Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

podstawka Br. Warszawskich

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    podstawka Br. Warszawskich

    nieforumowy kolega ma pytanie odnośnie prawdopodobnego roku wypuszczenia poniższej podstawki.

    Mam pytanie na temat podstawki pod piwo, ktorej skan zalaczylem razem z tym listem. Chcialem sie dowiedziec czegos wiecej na jej temat (cokolwiek wiecie, np. sprzed ilu lat moze pochodzic itp.)
    Attached Files
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    a:
    Attached Files
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Chyba drogi Arcie nie dałeś się nabrać na ten pseudohaberbuschowy rewers ( logo i przedwojenna panorama browaru) . Podstawka jak podstawka - gdzieś tak połowa lat 90. Sprzed 1997 , gdyż wtedy powołano B-ry W-skie "Królewskie" a na tej odmianie jeszcze nie ma tego słowa (tzn Krolewskie). Nieco póżniej wypuszczono prawie identyczny wzór z dodanym słowem "S.A.". Ot i wszystko.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        Chyba drogi Arcie nie dałeś się nabrać na ten pseudohaberbuschowy rewers
        a z czego to niby wywnioskowałeś? jak mnie ktoś prosi o pomoc, to w miarę możliwości pomagam.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Wiadomo , ja też. Chodzi mi o (chyba niezbyt legalne i niezbyt udane) stylizowanie logo Browarów W-skich na przedwojenne logo Haberbuscha ( sfinks w kole podzielonym na 4 części) i zamieszczenie widoku browaru sprzed 1944 roku , który to widok z obecnym nie ma zbyt wiele wspólnego.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎