Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin, Radomiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Konstancin, Radomiak

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Trochę za jasny, blado złoty. Widząc taki kolor ma się obawy czy nie będzie to piwo w stylu lekkich piw marketowych. [3]
    Piana: Słaba, niewielka, szybko zredukowała się do resztek. [2.5]
    Zapach: Nawet niezły. Chmielowy, słodowy, oryginalny. Są pewne nuty, chyba charakterystyczne dla browaru w Konstancinie. [4]
    Smak: Smak chmielowy, troszkę słodowy z mocną goryczką na koniec. Tu również ta nuta z zapachu, chyba typowa dla Konstancina. Piwo tylko lekko słodkawe. [3.5]
    Wysycenie: Najlepszy parametr tego piwa. Wysycenia mocne i ładnie pasujące do lekkiego piwa. [4]
    Opakowanie: Etykiety w ładnej kolorystyce i ładnie skomponowane, pasuje do piwa z małego browaru i do ekologicznego również (w pod nazwie pisze ekologiczne). Niestety jest trochę niedopracowana (napis ekologiczne, znaczek Eko Certyfikatu wstawiony bez pomysłu). No i brak ekstraktu i jakiegoś nadruku na kapslu. [4]
    Uwagi: Piwo nienajgorsze, ale tylko dla tych, którym nie przeszkadza charakterystyczny smak piw z Konstancina. Kiedyś piłem Zdrojowego Pilsa, o tych samych parametrach, i zrobił na mnie o wiele większe wrażenie, mimo, że nie był Eko ;-).
    Piwo otrzymane od Ceza, dzięki.

    Moja ocena: [3.6]
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • zAjkA
      Senior
      • 12-2004
      • 1089

      #3
      Zwyczajne Mazowieckie Ekologiczne. Zdecydowanie za bardzo intensywna goryczka. Zakupione na Lubelszczyźnie w Oblasach w sklepie u Wacka.
      Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
        Zdecydowanie za bardzo intensywna goryczka.
        No takiego polskiego piwa, poza Brackim, które ma intensywną goryczkę i zdarza się, czasem że za dużą jak na mój gust, to jeszcze nie spotkałem. Jeśli to jak piszesz ME to raczej nie powinno mieć "za bardzo intensywnej goryczki". Piłem ME jakiś tydzień temu i było świetne.
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • zAjkA
          Senior
          • 12-2004
          • 1089

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
          No takiego polskiego piwa, poza Brackim, które ma intensywną goryczkę i zdarza się, czasem że za dużą jak na mój gust, to jeszcze nie spotkałem. Jeśli to jak piszesz ME to raczej nie powinno mieć "za bardzo intensywnej goryczki". Piłem ME jakiś tydzień temu i było świetne.
          Ta intensywna goryczka jest poprostu niesmacznie gorzka niemal że cierpka. Pozostawia nieprzyjemny posmak. Jej intensywność powinna kończyć się nieco wcześniej. Wtedy było by ok a tak rozpływa się w ustach ponad stan przyzwoitości co powoduje kiepski smak piwa.
          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
            Zwyczajne Mazowieckie Ekologiczne.
            Zgadza się. Etykieta z napisem "Radomiak" jest robiona specjalnie dla jednej z hurtowni alkoholi...
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎