Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kłopoty z IQ Webmail

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Kłopoty z IQ Webmail

    Od kilku dni nie mogę sprawdzić zawartości mojej skrzynki pocztowej. Po zalogowaniu pojawia się informacja, że mam 21 nieprzeczytanych listów, co jest o tyle nieprawdziwe, że najnowszy z nich otrzymałem baaardzo dawno
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    bardzo proszę o kontakt osoby, które mają skrzynkę @browar.biz, a nie otrzymały ode mnie informacji o zmianach w działaniu poczty (czyli przestawianiu się na pocztę @browar.biz) - wysyłałem takowy list do wszystkich skrzynkowiczów w połowie marca.

    dodatkowo wczoraj i dzisiaj mogły/mogą nastąpić problemy podczas wysyłania poczty przez osoby z zewnątrz na adresy @browar.biz ze względu na zmianę konfiguracji serwera pocztowego, którego zmiany zgłaszane są innym hostom w sieci do 24 godzin od momentu ich wprowadzenia. proszę i tak pamiętać o poinformowaniu znajomych o zmianie swojego adresu @browar.biz (który będzie działał do lutego 2004) na @browar.biz


    od teraz działać powinno przekierowanie całej poczty przychodzącej na adresy @browar.biz prosto na adresy @browar.biz - nie będzie zatem konieczności sprawdzania dwóch kont, zresztą od poniedziałku to nie będzie już możliwe ponieważ skrzynki "fizycznie" zostaną usnięte - pozostanie już tylko przekierowanie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      @browar.biz

      Przy próbie napisania wiadomości, stworzenia folderów w skrzynce browar.biz pojawia sie informacja "błąd na stronie"
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        ha! nie podałeś prawidłowego hasła!
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          ART napisał(a)
          ha! nie podałeś prawidłowego hasła!
          Przypomniałem sobie "Seksmisję", wypowiedziałem hasło i... zadziałało.
          Poczta póki co działa, miałem tylko 10 maili do odczytania
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            od dzisiaj proszę sprawdzać pocztę już tylko poprzez konto @browar.biz. wiadomości kierowane na adres @browar.biz będą przekierowywane na konto w "nowej" domenie czyli @browar.biz.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Dostałem dziwnego emila, Wy też??

              FROM:MRS. M SESE-SEKO
              ATTN:
              I AM MRS. MARIAM SESE-SEKO WIDOW OF
              LATE PRESIDENT MOBUTU SESE-SEKO OF ZAIRE?
              NOW KNOWN AS DEMOCRATIC REPUBLIC OF CONGO...
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                już Tobie pisałem, abyś ignorował tego typu przesyłki, bo to zwyczajny spam.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  #9
                  Przy pisaniu maila poprzez formularz www trzeba się bardzo śpieszyć. Za bardzo jak na mój gust - już po kilku minutach próba wysłania maila kończy się na stronie do logowania, a napisany tekst idzie w kosmos.
                  Muszę wtedy się cofnąć (na szczęście w Operze to banał), skopiować napisany tekst, zalogować się, wkleić i jeszcze raz wysłać.
                  Mam tak od dawna (od zawsze?) w kolejnych wersjach Opery.
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #10
                    Acha - w sumie to dotyczy UebiMiau! a nie IQ Webmail, ale po co mnożyć tematy.
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #11
                      nad UebiMiau muszę jeszcze posiedzieć, bo jest co poprawiać.

                      na wstępie postaram sie oczywiście ustawić dłuższy czas aktywności.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎