Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Gold Caramel Classic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Łódzkie, Gold Caramel Classic

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobrązowy, pod światło lekko wiśniowy, bardzo ładny. [5]
    Piana: Na początku nalewania ogromna - dolewałem powoli, a piana nie chciała maleć. Ale w momencie dolania ok. 4/5 piwa po prostu znikła! Nie pozostało po niej absolutnie nic... Trochę to dziwne. Dam 2 za dobry początek. [2]
    Zapach: Jakiś kwaśny, niezbyt kojarzący się z karmelem, mało przyjemny. [2.5]
    Smak: Tu miłe zaskoczenie - owszem, piwo jest słodkie, ale ma w sobie coś ciekawego poza słodyczą. Jest trochę słodu, trochę coca-colowatych smaków nieco podobnych do tych z Czarnej Fortuny, zdawało mi się, ze wyczułem coś w rodzaju połączenia miodu z karmelem, a na zakończenie lekka paloność. Bardzo miło mi się spożywało, coś czuję że będę po nie często sięgał. W kategorii "karmelków" daję maksa. [5]
    Wysycenie: Za mocne, pasuje bardziej do napojów gazowanych niż do piwa - zbyt mocno wypełnia żołądek. [3.5]
    Opakowanie: Puszka całkiem ładna, wyróżnia się na plus spośród marketowej tandety. Podana informacja o producencie i o składzie, nie ma informacji o ekstrakcie. [4.5]
    Uwagi: Za tą cenę (1,50) to świetny napój - i na zimę, i na lato. Jak dla mnie świetnie sprawdza się, gdy nie można pić zwykłego, alkoholowego piwa.

    Moja ocena: [3.725]
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    • Samoglow
      Senior
      • 07-2007
      • 606

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Piękny, ciemny, klarowny. Ciemnobrązowo - wiśniowy [5]
      Piana: Jak na piwo karmelowe dość krótkotrwała. Jednak z początku bardzo wysoka, grubopęcherzykowa o kolorze krekowym. [4]
      Zapach: Bardzo przyjemny zapach palono - słodowo - karmelowy [5]
      Smak: Smak oczywiście oceniam tu w kategorii piw karmelowych. Dla mnie rewelacja, o wiele lepszy od słynnego Karmi. Nie za słodki, lekko palony, mocno słodowy z nutami karmelowymi. Nie ma tu odczuwalnej natarczywej spalenizny. [5]
      Wysycenie: Z początku wystarczające, ale trochę za szybko ucieka. [4]
      Opakowanie: Bardzo estetyczne, w tonacji żółto - brązowej. - za to, że puszka. [4.5]
      Uwagi: Ogólnie piwa karmelowe, to jedyne piwa smakowe i bezalkoholowe jakie piję. Nie znoszę tych wszystkich bananowych, kawowych i innych paskudztw. W tej kategorii jest to najlepszy "karmelek" jaki piłem (kiedyś Carmello dla Lider Price'a było też łódzkie i identyczne) Zdecydowanie polecam. I ta cena! Karmi wysiada

      Moja ocena: [4.825]

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ładny, ciemny, pod światło ciemnowiśniowy; [4.5]
        Piana: byłoby więcej, bo na początku ładna, średniodrobna, gruba pierzynka, ale opadająca do marnych resztek, delikatnie oblepiając szkło; [4]
        Zapach: słodowy, karmelowy, przyjemny, bez obcych akcentów; [4.5]
        Smak: dość słodkie, ale przy dobrym schłodzeniu nie czuć tak bardzo tej słodyczy. przyjemna karmelowa pełność; [4]
        Wysycenie: akuaratne, nie zapychające; [4.5]
        Opakowanie: "biedronkowe", czyli niby takie sobie, ale dla mnie zupełnie poprawne. szkoda tylko, że puszka; [3.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [4.2]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎