Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Limitowane kapsle od Witnicy.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sowiet
    Member
    • 08-2011
    • 54

    Limitowane kapsle od Witnicy.

    Witajcie, dla wszystkich zbieraczy elementów związanych z browarnictwem, wszystkich tych którzy pamiętają jeszcze jak grało się kiedyś w kapsle oraz wszystkich fanów futbolu jak również miłośników naszych produktów mamy niesamowitą gratkę. Już od najbliższego poniedziałku (16.01.2012) w sklepach pojawi się limitowana edycja naszego asortymentu z kapslami, które symbolizują kraje biorące udział w mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Zachęcamy do wymiany brakujących Wam elementów za pośrednictwem naszego fan page’u. Dla osoby, która zbierze komplet 16 kapsli (16 drużyn biorących udział w mistrzostwach) przewidzieliśmy nagrodę w postaci najlepszego portera w pięknej dwulitrowej szklanej butelce. Zgłoszenie wraz ze zdjęciem swoim oraz kapsli prosimy przesłać na adres marketing@browar-witnica.pl. O wygranej decyduje kolejność nadesłania maila wraz ze zdjęciem.
    Browar Witnica S.A. takież to info dał na fejsbuku w ubiegły czwartek.

    Pozdrawiam,
    sowiet.
  • Dariobeer
    Senior
    • 03-2008
    • 213

    #2
    Kapsle z Witnicy

    Wyczytałem z facebook,że niestety browar nie będzie wysyłał tych kapsli nawet najbardziej zagorzałym kolekcjonerom.
    Jednym zdaniem-chcesz kapsle,kup piwa.
    www.birofilistyka.jimdo.com

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #3
      Browar to browar a nie sprzedawca/rozdawacz kapsli. Skoro jest konkurs na zebranie całej kolekcji to powiedz mi po jaki gwint mieliby wysyłać komuś te kapsle?
      Last edited by ART; 17-01-2012, 14:34.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Dariobeer
        Senior
        • 03-2008
        • 213

        #4
        Niektóre browary (chociażby Żywiec) kapsle wysyła kolekcjonerom.
        www.birofilistyka.jimdo.com

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dariobeer Wyświetlenie odpowiedzi
          Niektóre browary (chociażby Żywiec) kapsle wysyła kolekcjonerom.
          Ale nie serie limitowane, za które można zgarnąć nagrody.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dariobeer Wyświetlenie odpowiedzi
            Wyczytałem z facebook,że niestety browar nie będzie wysyłał tych kapsli nawet najbardziej zagorzałym kolekcjonerom.
            Jednym zdaniem-chcesz kapsle,kup piwa.
            Napisz skargę do Komisji Europejskiej. Oni wymyślają takie głupoty, że może każą Witnicy wysyłać te kapsle.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #7
              Wygrywa tylko jedna osoba?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Taniej niż kupienie odpowiedniej ilości piw witnickich (i to pewnie nawet gdy - co w praktyce nierealne - każde kupione piwo miało by dochodzący do zbioru kapsel) wyjdzie kupienie tego zestawu kapsli (i to ostatnio modnych "dziewic") na aukcji gdyż pewnie skuszeni łatwym i niezłym zarobkiem pracownicy browaru lub wytwórni kapsli, je wystawią. Pozatym nie wiadomo czy cena takiego zestawu nie będzie większa niż cena 2-litrowego portera (który byc może i tak będzie do kupienia bez zestawu kapsli). W czym tu więc zysk dla klienta ?
                Jak dla mnie to niestety kolejna naiwna komercyjna zagrywka browaru na zwiększenie sprzedaży tanim kosztem bo rachunek prawdopodobieństwa wskazuje iż na pewno żeby trafić 16 różnych kapsli piw trzeba było by kupić o nieeeeeeebo więcej niż 16 piw. Pomijam już fakt że kapse te to pod względem kolekcjonerskim takie samo badziewie jak wcześniejsze serie z "widoczkami" z Kormorana, Konstancina i innych.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • danio_145
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 723

                  #9
                  I niestety przy optymistycznej wersji, że trafię gdzieś u siebie Lubuskie za 3 zeta daje to prosty rachunek, że koszt zdobycia całej serii to 48 zł Co nie cieszy mnie jako kolekcjonera.

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak dla mnie to niestety kolejna naiwna komercyjna zagrywka browaru na zwiększenie sprzedaży tanim kosztem bo rachunek prawdopodobieństwa wskazuje iż na pewno żeby trafić 16 różnych kapsli piw trzeba było by kupić o nieeeeeeebo więcej niż 16 piw.
                    A co to jest - jajko niespodzianka?
                    Chyba widzisz z jakim kapslem kupujesz piwo. No chyba, że ta flaga jest od wewnątrz.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #11
                      Wymiękam
                      Kupujecie piwo czy kapsle?
                      Nie wierze, że ktoś kupuje piwo, kapsla chowa do segregatora, a piwo wylewa do zlewu.

                      Jeżeli piwo z promocyjnymi kapslami będzie droższe to macie racje.
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • Sokół83
                        szynkarz
                        • 12-2004
                        • 1598

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jak dla mnie to niestety kolejna naiwna komercyjna zagrywka browaru na zwiększenie sprzedaży tanim kosztem
                        Czyli jakby nie patrzeć dobra zagrywka. Zadziwiające jest to, że ponad 20 lat po upadku komuny, tyle jeszcze osób uważa, że przedsiębiorstwa powinny być organizacjami non-profit.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                        I niestety przy optymistycznej wersji, że trafię gdzieś u siebie Lubuskie za 3 zeta daje to prosty rachunek, że koszt zdobycia całej serii to 48 zł Co nie cieszy mnie jako kolekcjonera.
                        Poczekaj aż sprawa ucichnie i komplet na allegro kupisz za 10-15zł
                        Z INNEJ BECZKI

                        www.fotopolska.eu

                        Comment

                        • danio_145
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 723

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wymiękam
                          Kupujecie piwo czy kapsle?
                          Nie wierze, że ktoś kupuje piwo, kapsla chowa do segregatora, a piwo wylewa do zlewu.

                          Jeżeli piwo z promocyjnymi kapslami będzie droższe to macie racje.
                          Oczywistym jest, że piwa nie wyleję. W tym przypadku kupię to konkretne piwo właśnie dla kapsla.

                          Comment

                          • badejza
                            Senior
                            • 03-2009
                            • 277

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                            I niestety przy optymistycznej wersji, że trafię gdzieś u siebie Lubuskie za 3 zeta daje to prosty rachunek, że koszt zdobycia całej serii to 48 zł Co nie cieszy mnie jako kolekcjonera.
                            Jeżeli rzeczywiście nie uda Ci się kupić u siebie Witnicy, to w przyszłości możemy się wymienić, bo u mnie nie ma problemu z dostaniem tych piw.
                            Chamstwo w państwie, Panie.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czyli jakby nie patrzeć dobra zagrywka. Zadziwiające jest to, że ponad 20 lat po upadku komuny, tyle jeszcze osób uważa, że przedsiębiorstwa powinny być organizacjami non-profit.
                              Trudno by były faktycznie. Chodziło mi o to że kiepska to reklama i wcale nie jestem pewien czy prawdziwi kolekcjonerzy się na to złapią chyba że ich ostro niepełnoletni synowie.
                              Jeśli browar po tej serii zacznie emitować kolejne to będzie znaczyło że pewnie jednak był to dobry ruch z ich strony. Czas pokaże.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎