Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łomża, Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gumball
    Senior
    • 06-2002
    • 119

    #31
    ok,na szczeście znowu jest dostępna w Kubusiu
    piwo - to lubię!

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      #32
      W zeszły poniedziałek kupiłem ją w Warszawie na 1 sierpnia przy Grójeckiej.

      Comment

      • major_bien
        Member
        • 03-2005
        • 48

        #33
        Kupiłem dziś w Warszawie, na Gocławiu w MarcPolu przy Abrahama. Cena 2,49. W końcu dali jakieś fajne piwko...

        Comment

        • damnar
          Junior
          • 05-2005
          • 18

          #34
          Zgadzam się - dobre piwo, ładnie podane - oby tak dalej!

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #35
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: ładny słomkowy ,choć bardziej lubie piwka troche ciemniejsze [3.5]
            Piana: po nalaniu do kufla pwstaje ładna kołderka która utrzymuje sie aż do samego końca [4.5]
            Zapach: super chmielowy zapach [4.5]
            Smak: lekko slodowo-chmielowy bez chemicznych posmaków [4]
            Wysycenie: okdrobne bąbelki gazu do samego końca [4.5]
            Opakowanie: butelka bezzwrotna etykieta w kolorze butelki,choć osobiście nie przepadam za zielonymi butelkami [4]
            Uwagi: 1,99 za 0,5l i to z butelką bezzwrotna a w środku super piwko
            gorąco polecam szkoda że trudno dostepne

            Moja ocena: [4.225]
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • mluk
              Senior
              • 01-2005
              • 778

              #36
              Informacja dla fanów Łomży Export z Warszawy.

              Piwo to jest dostępne w "Top Markecie" na ulicy Legendy (Jelonki).

              Puszka - 2, 49 zł
              Butelka - 2, 59 zł.
              Last edited by mluk; 31-05-2005, 10:59.
              "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                #37
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemno słomkowy. Idealny dla tego typu piwa. [5]
                Piana: Biała, średnio gęsta, utrzymuję się przez około 5 minut po czym pozostaje mały dywanik. [3.5]
                Zapach: Zapach zharmonizowany chmielowo-słodowy. [4]
                Smak: Najlepszym słowem określającym ten smak jest przymiotnik – aksamitny. Nie czuć w nim żadnego rozcieńczenia ani alkoholu. Typowo chmielowy. Po przełknięciu czuć idealną goryczkę. [4.5]
                Wysycenie: Małe bąbelki lekko szczypiące w język. Mogło by być troszkę większe [3.5]
                Opakowanie: Wzór niezły, kolorystyka stonowana a całość przejrzysta. Solidna czwórka zwłaszcza że na kontrze sa dane o zawartości ekstraktu. [4]
                Uwagi: Jeden z najlepszych pilsów jakie ostatnio piłem. Niemal idealny w smaku szkoda tylko że tak słabo dostępny. Polecam wszystkim.

                Moja ocena: [4.175]
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • andrium
                  Junior
                  • 07-2003
                  • 1

                  #38
                  Browar Łomża w Warszawie

                  Browaw Łomża można kupić w delikatesach na końcu ulicy Piwnej na starym mieście w Warszawie za 2.29 zł. (cały mój akademik się nią zaopatruje. Jeszcze można kupić niedaleko stacji metra Racławicka.

                  Smacznego

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23806

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika andrium
                    Browaw Łomża można kupić w delikatesach na końcu ulicy Piwnej na starym mieście w Warszawie za 2.29 zł. (cały mój akademik się nią zaopatruje. Jeszcze można kupić niedaleko stacji metra Racławicka.

                    Smacznego
                    sklepy z piwami opisywać proszę w dziale > Piwo - Gdzie > Sklepy z piwem.

                    dziękuję.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      #40
                      Ja rozumię to regulaminowe wymaganie, ale skoro w artomacie nie ma pola "Gdzie kupiłem/am", to sprawa wydaje się wymagać głębszego przemyślenia przed jednoznacznym potępieniem.
                      Mogę poprosić o dodanie takiego pola? Choćby opisowego.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23806

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda
                        Ja rozumię to regulaminowe wymaganie, ale skoro w artomacie nie ma pola "Gdzie kupiłem/am", to sprawa wydaje się wymagać głębszego przemyślenia przed jednoznacznym potępieniem.
                        Mogę poprosić o dodanie takiego pola? Choćby opisowego.
                        niebardzo wiem do czego zmierzasz ale w razie czego proszę o założenie nowego wątku w dziale z propozycjami rozwoju
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda
                          Ja rozumię to regulaminowe wymaganie, ale skoro w artomacie nie ma pola "Gdzie kupiłem/am", to sprawa wydaje się wymagać głębszego przemyślenia przed jednoznacznym potępieniem.
                          Mogę poprosić o dodanie takiego pola? Choćby opisowego.
                          Przecież jest cały dział - Piwo Gdzie, w którym zamieszcza się m.in. sklepy
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #43
                            Zythum również się wypowiedział(a), więc tłumaczę i objaśniam -- w artomacie nie ma pola, gdzie został kupiony oceniany towar. Przedpiśca dodał do swojej własnej oceny z artomatu dopisek z informacją, gdzie to piwo nabył -- znaczy, że miał potrzebę podzielenia się z nami tą informacją. "Piwo -> Gdzie" jest miejscem idealnym do podawania takich informacji, ale bardzo niewygodnym, bo po ocenieniu piwa trzeba wędrować na zupełnie inne forum w serwisie, żeby napisać, gdzie można oceniany trunek nabyć.
                            A w kwestii propozycji usprawnienia, zgłoszonej przez BDFL*, to ja się wypowiem, gdzie trzeba.

                            * Benevolent Dictator For Life - kto lubi Monty Pythona ten wie, o kogo chodzi.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • zgoda
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 3516

                              #44
                              Och, co za gafa, przedpiśca przedpiścy nie jest swoim własnym przedpiścą... O ja nieszczęsny...
                              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                              Comment

                              • Twilight_Alehouse
                                Chmielowisko.pl
                                • 06-2004
                                • 6310

                                #45
                                Zgoda - nie pojmuję na czym opierasz swoje stanowisko, że informacja o miejscu zakupu piwa była dodana do oceny z Artomatu? Widać wyraźnie, że post Andriuma składa się wyłącznie z tej informacji, nie ma w nim oceny, więc nie rozumiem po co z rejtanowskim uporem upierasz się przy swoim

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎