Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

23.08.2003 - do Konstancina na Lwówek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    23.08.2003 - do Konstancina na Lwówek

    Chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc propozycję składam właśnie tu. Jeśli macie ochotę po Giełdzie Warszawskiej, a przed wieczornymi igraszkami, udać się do Konstancina na Lwówek z kija - piszcie. Problem polega na tym, że knajpka jest malutka, a chętnych sporo, więc gdyby propozycja spotkałaby się z aprobatą - proszę o informację do czwartku (21. VIII) rano - zamówię wtedy knajpkę tylko i wyłącznie dla Nas. Dodatkowa atrakcja dla ludzi z dziećmi - tuż obok jest plac zabaw i inne (niestety już płatne) atrakcje dla dzieciaczków.

  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    No to my byśmy poszli chyba na piwo, Lwówek z kija? Brzmi nieźle
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #3
      Tak myślałam, że na Was można liczyć

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        Małażonka napisał(a)
        Chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc propozycję składam właśnie tu. Jeśli macie ochotę po Giełdzie Warszawskiej, a przed wieczornymi igraszkami, udać się do Konstancina na Lwówek z kija - piszcie. Problem polega na tym, że knajpka jest malutka, a chętnych sporo, więc gdyby propozycja spotkałaby się z aprobatą - proszę o informację do czwartku (21. VIII) rano - zamówię wtedy knajpkę tylko i wyłącznie dla Nas. Dodatkowa atrakcja dla ludzi z dziećmi - tuż obok jest plac zabaw i inne (niestety już płatne) atrakcje dla dzieciaczków.
        Uprzejmie przypominam o deklaracji woli uczestnictwa w piciu Lwówka z kija - konieczna rezerwacja sali - czas pozostały - do czwartku (21.08.03) rano.
        Jak na razie akces zgłosili:
        Kamyczek77
        Pjenknik
        Piecia
        Małażonka
        Iron


        Kto jeszcze?
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          Aha, jeszcze jedna sprawa. Zakładając że wycieczka do Konstancina na Lwówek dojdzie do skutku musimy ustalić godzinę od której mają dla nas trzymać stoliki. Giełda jest do 13-tej. Autobusy 710 odjeżdżają z metra Wilanowska o 13.08; 13.42 (niskopodłogowy); 14.15; 14.45; 15.17 a podróż trwa ok. 30 minut.
          O której więc będziemy na miejscu czyli od której mają nam zarezerwować stoliki.
          Myślę że rozsądny jest autobus 14.15 - wypadałoby więc że rezerwację trzeba by zrobić na 14.50 lub po prostu na 15-tą.

          Radzę zaopatrzyć się w bilet dobowy, sieciowy (koszt 9,60pln) - w ten sposób zwraca się nam już przy dwóch przejazdach 710 (tam i z powrotem) a jeszcze trzeba dojechać do metra Wilanowska.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Ja już zgłupiałam do reszty - to po giełdzie najpierw do Konstancina, a potem do Arka na działkę? No jak damy radę obskoczyć, to ja też jadę
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #7
              Marusia napisał(a)
              Ja już zgłupiałam do reszty - to po giełdzie najpierw do Konstancina, a potem do Arka na działkę? No jak damy radę obskoczyć, to ja też jadę
              Pewnie, że damy radę. Giełda jest do 13:00, między 14:00, a 15:00 jesteśmy w Konstancinie. Na Lwówku możemy siedzieć maksymalnie do 20:00 (o tej porze zamykają sklepo-knajpkę). Podróż z Konatancina do Arka zajmie Nam ok. godziny - półtorej, czyli w najgorszym przypadku o godzinie 21:30 pieczemy kiełbachy w plenerze.
              Last edited by Małażonka; 19-08-2003, 14:21.

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                #8
                Marusia napisał(a)
                Ja już zgłupiałam do reszty - to po giełdzie najpierw do Konstancina, a potem do Arka na działkę? No jak damy radę obskoczyć, to ja też jadę
                Tak to właśnie sobie uknuliśmy, tylko teraz się zastanawiam czy nie jechać wcześniejszym autobusem do Konstancina. Sprawa jest warta przemyślenia.
                Nie ma przecież co zaczynać ogniska za dnia, lepiej to zrobić w późnych godzinach popołudniowych
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #9
                  Małażonka napisał(a)
                  Chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc propozycję składam właśnie tu.
                  Chyba jednak warto było założyć nowy temat

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Kto jeszcze?
                    jeszcze Gocha i ja
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • dziku
                      Senior
                      • 12-2002
                      • 1992

                      #11
                      I ja też.
                      Dziku


                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        #12
                        Wstępnie też się piszę na Lwówek!

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          #13
                          Małażonka napisał(a)
                          Podróż z Konatancina do Arka zajmie Nam ok. godziny - półtorej, czyli w najgorszym przypadku o godzinie 21:30 pieczemy kiełbachy w plenerze.
                          Pobożne życzenia
                          Samą WKD jedzie się prawie godzinę, z drugie tyle 710 + metro...

                          Wstępnie zgłaszam się na Lwówek. Jak wszyscy, to wszyscy.
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • Małażonka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 4602

                            #14
                            Dobrze, Lwówek od 14:30 będzie na Nas oczekiwał (już pieni się z niecierpliwości ). Istnieje nawet możliwość pozostania z Nim do białego rana, ale ze smutkiem rozczarowałam właściciela, że to dopiero następnym razem.

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Małażonka napisał(a)
                              Dobrze, Lwówek od 14:30 będzie na Nas oczekiwał (już pieni się z niecierpliwości ). Istnieje nawet możliwość pozostania z Nim do białego rana, ale ze smutkiem rozczarowałam właściciela, że to dopiero następnym razem.
                              No to niepotrzebnie go rozczarowywałaś, bo - jak to na spotkaniach - nic nie jest przesądzone. Nie wiem, ilu osobom będzie się chciało upojonym telepać dwie godziny autobuso-metro-wkd do Arka... się okaże
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎