Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Art ociąga się ;)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Art ociąga się ;)

    Jak zauważyliście (słusznie zresztą) moja aktywność w Browarze znacznie zmalała w ostatnich tygodniach. Ma to swoje uzasadnienie. Otóż trzeba zostawić wreszcie za sobą pewien etap życia pt. studencki luz i wziąć się w garść by go zakończyć z pozytywnym skutkiem - czyli czas dokończenia pracy i obrony przede mną

    Wspominałem o powyższym nieśmiało gdzieniegdzie na Forum, ale lepiej będzie jeśli napiszę o tym w osobnym temacie by nie było niedomówień.

    Jeszcze przez jakiś miesiąc Browarem zajmować się będę z minimalnym zaangażowaniem. Proszę zatem o wyrozumiałóść jeśli chodzi o mój czas odpowiedzi na PW/email i innne działania administracyjne. To co mogę uczynić na bieżąco bez większego zaangażowania czasowo-umysłowego - będę czynił na bieżąco Na propozycje/pytania wymagające ode mnie poważniejszego zastanowienia i dłuższych odpowiedzi - odpowiem z pewnym opóźnieniem.

    Gdy wreszcie szaleństwo się zakończy oczywiście poinformuję. Choć to zapewne będzie natychmiast zauważone
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    sprawy zaczynają wreszcie wracać do normy, moje czynności w Browarze także

    Wszystkich chętnych do pomocy w wymyślaniu nowych opcji i funkcji Browaru a także w proponowaniu usprawnień dotychczasowych elementów serwisu zapraszam do działania zapraszam do dyskusji np. tutaj:
    Twoje pytania dot. Browaru i komentarze dot. spraw poruszanych w tym dziale, propozycje usprawnień, zmian, etc.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎