Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reklama tzw.masowki na stronie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piecyk_gazowy
    Senior
    • 05-2004
    • 124

    Reklama tzw.masowki na stronie

    Z tego co zauwarzylem wiekszosc forumowiczow gardzi tzw masowka no i dobrze,zreszta ta strona jest o popieraniu malych browarow a tu ca na stronie glownej co chwila reklama jakieis masowki w tej chwili jest tyskie,to jest chyba jakies drobne nieporozumienie moim zdaniem wszyscy narzekaja tutaj ze sie promoje tylko masowke wiec naprade niewiem co reklamy yego typu tu robia .Mam nadzije ze wlodaz tej strony nie usunie mojego posta


    z gory przepraszam za bledy ortograficzne
    !!!! Fuck you prototypy!!!!
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    #2
    Sądze że ARt zgodził się na reklame Tyskiego ze względów finansowych by poprostu mieć z czego utzrzymać stronę.wcześniej nie przypominam sobie żadnych rekalm masówki.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      Odp: Reklama tzw.masowki na stronie

      piecyk_gazowy napisał(a)
      Z tego co zauwarzylem wiekszosc forumowiczow gardzi tzw masowka no i dobrze,zreszta ta strona jest o popieraniu malych browarow a tu ca na stronie glownej co chwila reklama jakieis masowki w tej chwili jest tyskie,to jest chyba jakies drobne nieporozumienie moim zdaniem wszyscy narzekaja tutaj ze sie promoje tylko masowke wiec naprade niewiem co reklamy yego typu tu robia .Mam nadzije ze wlodaz tej strony nie usunie mojego posta

      z gory przepraszam za bledy ortograficzne
      Możesz zostać PremiumUżytkownikiem i za drobne 60 zł rocznie nie będziesz musiał oglądać reklam w serwisie.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎