PDA

Wersja pełna: : pierwszy raz

pawellg
10-07-2003, 21:26
może ktoś mnie poratuje jak zrobić własny browar

ART
10-07-2003, 21:46
poczytaj nieco, ten dział nie jest pusty.

Yossarian
11-07-2003, 06:43
no wiesz sam jestem początkujacy. Mój pierwszy browar juz od 2 dni lezakuje w butelkach:)). Napisz co wiesz co masz? I jakos pójdzie a przedwszystkim odwiedź www.browamator.pl tam wszystko jest napisane. howg :))

pawcio1
11-07-2003, 18:08
Yossarian napisał(a)
no wiesz sam jestem początkujacy. Mój pierwszy browar juz od 2 dni lezakuje w butelkach:)). Napisz co wiesz co masz? I jakos pójdzie a przedwszystkim odwiedź www.browamator.pl tam wszystko jest napisane. howg :))

No niezupełnie ,ale z czasem dowiesz się wszystkiego;)
Tu naprawdę jest, chyba 90 % potrzebnych informacji, tylko trzeba poszukać.:D

panstasio
11-07-2003, 21:20
Ja też mam za sobą dopiero pierwsze piwko własnej roboty, ale wspólnymi siłami napewno nam się uda. A pozatym jest tu mnóstwo pomocnych osób wiec pytaj ipytaj, bo kto pyta wielbłądzi ;)
Pozdrawiam (dlamnie najgorsze jest czekanie........)

Yossarian
11-07-2003, 22:49
Własnie to czekanie mnie zabije co ma zrobić dobrze ze chodze do pracy bo inaczje co 5 minut chodził bym do piwnicy :)

pawcio1
11-07-2003, 23:08
Yossarian napisał(a)
Własnie to czekanie mnie zabije co ma zrobić dobrze ze chodze do pracy bo inaczje co 5 minut chodził bym do piwnicy :)

Z czasem to minie, moja rada nie wypijajcie wszystkiego do ostatniej butelki ze 2 schowajcie gdzieś głęboko:D i przyponijcie sobie gdzie za pół roku:kwiatek: