Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gab, Racovia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Gab, Racovia

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • jaro109
    Member
    • 11-2004
    • 71

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnobursztynowy, samo piwo klarowne i w tym temacie bez większych uwag. [4.5]
    Piana: po nalaniu do kufla przez ok 1 min. trzyma się całkiem dzielnie niestety później przeistacza się w bardzo delikatny dziurawy dywanik. [3.5]
    Zapach: dość przyjemny z dominującym wyraźnie słodem. [4.5]
    Smak: wyważony, lekko słodkawy jednak w połączeniu z niezbyt dużym nasyceniem co2 dość ciekawy. dla sympatyków GABa fundament (charakterystyczny) ich piw jasnych. [4.5]
    Wysycenie: niezbyt duże, pod koniec degustacji spada właściwie do "0". [3]
    Opakowanie: konsekwencja linii etykiet GABa. całość w barwach klubowych Rakowa Cz-wa z herbem klubu. na kontrze istotne wiadomości nie do końca czytelne w pewnych fragmentach z uwagi na zastosowanie złotej czcionki na granatowo-czerwonym tle. tam również znajduje się informacja o udziale w tym przedsięwzięciu Lokalnego Kręgu Bractwa Piwnego w Cz-wie. [4]
    Uwagi: mam nadzieję że produkt ten znajdzie swoich zwolenników nie tylko w południowych dzielnicach mojego miasta...

    Moja ocena: [4.3]

    Comment

    • Pierre_Dolchee
      Senior
      • 04-2005
      • 152

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: jasny, nie wyróżnający się [4]
      Piana: Początkowo jest ale szybko opadła [3.5]
      Zapach: Swieży, lekki [4]
      Smak: Leciutki chmiel na calej linii. Brak goryczki [3.5]
      Wysycenie: Na początku jest, później brak [3]
      Opakowanie: Butelka 0.5. Logo Rakowa Cz-wy na szyjce [4]
      Uwagi: Sprowadzone przez kumpla z Częstochowy, wielkie dzięki !!

      Moja ocena: [3.7]

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty. Trochę blady. [4]
        Piana: Piwo bez piany. [1]
        Zapach: Maślany z lekkim chmielem. [3]
        Smak: Przypomina kiepskie wyroby piw z Browaru Północnego: diacetylowa mdłość, lekka goryczka, brak wyrazu. [3]
        Wysycenie: Bardzo słabe. Obecne tylko z początku. [2.5]
        Opakowanie: Estetyczna prosta etykieta w barwach klubowych Racovii. Brzydka nie jest ale też nie powala oryginalnością. [4]
        Uwagi: Od jakiegoś czasu ten (kiedyś mój ulubiony) browar zaczął robić coraz bardziej kiepskie piwo...

        Moja ocena: [2.875]

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Jasny złoty, leciutko wpadający w bursztyn. Typowy, nic nadzwyczajnego. [3.5]
          Piana: Gdyby nie to, że była mała, dałbym na pewno więcej, bo była całkiem jednorodna, drobniutka i trwała. Niestety jej rozmiary na tego typu piwie nie były dobre. [3.5]
          Zapach: Ładny, średnio mocny. Chmielowy, ze słabymi słodowymi akcentami. [4]
          Smak: Smak również chmielowy z leciutką słodowością. Na koniec mocna chmielowa goryczka. Piwo może troszkę za lekkie, ale orzeźwiające i nienajgorsze. W moim egzemplarzu akcenty na pewno przesunięte były w stronę goryczkową, bo przypadkowo piwo przeterminowało mi się o prawie 2 miesiące. Oznak zepsucia jednak nie znalazłem. [3.5]
          Wysycenie: W miarę odpowiednie to tego typu piwa. Trzymało się do końca. [4]
          Opakowanie: Etykiety w barwach klubowych. Całość jednak niczym specjalnym nie imponuje. Taka sobie sportowa etykieta. In plus jest podanie zawartości ekstraktu, In minus goły kapsel. Gdyby kapsel był w barwach klubowych, jakość opakowania znacząco by się poprawiła. [3.5]
          Uwagi: Niezłe lekkie piwo o wyraźnie chmielowo goryczkowym smaku. Dla niektórych będzie jednak wodniste. Dobrze znosi długie przetrzymywanie.
          Piwo z wymiany na wiosennej giełdzie Tyskiej.

          Moja ocena: [3.7]
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎