Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Połczyn-Zdrój, Piwo kibica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Połczyn-Zdrój, Piwo kibica

    Piwo gotowe do oceny

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • dipeone
    Senior
    • 05-2010
    • 741

    #2
    Do kupienia w Tesco, tylko w wersji puszkowej.
    Wygląda tak:
    Attached Files

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasne złoto, klarowne. [3]
      Piana: Piana wysoka, szybko opada do kożuszka pozostawiając nieliczne ślady na szkle [3]
      Zapach: słodowy, chmiel wyczuwalny, w miarę ocieplania się piwa wyczuwalny miód [3]
      Smak: bardzo wodnisty z gorzkim posmakiem, na końcu to już woda w czystej postaci [2]
      Wysycenie: piwo szybko wygazowywuje się, na koniec gazu praktycznie nie czuć [1.5]
      Opakowanie: nie podoba mi się puszka bez wyrazu artystycznego [2.5]
      Uwagi: Piwo wypite w ramach oszczędzania domowego budżetu. Absolutnie nie do powtórki. Kronikarski obowiązek spełniony

      Moja ocena: [2.5]
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: jak na puszkę i to z Tesco jasnozłocisty kolor mi się podoba [5]
        Piana: obfita po nalaniu, po kilku minutach ok 1 cm kożuszek, drobna, biała [3]
        Zapach: ufff, skisła kukurydza i kiszone ziarna zbóż, taki słodkawy zapach wymiocin charakterystyczny dla piw robionych z "niewiadomoczego", w sumie aż tak rażący nie jest ale mi nie podchodzi [2]
        Smak: ziemistość, słodkawość, ostra gorzkawość zamiast goryczki, przy cofniętym języku da się wypić, [2.5]
        Wysycenie: troszkę za duże, piwo zbyt mocno kłuje w język [4]
        Opakowanie: prosta puszka w tonacji biało czerwonej, żadna rewelacja ale rzuca się w oczy [3]
        Uwagi: Cóż, piwo dedykowane dla pewnej grupy osób, na pewno im posmakuje - mi niekoniecznie

        Moja ocena: [2.6]
        Attached Files
        Last edited by becik; 28-11-2011, 20:00.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          To ostrze na pierwszym planie, znamienne...
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • wrednyhawran
            Senior
            • 07-2010
            • 1784

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasna słomka - widać, że straszny cienkusz. [2]
            Piana: Płyn do naczyń - wodnista, rzadka i szybko znikająca do drobnych plamek. [1.5]
            Zapach: Jakiś taki słodowo-kwaskowy. Nie wróży dobrze. [2]
            Smak: Zgodnie z oczekiwaniami - cienizna, słodowa woda. Ale - da się wypić i można się orzeźwić. Nie wierzę, że to ma 5,2%alk. [3]
            Wysycenie: Wysokie, idealne dla takiego cienkusza. [5]
            Opakowanie: Puszka jak na zdjęciach powyżej. Deseń w formie piłki-biedronki w barwach narodowych. Jedna "kropka" w kolorze piwnym (choć zauważylem do dopiero teraz, bo na pierwszy rzut oka myslałem, że to chips). Generalnie fajny design taniego piwa. [3.5]
            Uwagi: Szykowałem się na ostre ruganie, ale jednak obejdę się z tym piwem łagodnie. Wypiłem je z większą lub mniejszą przyjemnością, ale bez odruchu wymiotnego. Lekkie, wodniste, słodowe piwo. Na lato, na mistrzostwa do żłopania hurtowego może nawet się przyda.

            Moja ocena: [2.575]
            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
            Małe Piwko Blog
            Małe Piwko Blog na facebooku
            Domowy Browar Demon

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #7
              Nie mogłem się powstrzymać przed dodaniem swojej fotki w nowej szklance na Euro2012.
              Poza tym moja fotka chyba bardziej odzwierciedla rzeczywisty kolor piwa.

              Piwko pite podczas szczęśliwego losowania grup Euro, stąd może mój dobry humor i łagodne obejście się z tym napojem
              Attached Files
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • qbaseq
                Senior
                • 07-2010
                • 100

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Blado-żółty, lub jak kto woli zółto-blady, nie zapowiada uniesień smakowych ... [2]
                Piana: Na początku całkiem przyzwoita, bielutka i drobna, szybko opada ale muszę przyznać że do końca w minimalnym stopniu towarzyszy opróżnianiu kufla. [3]
                Zapach: Nie wyczułem ... jeśli jest to minimalny albo mój węch dzisiaj nie działa poprawnie, w każdym razie dobrze że nie śmierdzi :-) [2]
                Smak: Podobnie jak zapachu, właściwie go nie ma ... piwo ani goryczkowe, ani słodkawe, ani nachmielone, odniosłem jedynie wrażenie że browar uzył dosyć dobrej wody ( np. źródlanej ) bo mi smakowała ... [2]
                Wysycenie: Zaskakujący plus ! porządnie wysycone lekkie piwo, tylko na końcu już robi się mętnie. [4]
                Opakowanie: Puszka z wiadomym motywem, bez uniesień artystycznych ale też nie ma kiczu do przesady, w granicach przyzwoitości. [3]
                Uwagi: Uwaga - to piwo nie jest złe ! ono jest kompletnie nijakie. Wypiłem bez obrzydzenia a taką za cenę to już prawie komplement. Myślę że idealnie nada się do zapicia pysznych chipsów lub paluszków żeby nie psuć sobie ich smaku.

                Moja ocena: [2.25]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎