2005
          • 1968

          #19
          hotele

          Sorry, ale siedziałem przez kilka dni nad składem pewnej publikacji i choć miałem przed nosem monitor, to nie miałem czasu na zajmowanie się tematami piwnymi.

          Spieszę więc nadrobić zaległości:
          hotel "Górnik" (w tym samym budynku, w którym mieści się nasza restauracja): pokój 2 osobowy z łazienką i telewizorem 70 zł (jesteś sam płacisz 70 zł, we dwójkę, to też płacisz 70 zł),
          hotel "Miejski" (300 m dalej): tu się płaci nie za pokój, lecz od osoby. Pokój z telewizorem z umywalką (bez łazienki) 30 zł od osoby (jeżeli np. w dwójce jesteś sam, to płacisz też 30 zł). WC i prysznice są na przeciwko pokoi.

          Alchemych: pisz czy możemy spotkac się ciut wcześniej (byłoby wskazane).
          Do wszyskich: Piszcie już konkretnie, co kto ma (piwo, surowce, duperele itp.) i co kto chce, aby zabrali ze sobą inni.

          Comment

          • jasiu_piwosz
            Senior
            • 12-2004
            • 620

            #20
            PSZÓW 23 04

            10 PORTERKÓW już w bagażniku. Mam nadzieje że w miejscu naszego spotkania sprzedają coś do jedzenia. To też ważne. Spodziewam się że nie będziemy tam tylko we 3, bo jak narazie nie widzę więcej chętnych. Może ART dołączy do nas - ZAPRASZAMY.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #21
              ART kibluje w tym czasie w Opolu, ale wieczorny telepomost jest do wykonania
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
                10 PORTERKÓW już w bagażniku. Mam nadzieje że w miejscu naszego spotkania sprzedają coś do jedzenia. To też ważne. Spodziewam się że nie będziemy tam tylko we 3, bo jak narazie nie widzę więcej chętnych. Może ART dołączy do nas - ZAPRASZAMY.
                Wielki B, Alchemych ze świtą, Jasiu Piwosz i skromny pomysłodawca spotkania Iommi to nie trzy osoby! To cztery osoby plus świta Alchemycha!
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • jasiu_piwosz
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 620

                  #23
                  PSZÓW

                  IOMMI sory że zapomniałem o TOBIE ale to przez tą skleroze. To cieszy że będzie nas więcej. :

                  Comment

                  • Alchemych
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 349

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                    Alchemych: pisz czy możemy spotkac się ciut wcześniej (byłoby wskazane).
                    Do wszyskich: Piszcie już konkretnie, co kto ma (piwo, surowce, duperele itp.) i co kto chce, aby zabrali ze sobą inni.
                    Postaram się być jak najwcześniej, myślę jednak że będzie to nie wcześniej jak o 18.30 - z resztą pojawię się w trakcie spotkania jeśli większość będzie optowała za wcześniejszą godziną i będzie wszystko w porządku
                    Jeśli chodzi o konkrety, to mam słód pilzneński i mogę odsprzedać garstkę - szczegóły proponuję ustalić na PW lub GG.

                    Comment

                    • Wielki_B
                      Senior
                      • 02-2005
                      • 1968

                      #25
                      Gotowi?
                      Schodzimy się pomiędzy 18.30 a 19.00. Mamy zarezerwowany ostatni stolik, gdzies w tyle.
                      Tylko nie liczcie na jakieś niebo w gębie przy degustacji moich warek, bo będziecie pili moje pierwsze koty za płoty , czyli po piwku z pierwszych czterech warek: jasne pełne, pszeniczne (byle co, bo na drożdżach suchych. Teraz na cichej stoi pszeniczne na oryginalnych Weihenstephan - to jest dopiero aromat!), Pale Ale i stout.


                      Począwszy od warki nr 5 zabrałem się do pracy bardziej profesjonalnie, ale to wszystko będzie do spozycia dopiero następnym razem.
                      Mam też zabutelkowaną warkę nr 6 (zobacz "twoje warzenie" > "Piwo Wielkiego_B"), ale jest jeszcze za młoda i chyba szkoda byłoby psuć sobie o niej wyobrażenie, bo już teraz widać, że będzie to piwko nieprzeciętne. Chyba że ktoś będzie bardzo chciał, to mogę wziąć jakąś butelczynę, żeby już pokosztować.

                      Załączam fotkę miejsca spotkania (znalazłem gdzies w kompie):
                      po prawej widać białe parasole - to tam, z boku budynku, jest wejście do restauracji. Jeszcze bardziej na prawo (na zdjęciu niewidoczne) są schody w dół, a w dole parking. Przyjeżdżając będziecie mieli widok na budynek właśnie z tego boku, no i trochę ponad głowami.

                      Do zobaczenia
                      Attached Files

                      Comment

                      • iommi
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 1522

                        #26
                        Iommi z zalem melduje, ze nie dojedzie niestety. Przykra sytuacja rodzinna dzis wyskoczyla i niestety nie mam wyjscia - musze ok. 17 ruszyc w kierunku Czestochowy. Pozostaje mi liczyc na relacje z inauguracyjnego spotkania sekcji poludniowo-slaskiej...
                        *****************************

                        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                        *****************************

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          #27
                          Szkoda, że IOMMI w ostatniej chwili odpadł. Na pocieszenie dojdzie jeszcze piwowar z Pszowa. To kolega, którego też wciągnęło. Mam nadzieję, że reszta kolegów przybędzie...
                          Ogólnie rachunek nadal by się zgadzał:

                          Comment

                          • iommi
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1522

                            #28
                            Byłem z wami duchem, a po powrocie, ok. 22 Portera Strzelca za Wasze zdrowie! Napiszcie jak było!?
                            *****************************

                            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                            *****************************

                            Comment

                            • jasiu_piwosz
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 620

                              #29
                              PO SPOTKANIU W PSZOWIE

                              IOMMI musisz stwierdzić że moje przez przypadek przewidywania że przy stołach w Pszowie zasiądzie '' TRZECH Z BROWARU '' spełniły się [chyba nie mam zdolności widzenia tego co będzie]. Szkoda że nie mogłeś z nami tam być , była okazja do poznania się. Ale jednocześnie powinieneś żałować że straciłeś taką wspaniałą degustacje piw ALCHEMYCHA i WIELKIEGO B. W PSZOWIE pierwszy raz muszę się do tego przyznać piłem piwo domowe i jestem mile zaskoczony jego smakiem , zapachem , pianą i etc. etc. TO BYŁO COŚ WSPANIAŁEGO. W sumie spotkanie w Pszowie uważam za bardzo udane i czekam na opinie reszty uczestników. ALCHEMYCH - w dalszym ciągu chcę zostać GŁÓWNYM STRAŻNIKIEM PIWNICZKI.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                #30
                                W Siemianowicach tez było piwko domowe.No i zdecydowanie bliżej z domu
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎