Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo - konkretnie; zdublowane wątki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Piwo - konkretnie; zdublowane wątki

    Kiedyś na forum piwa z browarów zagranicznych omawiane były zbiorczo, w jednym temcie. Teraz zakłada się nowy temat dla każdego piwa i wynika z tego mała konfuzyja, bo o danym piwie można przeczytać lub wypowiedzieć się w co najmniej 2 tematach.

    Może dałoby się to jakoś ujednolicić?
    Last edited by żąleną; 03-07-2003, 00:07.
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    jak się nie chciało słuchać kiedyś wspaniałeych rad najjaśniejszego , to teraz jest bałagan

    przeglądałem kilka tematów, ale tam jest wszystko wymieszane, w jednym poście są uwagi na temat wielu piw, podział tego to koszmar.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      proponowałbym np wprowadzenie jakiegoś uporządkowanego systemu, z tego co widzę to faktycznie jest gdzieniegdzie mały bałagan, zdublowane wątki, etc..a moze by tak ujednolicić zasady komentowania piw zagranicznych, np, żeby na początku było miasto, później nazwa browaru i na końcu piwa, w ten sposób każdy kto wchodzi do danego kraju od razu by widział czy dane piwo ma juz założony temat czy nie, to taka moja propozycja......
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        nie ma co tworzyć innego systemu nazewnictwa tematów niż ten który jest w dziale z polskimi piwami. tylko że trzeba się tego trzymać. jak będzie na to czas, to poporawiam dostępne tematy, ale jest dość czasochłonne.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          Austria poprawiona
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎