Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Sobota, 25.10.2003, giełda staroci [Wrocław]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Sobota, 25.10.2003, giełda staroci [Wrocław]

    Postanowiłam, że w końcu się wybiorę na giełdę. O ile się nie mylę, jest to ostatni weekend miesiąca, więc powinna być? Jakby nie, to mnie naprostujcie

    Oczywiście nie byłabym forumowiczem, gdybym nie zapytała, czy może ktoś by się też nie wybrał? Godzina do ustalenia.


    A potem oczywiście jakieś

    Alebo .....
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    a w jakim mieście?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #3
      Hmmm ... wieki całe nie byłem na starociach. Niewykluczone, że się zjawię (ale to zależy wszystko od pogody - jak będzie siąpiło, to żadna siła mnie z domu nie wyrwie). Najlepiej spotkać się między 9.00 a 9.30 przy tym największym bufecie umieszczonym przy ścianie jakiegoś budyneczku (od głównego wejścia na wprost i trochę w prawo); tam zaraz obok niego rozkładają się handlarze pocztówkami, więc Marusia na pewno je znajdziesz.

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        #4
        ART napisał(a)
        a w jakim mieście?
        A z jakiego miasta nadajemy Marusia i ja, ha? Chodzi o Wrocław rzecz jasna ...

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #5
          25. listopada (wtorek) czy może raczej 25. października (pojutrze)?

          (pewnie zaraz Art poprawi temet)
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #6
            O w mordę, nie popatrzyłem na datę, ale chyba Marusi chodziło jednak o pojutrze, czyli 25.10.

            Comment

            • Pepek
              Senior
              • 04-2003
              • 1499

              #7
              Niestety mój udział w bieżącej giełdzie w sobotę jest czysto hipotetyczny, raczej będę jutro z rańca. Takie mam plany - nieodwołane. Ale zawsze może się coś zdarzyć...

              Informuję również, że już od pewnego czasu tzw. "duża" giełda trwa 2 dni - ostatnie piątki i soboty danego miesiąca, ale nieoficjalnie zaczyna się nawet w czwartek po południu (wtedy już kolekcjonerzy zaczynają się zjeżdżać).

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Oczywiście, że chodzi mi o październik, dzięki za poprawkę

                A co do miejscowości, oj Art, już nie bądź taki zasadniczy, te ludki, które nie wiedzą, wystarczy, że spojrzą na moje miejsce zamieszkania.

                No to wstępnie 9.00 - czy to jest dokładnie tam gdzie giełda samochodowa, czy gdzie indziej? Bo jeszcze nie byłam...
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Ja raczej kieruję się na Tychy.

                  Comment

                  • Pepek
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1499

                    #10
                    Marusia napisał(a)
                    ...

                    No to wstępnie 9.00 - czy to jest dokładnie tam gdzie giełda samochodowa, czy gdzie indziej? Bo jeszcze nie byłam...
                    Tak to jest tam gdzie stara giełda samochodowa obecnie ogrodnicza na ul. Gnieźnieńskiej. Najlepiej wysiąść na przystanku autobusowym na ul. Długiej przy Tesco-Hicie (lub ZDiKu jak kto woli), przejść wiadukt kolejowy w stronę Popowic i zaraz za nim w prawo. To jest Gnieźnieńska. Dalej kilkadziesiąt metrów wzdłuż nasypu kolejowego. Wejścia po lewej. Cena za wejście 1 PLN. Zresztą najlepszymi drogowskazami będą ludzie ubrani w rozmaite mundury polowe lub taszczący starocie.

                    Comment

                    • yemiołka
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 1012

                      #11
                      Pepek napisał(a)
                      obecnie ogrodnicza
                      w tygodniu?
                      i co tam dają?

                      ________________
                      Rolnik sam w dolinie
                      **** zbliża ludzi... :-]

                      Comment

                      • Pepek
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1499

                        #12
                        Nie wiem czy ta giełda ogrodnicza jest we wszytkie pozostałe dni poza zajętymi przez giełdę staroci. Nie znam się i nie interesuję ogrodnictwem. Ale w czasie niektórych giełd staroci na jednym placyku były wystawiane jakieś sadzonki, nawozy, drzewka itp.

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #13
                          Odp: Sobota, 25.11, giełda staroci

                          [QUOTE]Marusia napisał(a)
                          [B]Postanowiłam, że w końcu się wybiorę na giełdę. O ile się nie mylę, jest to ostatni weekend miesiąca, więc powinna być? Jakby nie, to mnie naprostujcie

                          Oczywiście nie byłabym forumowiczem, gdybym nie zapytała, czy może ktoś by się też nie wybrał? Godzina do ustalenia.


                          No to jak to będzie? skoro będziecie w sobotę we Wrocławiu na giełdzie staroci to kto będzie na giełdzie piwnej w Tychach? - wasze klony
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Odp: Odp: Sobota, 25.11, giełda staroci

                            darek99 napisał(a)

                            No to jak to będzie? skoro będziecie w sobotę we Wrocławiu na giełdzie staroci to kto będzie na giełdzie piwnej w Tychach? - wasze klony
                            [/B]

                            Darku, spokojnie, na giełdę staroci wybieram się głównie ja. Do Tychów się nie wybieram, już tych giełd birofilskich w tym roku zaliczyłam wystarczająco dużo Co nie znaczy, że w przyszłym roku zamierzam się ograniczać - wręcz przeciwnie
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • breslauer
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2690

                              #15
                              No i niestety obawiam się, że z powodu zaliczania tzw. "obowiązków domowych i rodzinnych" nie będę mógł się pojawić na starociach w tym miesiącu ...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎