Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2002.04.06 - 1. Bialska Giełda Birofiliów, Biała Podlaska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    2002.04.06 - 1. Bialska Giełda Birofiliów, Biała Podlaska

    I Bialska Giełda Birofillii

    Termin: 6 kwietnia 2002.
    Czas trwania: 7.00 - 14.00.
    Miejsce: Biała Podlaska, ul.Warszawska 11, Miejski Osrodek Kultury, Sala Widowiskowa. ( dawny Dom Partii ).
    Organizatorzy: Podlaski Klub Kolekcjonerow przy MOK w Bialej Podlaskiej.
    Sponsorzy: Browar Hetman Krasnystaw - piwo/ Browary Lubelskie Perla - gadzety.

    Prosze o przekazanie w/w wiadomosci innym kolekcjonerom.
    Serdecznie zapraszam.
    Zainteresowanych prosze kontakt.


    08.I.2001, Grzegorz Korneluk, ( beermay@wp.pl , gkorneluk@wp.pl / tel.kom.: 0605-431-491, tel.praca 8.00 - 17.00: 083 342-12-35)
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    a już się ucieszyłem, że chodzi o Bielsko-BIAŁĄ
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      W Bielsku -Białej i ?Czechowicach były giełdy, robił je nieżyjący już Antoni Kanik. Zostały wyparte przez Żywiec i Tychy.
      Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś reaktywował te giełdy.

      Comment

      • maryhh
        Senior
        • 02-2001
        • 1895

        #4
        no celcie!
        możesz się wykazać
        Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
        "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
        do lekkiej pracy jestem za ciężki"

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #5
          A ja się cieszę bo chętnie spróbuje piwa z Krasnegostawu.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            Originally posted by maryhh
            no celcie!
            możesz się wykazać
            Więc jak, towarzysze, pomożecie ???
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #7
              Ja röwniez chetnie bym sie dowiedzial o przyszlych terminach gield
              ze wzgledu na to ze musze juz teraz zaplanowac möj urlop a do polski wybieram sie tak czy tak prosilbym wszystkich forumowiczöw krörym co kolwiek wiadomo na ten temat o podanie wszystkich terminöw Gield w polsce o ile to mozliwe jak najszybciej
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • may
                Senior
                • 01-2002
                • 1508

                #8
                Giełda w Białej Podlaskiej

                Giełda odbędzie się w Białej podlaskiej a nie w Bielsku -Białej.

                Comment

                • may
                  Senior
                  • 01-2002
                  • 1508

                  #9
                  Giełda w Białej Podlaskiej

                  Gorąco bardzo gorąco zapraszam wszystkich kolekcjonerów na I Giełde Birofilii która odbędzie sie w Białej Podlaskiej , pieknym kresowym miasteczku tuż obok granicy z Białorusią.
                  Poprawiam błędne domysły: chodzi o Białą Podlaskę a nie o Bielsko-Białą czy też Bielsk Podlaski.Proszę spojrzeć na mapę.

                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    #10
                    Errare humanum est

                    To tak, jakby pomylić LUBIN z LUBLINEM
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      Może i tą giełdę uda mi się zaliczyć. Żeby tylko finanse dopisały (najlepiej jakąś okrągłą sumkę na koncie )
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Re: Giełda w Białej Podlaskiej

                        may napisal/a
                        ...Poprawiam błędne domysły...
                        May, a czytałeś Ty początek tematu?

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #13
                          Skrócony rozkład jazdy PKP Warszawa – Biała Podlaska Osob. ( tłusty druk poc.pośpieszne )

                          2.57 ( odj.W-wa Śród. do Sedlec)

                          5.10 ( odj.Siedlce do Białej Podl.Osob.)

                          6.32 ( odjazd W-wa Centr.)

                          10.42 ( odjazd W-wa Śródm.)

                          13.20 ( odjazd W-wa Centr. )

                          15.12 ( odjazd W-wa Sródm. )

                          17.20 ( odjazd W-wa Centr.)

                          19.22 ( odjazd W-wa Centr.)



                          Dojazd do miejsca giełdy autobusami MZK

                          ( po wyjściu z dworca przystanek po lewej stronie ronda)

                          LINIA NR 2,4,6,8,13,14,20,27 – wysiąść na ul.Narutowicza obok Klasztoru Kapucynów i piechotą

                          do ul.Warszawskiej 11(MOK) – do 10 min.

                          LINIA nr 7,21 – wysiąść na ul.Zamkowej obok parku i piechotą do MOK – ok. 5 min.

                          Miejsce gieldy bedzie oznakowane duzym afiszem.

                          ----------------------------

                          dostałem mailem, ale jako że organizator nie chciał się pofatygować osobiście, zamieszczam ja
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            B A Z A N O C L E G O W A

                            1. Hotel Boss , ul.Akademicka 117 , tel. 342-18-33 , 30 min.pieszo do miejsca gieldy , ceny: pokoj 1-os. - 70 zl , 2,3,4-os. 35 zl od osoby.
                            2. Hotel Delfin , al.Jana Pawla II , tel. 344-51-41 , 30 min.pieszo , 10 min.autobusem do miejsca gieldy , ceny: pokoj 1-os.-120 zł , 2-os.-160 zl , 3-os.-150 zl.
                            3. Hotel Capitol , ul.Reymonta 3 , tel.343-49-95 , 5 min.pieszo do miejsca gieldy, ceny: pokoj 1-os.-104 zl , 2-os.145 zl.
                            4. Hotel Merkury , ul.Kolejowa 31B , tel. 342-37-71 , 30 min.pieszo , 20 min.autobusem do miejsca gieldy , ceny: pokoj 1-os.-110 zl , 2-os.-150 zl.
                            5. Hotel Pegrotour-Mazovia , ul.Witoroska 3 , tel. 343-22-51 , 20 min.pieszo do miejsca gieldy , ceny: 2-os.-100 zl , 35 zl.od lozka - wieloosobowe.
                            6. Hotel Sportowy , ul.Marsz.Pilsudskiego 38 , tel.343-45-50 , 10 min.pieszo do miejsca gieldy , ceny: pokoj 1-os.-80 zl , 2-os.-70 zl , 3-os.-99 zl.
                            7. Hotel Leon , ul.Nowa 29 , tel. 343-54-71 , 30 min.pieszo do miejsca gieldy ,ceny:
                            35 zl dobo/osoba.
                            Jezeli mam doradzic to najkorzystniej bedzie ulokowac sie w hotelu Sportowym.Cena przystepna i odleglosc do miejsca gieldy niewielka.Jesze jedno - najlepiej bedzie jezeli zbierze sie wieksza liczba uczestnikow chcacych przenocowac w Bialej - mozliwosc negocjacji cen i nizszy koszt lozka ( np. w pokoju 3-os. niz w pokoju 2-os.)

                            Pozdrawiam wszystkich , serdecznie zapraszam i czekam na wasza obecnosc.
                            wspomne tylko dla Kolegow z Polski iz spodziewam sie udzialu gosci z Litwy,Rosji i Bialorusi.
                            Grzegorz Korneluk.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • albeertos
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2313

                              #15
                              Poniedziałek w południe, a tu żadnej relacji z giełdy .
                              Czy ktoś z forumowiczów był? Wiem że Zythum się wybierał, ale jak na razie żadnej relacji nikt nie złożył.
                              (_)>
                              Nigdy się nie poddawaj!!!
                              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                              Lech jest tam gdzie jego wiara
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎