Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

20 lub 21 IX 2002 - Wrocław, spotkanie tych, którzy na Zjazd pojechac nie mogli...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    20 lub 21 IX 2002 - Wrocław, spotkanie tych, którzy na Zjazd pojechac nie mogli...

    Niestety istnieją forumowicze, którzy z różnych powodów na Zjazd pojechać nie mogą. Proponuję zatem spotkać się wieczorkiem w ****, aby się troszkę przy piwku wzajemnie pocieszyć. Co Wy na to?
    Last edited by jerzy; 14-09-2002, 22:52.
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]
  • Qbric
    Senior
    • 04-2001
    • 427

    #2
    byłem

    Jak mnie ktoś spyta: "Gdzie byłeś jak Cię nie było?", to prawdopodobnie powiem, że byłem w **** gdy mnie nie było na Zjeździe.
    Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      jestem za
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        to było cholera do pierwszego postu
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Piwofil
          Senior
          • 01-2002
          • 907

          #5
          Jestem zdecydowanie za, ponieważ mnie, niestety też nie będzie na zlocie

          Ciebie Art też na zlocie nie będzie???
          Last edited by Piwofil; 14-09-2002, 23:29.
          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            czasem mnie nie będzie
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Piwofil
              Senior
              • 01-2002
              • 907

              #7
              Będziesz kursował na trasie zlot - **** - zlot - ****.....?
              Ciekaw jestem ile Ty wypijesz piwa w sumie?
              www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Re: 20 lub 21 IX 2002 - Wrocław, spotkanie tych, którzy na Zjazd pojechac nie mogli...

                jerzy napisal/a
                Niestety istnieją forumowicze, którzy z różnych powodów na Zjazd pojechać nie mogą. Proponuję zatem spotkać się wieczorkiem w ****, aby się troszkę przy piwku wzajemnie pocieszyć. Co Wy na to?
                Będziemy się łączyć z Wami duchem, SMSem a nawet obiecuję połączenie telefoniczne online w celu wzniesienia wspólnego O ile oczywiście w Jezierzanach jest sieć
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • grzech
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 4592

                  #9
                  Nie będzie mnie ani tu, ani tu. Jednak w trakcie Zlotu wzniosę szklankę z jakimś godnym okazji piwem, łącząc się z Wami duchowo.

                  Członek-Korespondent

                  Comment

                  • Qbric
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 427

                    #10
                    Sugeruję, aby w końcu wszyscy w liczbie (jak narazie) trzech zdecydowali sie na 20 lub 21 IX. Będzie łatwiej sobie zaplanować rozkład zajęć. Ja jak na razie obstaję za obydwoma terminami
                    Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

                    Comment

                    • Karolinka
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 129

                      #11
                      20!!!!!

                      Ja sie na piatek pisze no bo odreagowac egzamin bede musiala... Sobota niestety odpada...
                      no chyba ze ktos chce balowac z 20 na 21
                      Piwoszka Karolcia:)

                      --------------------------------

                      Comment

                      • Qbric
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 427

                        #12
                        Ekstra, to już normalnie zajmiemy chyba wszystkie jeden stoliki Rezerwuje sobie miejsce z widokiem na dystrybutor!
                        Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

                        Comment

                        • Piwofil
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 907

                          #13
                          Mi też bardziej pasuję piątek 20, tylko jeszcze godzinę trzeba będzie ustalić? 18, 19, 20?? wybierajcie.
                          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            #14
                            piatek 20.09

                            Wobec powyższego termin spotkania został ustalony na piątek 20 września wieczorem (i może się przeciągnie do 21.)
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • danoc
                              Senior
                              • 06-2002
                              • 338

                              #15
                              Można się do was przyłączyć?
                              ************************************************** ************
                              Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                              www.beercoasters.glt.pl

                              Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                              ************************************************** ************

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎