Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Logowanie z różnych PC

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Logowanie z różnych PC

    ostatnio zdarza mi sie dość często wchodzić i logować na stronę browar.biz z różnych pecetów, zawsze przy komunikacie "czy chcesz zapamiętać hasło na tę stronę aby przy kolejnym wejściu nie trzeba sie było logować" (tekst merytorycznie podobny) zaznaczam opcję NIE, przed wyjściem wylogowywuję się, to jednak za każdym kolejnym wejściem na browar jestem juz automatycznie zalogowany, ak sie złozyło, że osoba (z której pc logowalem się juz wcześniej) z ciekawości weszła na stronę i od razu wyskoczył u niej PW do mnie. Zastanawiam sie co by było gdybym korzystał np z kawiarenki. Jeśli wylogowanie się nic nie daje, równiez zaznaczenie NIE przy zapamiętaniu hasła to w sumie każdy może korzystać z mojego konta. Widzę, że chyba nie jest to opcja ustawień komputera tylko strony (a moze się mylę). Czy można coś z tym zrobić?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #2
    Może jest to związane z używanym typem przeglądarki - jak się domyślam, tym najbardziej dziurawym. Ja wchodzę na browar z 3 różnych komputerów, zawsze się wylogowuję i nigdy nie mam z tym problemu.
    Przeglądarka, w tym chyba tkwi problem - problem nierozwiązywalny chyba, bo wszędzie trzeba instalować którąś z porządnych, bo standardowo zawsze jest tylko jeden shit.
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • crizz
      ...
      • 02-2003
      • 1255

      #3
      Ja korzystam z shita i nie mam takich problemów, jak Becik. W kawiarence też kilka razy byłem i po wylogowaniu wchodziłem na stronę jako anonim. Może to kwestia ustawień - ciasteczka czy cóś?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        niestety ze względu na to że niektóre przeglądarki (a zwłazzcza IE) od czasu do czasu szwankują, zalecam zawsze sprawdzać czy system wylogował Ciebie poprawnie.

        jak to sprawdzić i co czynić gdyby wylogowanie nie odnosiło odpowiedniego skutku opisałem m.in. tu:

        Twoje pytania dot. Browaru i komentarze dot. spraw poruszanych w tym dziale, propozycje usprawnień, zmian, etc.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎