Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2003.06.14 - Festiwal Piwowarów 2003

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zdrój
    Senior
    • 05-2001
    • 284

    2003.06.14 - Festiwal Piwowarów 2003

    Witam piwowarów - forumowiczów !
    Chciałbym krótko poinformowac o pewnej imprezie.

    Otóż 14 czerwca - w Żywcu - odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Piwowarów.

    Program imprezy przewiduje konkurs piwa domowego, konkurs na najciekawsze etykiety piw domowych a także warsztaty piwowarskie.

    Na wszystkich, którzy przywiozą do Żywca swoje piwa, czekają atrakcyjne nagrody: surowce, sprzęt i gadżety Browamatora oraz kupony na bezpłatne piwo i upominki, ufundowane przez Piwiarnię Żywiecką.

    Specjalny konkurs - ankietę przewidziano dla uczestników Giełdy Birofiliów - wśród nich zostaną rozlosowane cenne nagrody, w tym zestawy startowe Browamator - "Super Start" oraz "Eko Start".

    Festiwal Piwowarów będzie towarzyszył Międzynarodowej Giełdzie Birofiliów, tradycyjnie organizowanej w żywieckim browarze.

    Szczegóły dotyczące Festiwalu Piwowarów 2003 znajdziecie na stronie www.browamator.pl

    Myślę, że jest wystarczająco dużo czasu, aby nawarzyć, wyleżakować, przywieźć do Żywca sowje piwo, dobrze się zabawić i wyjechać z zapasem nowych oświadczeń i dużą paczką nagród pod pachą.

    -----
    No, to trochę poszedłem w tym opisie...

    Pozdrawiam
    Attached Files
    Browamator Piwowar PINTA Festiwal Birofilia
  • pawcio1
    Senior
    • 03-2003
    • 363

    #2
    Ja już zarezerwowalem hotel na weekend.
    Cos mały odzew czyzby nikt nie jechał??

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      jak się uda, biorę butlę Piwowara na konkurs. tak czy owak i tak się stawię
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • pawcio1
        Senior
        • 03-2003
        • 363

        #4
        ART napisał(a)
        jak się uda, biorę butlę Piwowara na konkurs. tak czy owak i tak się stawię
        Czyli jest szansa poznać admina osobiście.
        BTW mam zamiar wystawić dwa piwa do konkursu.
        Piwa inne i specjalne - kategoria otwarta D

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #5
          ART napisał(a)
          jak się uda, biorę butlę Piwowara na konkurs. tak czy owak i tak się stawię
          Do konkursu należy dostarczyć 4 flaszki 0,5l
          Będziesz musiał dobrze je ukryć przed forumowiczami
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • marcopolok
            Senior
            • 10-2001
            • 2334

            #6
            a ja myslę że odrębna kategoria dla piwa warzonego przez forumowicza nie była by zła. Pomyślimy nad nagrodą
            Każdy przywiezie po beczułce lub skrzyneczce piwka aby szersze grono ekspertów miało możliwość dokładnej oceny
            bez brody...

            Comment

            • pawcio1
              Senior
              • 03-2003
              • 363

              #7
              marcopolok napisał(a)
              a ja myslę że odrębna kategoria dla piwa warzonego przez forumowicza nie była by zła. Pomyślimy nad nagrodą
              Każdy przywiezie po beczułce lub skrzyneczce piwka aby szersze grono ekspertów miało możliwość dokładnej oceny
              Z tego co ja zrozumiałem
              W szczególności dotyczy to piw z brew-kitów Muntons, Coopers i innych, piw pszenicznych, piw mocnych, a także piw warzonych ze słodów z procesem zacierania.
              to taką kategorią jest już kategoria D.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                #8
                Ja myślę, że Marcopolok miał na myśli odrębny konkurs przeprowadzony w .... (lokalizacja w trakcie ustalania)
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • pawcio1
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 363

                  #9
                  kangurpl napisał(a)
                  Ja myślę, że Marcopolok miał na myśli odrębny konkurs przeprowadzony w .... (lokalizacja w trakcie ustalania)
                  Tak, też tak mi się przez chwilę wydawało
                  Stąd ta skrzynka dla jury ale postanowilem w tym wątku odpisać na temat.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    Przeczytałem regulamin konkursu i jedna rzecz mnie zaskoczyla, mianowicie wymagana ilość piwa do konkursu. Regulamin przewiduje dostarczenie konkursowego piwa w ilosci 4 półlitrowych butelek od jednego uczestnika w jednej kategorii. Niby niewiele, ale ...

                    Ale kategorie są cztery. Jeśli ktoś chce stanąć do konkursu we wszystkich kategoriach, to już wychodzi 16 butelek, czyli prawie skrzynka. Ale policzmy to tak: załóżmy dwudziestu uczestników w czterech kategoriach, to daje razem 160 litrów piwa. Co sześcioosobowe (!) jury z tym zrobi - wypije??? To jak oceni? A może wyleje? Toż żal. Ale nawet załóżmy, ze uczestników będzie dziesięciu, każdy w dwóch kategoriach. To i tak daje 40 litrów piwa. Chyba trochę za dużo na konkurs.

                    Moja propozycja jest taka - po dwie butelki 0,5 l. każdego piwa wystawionego do konkursu powinno wystarczyć.
                    Uzasadnienie - jedna butelka do oceny optycznej piwa (nalana pełna szklanka 0,5 l., ocena barwy, gęstości i trwałości piany), druga rozlana na sześć niewielkich porcji wystarczy do oceny walorów zapachowo - smakowych (i tak pije się tylko pół łyka).

                    Zainteresowanych proszę o opinie. Może warto będzie oficjalnie wystąpić o zmianę warunków konkursu.
                    Last edited by Krzysiu; 13-03-2003, 23:33.

                    Comment

                    • pawcio1
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 363

                      #11
                      Też się nad tym zastanawiałem chyba ich to troszkę przerośnie, albo może jest kilka Jury???
                      Jest jeszcze troszkę czasu, można sie ich mailowo zapytać ,są dość szybcy w odpowiedziach.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #12
                        Krzysiu napisał(a)
                        Przeczytałem regulamin konkursu i jedna rzecz mnie zaskoczyla, mianowicie wymagana ilość piwa do konkursu. Regulamin przewiduje dostarczenie konkursowego piwa w ilosci 4 półlitrowych butelek od jednego uczestnika w jednej kategorii. Niby niewiele, ale ...
                        szkoda - nie szkoda. lepiej żeby jurorzy mieli nadmiar piwa do testowania niż niedobór. zdarzenia losowe typu rozbicie butelki, wystrzelenie zawartości po otwarciu, mogłoby spowodować, że jury stanęłoby przed pustymi szklankami.

                        p.s. coś Krzysiu sknera z Ciebie
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #13
                          A ja Krzysia popieram co prawda z innego względu Dla osób dojeżdżających z odległych miejsc przy pomocy PKP może być sporym problemem przewiezienie powiedzmy ośmiu - dziesięciu piw.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            pawcio1 napisał(a)
                            Ja już zarezerwowalem hotel na weekend.
                            Cos mały odzew czyzby nikt nie jechał??
                            Jakbyś miał jeszcze wątpliwości co do frekwencji, to masz tu dwa tematy pomocnicze

                            A co do konkursu: Ja chcę być w jury!!!





                            jeśli chcesz zorganizować spotkanie Forumowiczów, tutaj jest odpowiednie miejsce na to
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              #15
                              Marusia napisał(a)


                              A co do konkursu: Ja chcę być w jury!!!


                              tak tak Taka silna nacja jak Forum Brovarum powinna mieć swoich reprezentantów w tym jury oceniającym
                              bez brody...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎