Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Tesco Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Van Pur, Tesco Jasne

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnozłociste, jak na "tescowe" piwo kolor bardzo ładny - adekwatny do gatunku [5]
    Piana: totalne zaskoczenie, tak obfita, że musiałem kilka minut czkać aż się pojawi na dole piwo, utrzymywał się kilkucentymetrowy kożuszek w czasie picia, dopiero po długim czasie nic już nie było [3.5]
    Zapach: kolejne zaskoczenie, miły zapach słodowy z leciutkim zapachem chmielu, sredniointensywny [3.5]
    Smak: kolejny szok, to piwo jest dobre (jak na lekkie, stołowe piwo) dość pełne, delikatna miła goryczka, słodowe nuty fermentacji [4]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: opakowanie "tescowe" to dla mnie porażka, najgorsza rzecz w tym piwie, które zniechęca do naprawdę przyzwoitego stołowego piwa [2]
    Uwagi: Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym piwem, do tej pory myślałem, ze wypije łyk, dwa a reszta zasili zlew, jednak wypite całe i to z przyjemnością. Jak widac mozna zrobić dobre, tanie, marketowe piwo

    Moja ocena: [3.775]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Kwadri
      Senior
      • 10-2009
      • 1216

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, ładny jak na tą zawartość alkoholu. [4.5]
      Piana: Niewysoka, drobna, opadła bardzo szybko. Został mały pierścień. [3]
      Zapach: Początkowo, słaby, ledwo wyczuwalny. Później dość miły, słodowo-chmielowy. [3.5]
      Smak: Nieco rozwodnione, z lekką, nawet przyjemną goryczą. Niestety chwilowo zostaje nieciekawy posmak. Później całkiem pijalne. [3]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Puszka z motywem produktu dla Tesco. Tandetna i brzydka. Podany producent. [1.5]
      Uwagi: Zgadzam się z powyższą opinią. Tragedii nie było.

      Moja ocena: [3.225]
      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Niezbyt ciemne złoto. [3.5]
        Piana: Zniknęła zanim się zorientowałem. [1.5]
        Zapach: Słabiutki, lekko słodowy, lekko alkaliczny. Nie dość, że prawie go nie ma, to jeszcze nieciekawy. [2]
        Smak: Mocno wytrawny, z niewielką słodowością i mizerną goryczką. Piwo jest wodniste okrutnie, ale przynajmniej coś w smaku czuć (nie jest to jednak nic wyjątkowego). [2.5]
        Wysycenie: Zdecydowanie za wysokie. [3.5]
        Opakowanie: Okropna puszka "Tesco value", okropne liternictwo, okropne wszystko [1.5]
        Uwagi:

        Moja ocena: [2.275]

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          #5
          czy ktoś cię zmusza do katowania się?
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            czy ktoś cię zmusza do katowania się?
            Taki projekt badawczy

            Comment

            • lucifuge
              Senior
              • 11-2009
              • 309

              #7
              projektu ciąg dalszy, zgłasza się kolejny tester
              Piwo otrzymane jako prezent od sympatycznego, starszego pana z informacją jakoby "świetnie czyści nerki" well...
              Po otwarciu puszki do nozdrzy dociera aromat moczu. Bardzo jasny kolor, piana szybko opada do cienkiej warstewki. Niskie wysycenie.
              Smak? Tu jest największy problem bo... smaku nie ma! Serio! To "piwo" jest tak wodniste, że ciężko powiedzieć czy w smaku jest dobre czy złe bo czy można oceniać coś czego nie ma?
              Tak samo nie podjąłbym się oceny smaku wody mineralnej. Oby nerki były bardziej zadowolone niż ja. Na koniec foto tego lekarstwa:
              Click image for larger version

Name:	tesco.jpg
Views:	1
Size:	69,6 KB
ID:	2041554

              Comment

              • adrianpro1987
                Junior
                • 06-2013
                • 1

                #8
                Piwo TESCO

                Kto z Was pił piwo tesco? ( 4 % ) Proszę o opinie Moim zdaniem za cenę 1.39 zł piwo jest godne polecenia. Zapach jest niestety wodnisty, smak także choć delikatny co może posmakować kobietom oraz osobom, które nie przepadają za typową piwną goryczką. Pianka jest w miarę wyraźna choć długo się nie utrzymuje. Kolor? Bardzo jasny. Opakowanie? Mierne. Podsumujmy zatem

                Zapach 3.0/5
                Smak 3.5/5
                Piana 2.5/5
                Jakość/cena 4.0/5 Co ogółem daje nam 14/20 punktów Podsumowując: Moim zdaniem warto dokonać zakupu, ponieważ jakość tego piwa stoi na niezłym poziomie ( może z maleńkim minusem) a jego cena jest bardzo kusząca.
                Last edited by adrianpro1987; 02-06-2013, 19:39.

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1825

                  #9
                  Wooow!!! odsprzedali Ci receptę?

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #10
                    No, od czegoś trzeba zacząć
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • lucifuge
                      Senior
                      • 11-2009
                      • 309

                      #11
                      Ale o co chodzi? :-)

                      Comment

                      • noodles
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 700

                        #12
                        Wodnisty zapach ?
                        Moja kolekcja podstawek

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #13
                          Chyba wraz z nową kampanią o rzekomym zmniejszaniu cen, Tesco chyba też stara się ocieplić swój wizerunek w sieci
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment


                          • #14
                            Za taką ceną bardzo dobre piwo, idealnie nadaje się jako napój chłodząco-gaszący pragnienie przy ciężkiej fizycznej pracy na powietrzu w upalne dni, do czego innego się nie nadaje, no może jeszcze do zgaszenia grilla po imprezie.

                            Comment

                            • lucifuge
                              Senior
                              • 11-2009
                              • 309

                              #15
                              Natarcie fanów Tesco? Nie lepiej w tej cenie napić sie wody mineralnej?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎