Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwaga na wirusa !!!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • decio
    Senior
    • 10-2002
    • 165

    Uwaga na wirusa !!!!

    Słuchajcie !!!!
    Nie wiem czy miejsce jest odpowiednie do tego tematu ale potraktujcie to jak wydarzenie

    Otóż w sieci szerzy sie nowy wirus. Ja sam takiego złapałem. Uprzedzam o tym dlatego, że wirus sam rozsyła się po znajomych używając poczty emailowej. Ode mnie może (a raczej mogło się coś takiego już próbować rozprzestrzenić). Umieszczam tutaj tą informację dlatego, że sam mam kontakt z paroma osobami z forum - to po pierwsze, a po drugie sam otrzymałem jednego maila zawirusowanego od jednego z was. Nie będę mówił od kogo. Chyba że będziecie chcieli wiedzieć. Lepiej sprawdzcie sobie zasoby dyskowe. Wirus przysyła się sam z mailem w którym jako załącznik jest plik zip. rozpakowuje się go hasłem z treści maila. aha jeszcze jeden powód dla którego to piszę jest taki, że dostałem od kogoś maila treści: "jesteś sobie spamer downie" heh wolę nie dostawać takich podziękowań od kogoś z was. jak już mówiłem - wirus rozsyła się sam !!!


    więcej informacji o wirusie i sposobie neutralizacji:

    Onet: codzienne źródło informacji milionów Polaków - wiadomości z kraju i ze świata 24/7, pogoda, sport, biznes, moto, rozrywka. Bądź na bieżąco z Onet!


    www.decio.friko.pl
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    tu juz jest wirusowy temat


    chyba tematy na temat wirusów zaczną być same w sobie wirusem
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #3
      Tam Decio opisałem Twoją sytuację, mam nadzieję, że się nie gorszysz.
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • decio
        Senior
        • 10-2002
        • 165

        #4
        Ależ skąd
        www.decio.friko.pl

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          No to fajnie.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            Odp: Uwaga na wirusa !!!!

            decio napisał(a)
            ...a po drugie sam otrzymałem jednego maila zawirusowanego od jednego z was. Nie będę mówił od kogo. Chyba że będziecie chcieli wiedzieć...
            no jesteśmy ciekawi.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎