Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wszystkie drogi prowadzą do Żywca

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2868

    Wszystkie drogi prowadzą do Żywca

    Żywiecki giełdowanie zbliża się nieubłaganie więc czas pomyśleć o transporcie.

    Propozycja ta skierowana jest głównie do osób podróżujących z Warszawy lub przez Warszawę mających w planie odwiedzenie browaru w Cieszynie w piątkowe przedpołudnie.

    Sprawdzałem rozkłąd jazdy "kochanej" PKP ( www.rozklad.pkp.pl ) i wg. mnie najlepszym połączeniem będzie taka opcja :
    Ruszamy z dwirca Warszawa Zachodnia o godzinie 22:15 pociąg iem pośpiesznym (wcześniej może być Łódzkie ). Dojazd do Suchej Beskidzkiej o 4:31. Tutaj przymusowa przesiadka w pociąg osobowy, który rusza 6:08. Dojazd do Żywca planowany na 7:23.

    W Żywcu będziemy mieli czas na przetransportowanie bagaży do Hacjendy i krótki odpoczynek przed wycieczką do Cieszyna.

    Jeżeli ktoś ma lepsze pomysły to zapraszam do podzielenia się nimi
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #2
    tez takie cos zauwazylem
    nawet zorganizowalem sobie dojazd i odbiör -fakt moim samochodem ale zawsze to z Kierowca i nie musze kupowac Alkomatu bo to obojetnie czy pojade zupelnie Trzezwy czy tez nic do mnie nie dotrze po Zywieckim Gieldowaniu.
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #3
      Ja miałbym propozycję wyjazdu z zahaczeniem o CK w Krakowie - szczegóły jutro tj we wtorek
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Ja jednak raczej zdecyduję się za dotarcie do Cieszyna, tylko co później. Trzeba będzie pomyśleć o transporcie do Żywca.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #5
          My jedziemy do Żywca nieco wcześniej

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            No tak, ale w Żywcu i tak się spotkamy?
            Prędzej czy później
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • obserwator
              Gość
              • 01-2004
              • 11

              #7
              Na Zachodniej to ewentualnie miejsce stojące, a tyle czasu to trochę męczące. Z tego co wiem lubisz dużo spać , niekoniecznie najwygodniej.

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2868

                #8
                Koncepcja z Ck Browarem jest do zrobienia tylko ja najprawdopodobniej w czwartek będe jeszcze pracować więc bardzo wczesny wyjazd odpada.

                Małażonko, a Wy kiedy zmykacie z Warszawy ?

                PS: Sen to zdrowie ja będzie trzeba to i na stojąco się prześpie
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #9
                  My zmykamy w czwartkowe popołudnie, by jeszcze tego samego dnia zawitać do Żywca

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Gośka i ja pędzimy także w czwartek - wyjeżdżamy z Opola o 18.47 (Pospieszny z Wrocławia) i docieramy do Bielsko Białej. Kilka minut później mamy osobówkę do Żywca i wg planu będziemy na miejscu ok. 22.20. Ktoś jedzie podobną trasą?
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #11
                      Nie wiem, nie wiem ..., jeśli nie pojedziemy Expresem o 15:30, to mamy Intercity o 16:30, a wtedy spotykamy się w Bielsku - Biełej i dalej jedziemy już razem

                      Comment

                      • Piecia
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 3307

                        #12
                        Z dwunastogodzinnym opóźnieniem ale jest plan czwartkowego wyjazdu do Żywca (tylko pośpiechy) z zahaczeniem o CK w Krakowie

                        a więc wyjazd nie jest wczesny:
                        Warszawa Centralna 12.50 - Kraków Główny 17.32


                        tutaj dwie godzinki coby wyskoczyć do CK Browaru

                        Kraków Główny 19.37 - Czechowice 21.37


                        Czechowice 21.42- Bielsko Biała 22.06


                        (ART - czy Wy przypadkiem jakoś wtedy nie będziecie w Bielsku?? )

                        Bielsko Biała 22.40 - Żywiec 23.21


                        Ktoś z Warszawy chętny (albo spoza Warszawy a będący tam przypadkiem)
                        Koniec i bomba,
                        Kto nie pije ten trąba !!!
                        __________________________
                        piję bo lubię!

                        Comment

                        • dkrasnodebski
                          cymbał
                          • 05-2003
                          • 2316

                          #13
                          Prawdopodobnie ja będę tak jechał. Tyle tylko że ja robię sobie postój w Krakowie i ruszam dopiero rano do Żywca.
                          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                          www.radoslawstolar.pl

                          Comment

                          • elroy
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 359

                            #14
                            dkrasnodebski napisał(a)
                            Prawdopodobnie ja będę tak jechał. Tyle tylko że ja robię sobie postój w Krakowie i ruszam dopiero rano do Żywca.
                            O której rano zamierzasz wyjechać z Krakowa?
                            Pierwotnie miałem jechać w piątek, ale z noclegami sprawa jest beznadziejna.
                            Zamierzam wyjechać autobusem o 5.20

                            Pozdrawiam !
                            www.piwo.org

                            Comment

                            • dkrasnodebski
                              cymbał
                              • 05-2003
                              • 2316

                              #15
                              elroy napisał(a)
                              O której rano zamierzasz wyjechać z Krakowa?
                              Pierwotnie miałem jechać w piątek, ale z noclegami sprawa jest beznadziejna.
                              Zamierzam wyjechać autobusem o 5.20

                              Pozdrawiam !
                              Będę jechał pociągiem o 6.55 z głównego i na 9.45 jestem w Żywcu, a tam już stoi autokar i jedziemy do Cieszyna
                              Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                              www.radoslawstolar.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎