Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stypa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Harny
    Junior
    • 08-2003
    • 4

    Stypa

    Hej ludziska. Właśnie pije zdrowie mojej zmarlej dwa dni temu Babci. Oby jej było tam lepiej niż tu.
    "A z tym pocałunkiem to będzemy musieli się jeszcze trochę wstrzymać" - powiedzial piękny książe złażac ze śpiącej królewny!
  • grzechu84
    Member
    • 10-2003
    • 94

    #2
    Szczęścia życze!
    Grzechu84 - PIWOfan

    Comment

    • Pudlarz
      Piwiarz sezonowy
      • 01-2002
      • 650

      #3
      Jeśli to żart, to niesmaczny. Jeśli już się pije za zmarłego (co też nie jest zbyt chwalebnym czynem) to za spokój jego duszy a nie za zdrowie.
      W tym miejscu jednak uważam to za niestosowne, zwłaszcza w takim kontekście.
      Przyjmij kondolencje
      Dobre piwo nigdy nie jest złe
      http://www.janczech.stary.sacz.pl
      (galeria ekslibrisów)

      Comment

      • arzy
        Senior
        • 06-2002
        • 2814

        #4
        Jeżeli kiedyś zejde z tej ziemi to nie chciałbym żeby ludzi po mnie płakali. Chciałbym aby przynajmniej raz w roku (moga to być moje imieniny) przyszli nad mogiłe i wychylili butelczyne piwka.

        Jeżeli w niebie jest pięknie to po co płakać po zmarłej osobie, przecież będzie miał tam lepiej.
        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        Bractwo Piwne
        Skład Piwa
        Piszę poprawnie po polsku!

        Comment

        • grzechu84
          Member
          • 10-2003
          • 94

          #5
          Harny napisał(a)
          Hej ludziska. Właśnie pije zdrowie mojej zmarlej dwa dni temu Babci. Oby jej było tam lepiej niż tu.
          Wybacz mój poprzedni wpis ale nie zrozumiałem dokładnie treści jaką nam przekazałeś. "oby było jej tam lepiej niż tu." To "tu" myślałem, że chodzi Ci o forum. Stwierdziłem, że poprostu chcesz ośmieszyć "Browar.biz" Mój błąd.

          Myślę, że nie należy komentować tego jak kto chce pamiętać o swych zmarłych. To tylko jego prywatna sprawa.

          Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za nie zrozumienie z mojej strony.
          Grzechu84 - PIWOfan

          Comment

          • Harny
            Junior
            • 08-2003
            • 4

            #6
            Dzieki za kondolencje. Nie ma sprawy Grzechu. Kazdy popelnia blędy.
            "A z tym pocałunkiem to będzemy musieli się jeszcze trochę wstrzymać" - powiedzial piękny książe złażac ze śpiącej królewny!

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              #7
              Harny napisał(a)
              Kazdy popelnia blędy.
              Największy błąd popełniłeś Ty. Reszta to tylko konsekwencje Twojego głupstwa. Ale nie martw się, z tego się wyrasta.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎