Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poszukuję kontaktów w browarach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danoc
    Senior
    • 06-2002
    • 338

    Poszukuję kontaktów w browarach

    Cześć.
    Piszę pracę magisterską na temat wykorzystania badań marketingowych na przykładzie browarów i potrzebuję namiary na osoby pracujące w browarach (najlepiej z działu marketingu).
    Z góry dziękuję za pomoc.
    ************************************************** ************
    Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
    www.beercoasters.glt.pl

    Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
    ************************************************** ************
  • szostak
    Gość
    • 02-2002
    • 1176

    #2
    To masz podobny problem co Martyn. Jest już was dwóch, jest też na forum trochę ludzi z browarów, więc praca powinna się pisać sama.

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      #3
      Problem jest taki pewnie, że mało kto jest w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na temat badań marketingowych. Są od tego specjalistyczne firmy. A Browary raczej zlecają im badania i już. Nie każdy ekonomista przecież wie jak coś takiego poprawnie zrobić. Bo ankieta ankietą, ale jak zebrać informacje, komu dać do wypełnienia coś takiego, a już zebranie i opracowanie danych - TRAGEDIA. Nie wspominając już o pojęciach: schemat losowania, próba czy operatu. I jeszcze do tego testy statystyczne.....
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • danoc
        Senior
        • 06-2002
        • 338

        #4
        Moja praca opiera się głównie na przeprowadzeniu ankiety wśród działów marketigowych. Jest to ankieta, która ma za zadanie odpowiedzieć na podstawowe pytanie: "czy browary wykonują badania i w jakim zakresie te badania są im pomocne. A kontakty w browarach są mi potrzebne po to aby ta ankieta została potraktowana poważnie, bo różnie z tym bywa.
        ************************************************** ************
        Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
        www.beercoasters.glt.pl

        Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
        ************************************************** ************

        Comment

        • danoc
          Senior
          • 06-2002
          • 338

          #5
          Czyżby nikt nie jest w stanie pomóc biednemu studentowi??
          ************************************************** ************
          Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
          www.beercoasters.glt.pl

          Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
          ************************************************** ************

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            rozgrzewaj telefon i dzwoń po browarach, numery masz w dziale browary. jeśli któreś numery okażą się niekatualne daj mi znać, postaram się zweryfikować.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              danoc napisał(a)
              Czyżby nikt nie jest w stanie pomóc biednemu studentowi??
              Masz jakiś problem z chęcią do pracy? Z tego,co zrozumiałem, to piszesz prace magisterska dla siebie. Art zdefiniował powyżej, co masz zrobić.
              Wkurzyłeś mnie. Nie jesteś w stanie sam wymyślic tak prostych rzeczy? Na jakich studiach jesteś?

              Comment

              • danoc
                Senior
                • 06-2002
                • 338

                #8
                Nie wiem czym tak wkurzylem Krzysia, ale przepraszam jeśli Cię zdenerwowałem. Nie chodzi o to, że sobie podzwonie po browarach, tylko o to żeby uzyskać kontakty z osobami, które będą chętne do pomocy, bo jak wiem po pisaniu pracy licencjackiej firmy nie zarwracają sobie głowy takimi rzeczami jak wypełnienie krótkiej ankiety.
                ************************************************** ************
                Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                www.beercoasters.glt.pl

                Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                ************************************************** ************

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  nie dzwonisz dla dzwonienia, tylko żeby się dowiedzieć kto jest dyrektorem marketingu (lub innym pracownikiem działu) i z nim rozmawiasz na ten temat (jeśli akurat będzie).
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • ppns
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 1737

                    #10
                    Samo dzwonienie chyba raczej nic nie da. Będąc osobą z zewnątrz , można zostać zlekceważonym. Trzeba mieć więc osobę "wprowadzającą".
                    Na giełdach kolekcjonerskich jest wiele osób związanych towarzysko
                    bądź rodzinnie albo zawodowo z browarami , które , być może mogą ułatwić nawiązanie kontaktu z browarem.

                    Niektóre giełdy są oficjalnie sponsorowane czy wręcz organizowane przez browary - Giełda Żywiecka , Tychy , Letnia Warszawska -> tam
                    jeszcze łatwiej poznanć kogoś z browaru.

                    W dyskusji założonej przez Adama16 o przychylności browarów są opinie i komentarze , który wytwórca piwa jest pprzychylnie nastawiony do kolekcjonerów. Taki też browar chyba byłby także przyjaźniej nastawiony wobec studenta. Wobec kolekcjonerów bardzo przychylny jest np. Lwówek , a z Wrocławia do tego miasta nie jest aż tak daleko.

                    Czasami na Forum Brovarum ktoś poda fachowe i rzeczowe informacje,:np. o akcyzie , klasyfikacji wyrobów , poda jakiś Dz. U. ,
                    Taki ktoś może być związany z branżą piwną w sposób zawodowy ,
                    a więc DANOC , wiesz gdzie leżą wędki , rybę musisz złapać sam.
                    piwoppns@wp.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Ppns, niemal z ust mi to wyjąłeś

                      Danoc, poobserwuj, to się dowiesz, kto jest kim i gdzie, a nawet jeśli nie tak dokładnie, to mozna się podomyślać i uderzać na PW

                      Ostatnio była taka burzliwa dyskusja na której bez żadnych aluzji ujawniło sie dwóch panów z browarów majacych ze soba trochę na pieńku ze względu na konflikt zwiazany z nazwą

                      Owocnego szukania!
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • ppns
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1737

                        #12
                        danoc napisał(a)
                        ...Nie wiem czym tak wkurzylem Krzysia...
                        Niczym nie wkurzyłeś , po prostu wykazujesz za mało aktywności w poszukiwaniu osób z branzy piwnej. Przeglądnij dokładnie wszystkie wątki główne i podstrony browar.biz , a dość szybko wywnioskujesz , kto tkwi w przemyśle browarnianym w Polsce . Tu trzeba być po prostu aktywnym , a nawet mówiąc otwarcie namolnym.
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        • danoc
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 338

                          #13
                          Dzięki za ukierunkowanie moich poszukiwań.
                          ************************************************** ************
                          Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                          www.beercoasters.glt.pl

                          Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                          ************************************************** ************

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            ppns napisał(a)

                            ...a nawet mówiąc otwarcie namolnym.
                            No, tu bym radziła uważać, namolne typy nigdy nie są mile widziane.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • ppns
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1737

                              #15
                              ppns napisał(a)

                              .. Przeglądnij dokładnie wszystkie wątki główne i podstrony browar.biz , a [..]wywnioskujesz , kto tkwi w przemyśle browarnianym w Polsce . Tu trzeba być po prostu aktywnym , a nawet mówiąc otwarcie namolnym.
                              Namolnym w wyszukiwaniu i dopytywaniu się , kto jest zawodowo związany z przemysłem piwnym. A nigdy namolnym w osobistym kontakcie.
                              He , he , widzę , że nie tylko Beermatt , ale i Marusia
                              będzie wyłapywała nieścisłości w mych wypowiedziach.

                              A poza tym ,wracająć do meritum , to w pracy dyplomowej można opisać ciernistą drogę o nawiązywaniu i wyszukiwaniu kontaktu z browarem ,
                              a potem o uzyskiwaniu od konkretnego wytwórcy odpowiedzi na ankietę. Temat pracy rozległy , ale można się wykazać. .
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎