Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiepscy bez Waldusia !!!!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    Kiepscy bez Waldusia !!!!!

    Bartosz Żukowski czyli Walduś w "Świecie według Kiepskich" zrezygnował z roli w serialu. - Mam w tej chwili wiele zajęć i na serial po prostu zaczęło brakować mi czasu. Kończę właśnie zdjęcia do filmu debiutanckiego Darka Gajewskiego pod tytułem "Warszawa" - powiedział aktor "Super Expressowi".

    Zapraszam do wypowiedzi , czy ten serial straci po odejściu Waldusia.
    Sam oglądam POLSAT sporadycznie , a jeszcze rzadziej Kiepskich. Jednakże Walduś to świetny aktor , a serial wypromował pewną markę piwa (puszkowego - ech , ech ).
    .
    Attached Files
    piwoppns@wp.pl
  • Ja2ger
    Senior
    • 10-2002
    • 177

    #2
    ten serial, jak dla mnie, nie ma nic do stracenia. ja go nie cierpie. jest w nim beznadziejnie glupi i prymitywny "dowcip". mam nawet taka cicha nadzieje, ze przez odejscie waldusia, przestana wogole krecic ten serial.

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      A ja jestem nie pocieszony ! Choć z drugiej strony, szkoda młodego aktora. Gajos sporo czasu borykał się z Jankiem Kosem, a nie każdy jest aktorem jego pokroju.
      Debilność Waldusia to kreacja, ale Twoja pisownia Szanowny Ja2gerze woła o pomstę do nieba.

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        #4
        Ja2ger napisał(a)
        ten serial, jak dla mnie, nie ma nic do stracenia. ja go nie cierpie. jest w nim beznadziejnie glupi i prymitywny "dowcip"
        Tylko że ten dowcip jest udawany i celowy. Aktor jest świetny. Czytałem wywiady i opinie o nim. Czym innym natomiast jest taki zamulacz i zdebilacz umysłu , jak program IDOL, gdzie prymityw i prostak Kuba pozuje na samozwańcze bóstwo młodziaków. Ale on także odchodzi z programu IDOL , a jego talk-show w Polsacie jest na niewiele wyższym poziomie niż serial Kiepscy.
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • Gollum
          Gość
          • 09-2002
          • 307

          #5
          Szkoda. Nikt oprócz Komorowskiej tak przekonywująco nie potrafi zagrać idioty. A Kiepscy bez Waldusia, to jak Kasia bez Tomka czy Kloss bez Brunnera

          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #6
            Może Walduś weźmie się za dokończenie studiów? Z tego co słyszałem od 3 lat jest studentem 5 roku weterynarii
            Last edited by pjenknik; 10-02-2003, 10:59.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #7
              pjenknik napisał(a)
              Może Walduś weźmie się za dokończenie studiów? Z tego co słyszałem od 3 lat jest studentem 5 roku weterynarii
              jako przyszły starszy kolega po fachu powinieneś przeszkolić go jakie piwa należy pić i z czego
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • NoLeafClover
                Senior
                • 09-2001
                • 449

                #8
                Ja2ger napisał(a)
                ten serial, jak dla mnie, nie ma nic do stracenia. ja go nie cierpie. jest w nim beznadziejnie glupi i prymitywny "dowcip". mam nawet taka cicha nadzieje, ze przez odejscie waldusia, przestana wogole krecic ten serial.
                Lepsi kiepscy niż landrynkowaty klan z miernym aktorstwem czy m jak miłość albo te brazylijskie i kolumbijskie badziewia

                Ja lubie Kiepskich właśnie za ten humor i szkoda że Waldusia zabraknie bo kto będzie mówił :"nomanie Tatuś"
                NoLeafClover

                Comment

                • Gollum
                  Gość
                  • 09-2002
                  • 307

                  #9
                  NoLeafClover napisał(a)


                  Lepsi kiepscy niż landrynkowaty klan z miernym aktorstwem czy m jak miłość albo te brazylijskie i kolumbijskie badziewia

                  Ja lubie Kiepskich właśnie za ten humor i szkoda że Waldusia zabraknie bo kto będzie mówił :"nomanie Tatuś"
                  Otóż to! Kiepscy sobie przynajmniej jaja sobie robią ze zidiociałego narodu. A reszta to idiocenie systematycznie pogłębia. Mnie już szlag trafia, gdy do firmy przyjdzie pewna emerytowana pracownica i zaczyna rozprawiać, co to ostatnio się działo w Plebanii Dobrze przynajmniej że zona, namiętna ogladaczka Klanu (ale tylko, innych tego typu filmów na szczęście nie ogląda), nie komentuje zdarzeń z tego tasiemca...

                  Comment

                  • behemoth
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 248

                    #10
                    Doprawdy nie mam pojęcia co Was tak w tym serialu śmieszy. Dla mnie jest on żałosny.

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      #11
                      behemoth napisał(a)
                      Doprawdy nie mam pojęcia co Was tak w tym serialu śmieszy. Dla mnie jest on żałosny.
                      no cóż jeden lubi ciepłego lecha z puszki drugi woli chłodnego koźlaka z beczki.
                      tak samo z filmami.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Gollum
                        Gość
                        • 09-2002
                        • 307

                        #12
                        behemoth napisał(a)
                        Doprawdy nie mam pojęcia co Was tak w tym serialu śmieszy. Dla mnie jest on żałosny.
                        Jest on żałosny, jeśli się go weźmie jako jeden z sitcomów. Zauważcie jednak, że wszystkie telenowele oprócz jednej, "Świata według Bundych", dzieją się w środowisku raczej dobrze lub bardzo dobrze sytuowanych, to drwina jest już sam fakt umieszczenia akcji w rodzinie degeneratów. Druga rzecz, że Kiepscy są za bardzo podobni do Bundych. To muszą więc być jaja i z amerykańskich sitcomów.
                        A tak poza tym to rzeczywiście, humor jest tam poziomu superekspresowego.

                        Comment

                        • szarpik
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 676

                          #13
                          JA osobiście bardzo lubie Kiepskich i Waldusia , będzie mi tego jego "kurna tatuś" brakowało
                          WWW.EKSTRAKLASA.NET

                          Comment

                          • kopernik
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 204

                            #14
                            Ciekawe, kto lub co zastąpi Waldusia. Ferdek, choć świetny sam nie da rady pociągnać serialu.

                            Comment

                            • Gollum
                              Gość
                              • 09-2002
                              • 307

                              #15
                              Już ponoć jest wybrany następca. Nie pamietam nazwiska, ale z tego, co o nim pisano, to do tej pory grywał różne męty sposłeczne. Zapewne poradzi sobie także z osobą specjalnej troski.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎