Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[Browar nieznany], Połczyn-Zdrój Romper Premium Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23794

    [Browar nieznany], Połczyn-Zdrój Romper Premium Strong

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • woosaa
    Senior
    • 07-2005
    • 1548

    #2
    No to można odkręcać...peta
    mb WOS

    Comment

    • skandal
      Senior
      • 05-2002
      • 1439

      #3
      Już nazwa bardzo zachęca do zakupu

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Da się wypić - pomogło poskładać szafę, tylko czasu nie było żeby się skupić na ocenie.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • remfire
          Senior
          • 03-2004
          • 1334

          #5
          Kupiłem to piwo dzisiaj w Żabce. Data przydatności 21.12.2007.
          Zastanawiam się jednak, czy to piwo jest faktycznie warzone w Połczynie. Kod paskowy na etykiecie sugeruje że piwo pochodzi z Czech , ale napis głosi "Wyprodukowane przez Brewer Polska Sp. z o.o." Coś więc tu nie gra.

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            #6
            Romper zaatakował Żabki. W Krakowie w Żabce na Lelewela stoi dumnie obok głubczyckich wynalazków.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              Jest chyba już we wszystkich Żabkach. Niepotrzebnie woziłem, aż z Trzcianki
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • gauka
                Junior
                • 02-2004
                • 28

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemnozłoty, herbaciany, klarowny. Akurat [4]
                Piana: Średnmiobąbelkowa, po minucie została milimetrowa koronka i parę wysepek. [1.5]
                Zapach: Praktycznie bezzapachowe (spożywam w temp. pokojowej), choś czuć lekko palonym słódem).
                Plus za brak domieszek. [2.5]
                Smak: Nawet smaczne, słodowe lekko. Goryczka mało wyczuwalna, tak na języku, jak w aromacie. Na szczęście brak apteki i diacetylu. <iłe zaskoczenie. [3.5]
                Wysycenie: Lekko szczypie w język, mogłoby być nieco większe [2.5]
                Opakowanie: Zwykły PET, mało atrakcyjna etykieta, jakość i estetyka na bakier. Z powodzeniem mogłaby zdobić ananasy w puszce albo sardynki. [2]
                Uwagi: Koneserom korzystnego stosunku jakości do ceny - polecam

                Moja ocena: [2.85]

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: jasnozłoty,klarowny [4]
                  Piana: biała,trochę za szybko opada ale zatrzymuje się pod koniec tworząc nawet niezły dywanik [4]
                  Zapach: niezbyt intensywny i jakby przesiąknięty plastykiem,słaba nuta chmielowo-kwiatowa [2.5]
                  Smak: nawet dośc przyjemna goryczka z bardzo delikatnym akcentem owocowym,jak dla mnie nie pasuje do stronga [4]
                  Wysycenie: zdecydowanie za dużo [3.5]
                  Opakowanie: litrowy pet z niezbyt ładną etykietą [3]
                  Uwagi: piwko do powtórzenia ,ale w innym opakowaniu,bliżej mu do premium niż do strongaPZDR

                  Moja ocena: [3.4]
                  mb WOS

                  Comment

                  • lukex
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 262

                    #10
                    Ja ogólnie mm niezłą zawieszkę z tym wynalazkiem..Podchodząc do tego piwka ,myślałem ze to po prostu Jezek special , no ale niestety po spróbowaniu okazało się że smak jest raczej bardziej przypominający polskie lury niz czeskie specjały.Albo czesie se robią z nas jaja ,albo Połczyn warzy to piwo.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Barwa złota,piwo nie jest do końca klarowne [3]
                      Piana: Z początku bardzo obfita,po pewnym czasie zostawia wianuszek na szkle [3.5]
                      Zapach: Jakiś kwaskowato -słodkawy, z przewagą czegoś słodkawego-jakiś nieprzyjemny [2.5]
                      Smak: Słodkawo- nijakie,jakieś puste .Wypijalne,ale jakieś lurowate,bez głębi,to już chyba koncerniaki są bardziej wyraziste [3]
                      Wysycenie: Cienizna,po chwili nie widzę żadnych bąbelków. [2]
                      Opakowanie: Tandetna puszka,nazwa kretyńska,brak podanego ekstraktu [2]
                      Uwagi: Choć kiedyś miejscowi nie chcieli pić piwa z Połczyna ,mi smakowało.Teraz według mnie trzeba praktycznie wszystko zmienić w tym piwie by smakowało.

                      Moja ocena: [2.775]


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #12
                        Click image for larger version

Name:	CIMG1090.JPG
Views:	1
Size:	10,5 KB
ID:	2024554
                        Oj ale cienkie te zdjęcie, normalnie jak piwo


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #13
                          Wziąłem, bo było już ostatnie w sklepie, ale żałuję. Jeśli Poczyn ma robić takie coś to lepiej, żeby wogóle nie istniał. Bezpianowe, z dziwnym posmakiem piwo dla meleli (chyba).

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            #14
                            Piwo zakupione w Żabce w Krakowie. Butelka 1l PET. Moc 6,2%, ekstrakt? Kolor jasno bursztynowy, lekko wpadający w pomarańcz. Piwo klarowne. Piana mała, niejednorodna. Szybko opada. Resztki pod koniec właściwie też znikają. Zapach mocny i nieprzyjemny. Na pierwszym planie czuć plastik. Pod nim słodowy zapach, lekko słodkawy. Smak również przesiąknięty nieprzyjemnym smakiem od opakowania. Plastik nieprzyjemnie zdominował inne odczucia. Pod tym smakiem plastiku wyczuwa się słodowość i na koniec w posmaku leciutką goryczkę. Niestety później w posmaku dominuje również plastik. Piwo generalnie jest delikatnie i średnio słodkie. Wysycenie stanowczo za niskie. Pod koniec pije się piwo już bez gazu. Opakowanie, gdyby oceniać za wpływ na piwo, to 1 należy się od razu. Po prostu wpływa negatywnie na smak piwa. Pod kątem wyglądu jest trochę lepiej. Etykiety wprawdzie w stylistyce tanich marketówek, nazwa paskudna, zakrętka bez nadruku, brak zawartości ekstraktu. Całość jednak nie razi specjalnie i jest w miarę starannie wykonana. Podsumowując, piwo jest z gatunku byle jakiej masówki. Można coś takiego czasem sobie kupić, pod warunkiem, że nie będzie w plastiku. Może, przez jakiś czas go nie czuć, ale jeśli postoi trochę to niestety przechodzi tym petowym smakiem. Oceniam je na 2 (1 – 6). Gdyby nie ten PETowy smak na pewno było by 3, 3+.
                            Nie używam ARTomatu, bo wszystko wskazuje, że to piwo Czeskie, chyba z Jihlavy, a cudzoziemców i domowych nie ARTomatuje.
                            Attached Files
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎