Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dywagacje na temat ocen [było: Okocim, Harnaś]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sklep-piwowar
    Senior
    • 10-2002
    • 559

    dywagacje na temat ocen [było: Okocim, Harnaś]

    Admin: temat wydzielony z tego wątku



    kolega piwożłopiks chyba startuje w konkursie na największą ilość ocen usuniętych z rankingu.Tylko czy Art organizował taki konkurs
  • dziamkaj
    Junior
    • 08-2004
    • 5

    #2
    Nie no ,Ludzie bądzmy poważni to nie forum urzędu skarbowego , poziom godny strony fan-klubu renaty beger , najpierw uszczypliwe uwagi odnośnie polskich znaków [akurat nie w moją stronę] teraz kasowanie ocen , chiałbym zapytać moderatora co miałbym napisać\jaką ocene wystawić by pogłaskać po głowie resztki Jego idealizmu. Proponuje stworzyć jedynie stronę,wywalając forum i tam admin bedzie sobie wystawiał takie oceny jakie bedą pasować. Pozdrawiam

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Poczytaj sobie trochę recenzji, to będziesz wiedział jak mniej więcej powinny wyglądać.

      Comment

      • piwożłopiks
        Junior
        • 08-2004
        • 17

        #4
        na www.biedronkersi.prv.pl moze nie ma takich bogaczy degustujacych w czeskich porterach jak tu ale przynajmmiej sa tam uczciwi piwosze rzetelnie opisujacy i pozwalajacy oceniac innym najprzerozniejsze rodzaje browarków, nikt nikogo nie upomina o głupoty, tam sa mili i uczciwi ludzie !!
        piwo piwoo piwooo, i piwoooo i wódaaaa

        Comment

        • dziamkaj
          Junior
          • 08-2004
          • 5

          #5
          Tak ,Twilight_Alehouse czytałem wszytkie zanim napisałem swoją i każdy kto nie ma klapek na oczach zauważy ,że są to definitywne klony i każdy spisuje od poprzednika zmieniając tylko przymiotniki , starałem sie napisac inaczej ,bo ciężko się czyta 10 identycznuch recenzji .Druga sprawa to fakt , że wszyscy spinają sie jakby pili denaturat. Moze już wystarczy tych nieporozumień, chyba że Admin ma jeszcze jakieś obiekcje,życzę miłego klonowanie recenzji . Miłego dnia ,w związku z przychylnością użytkowników postaram sie więcej nie pisać.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Nie chodzi przecież o idealizm admina, tylko o jakąś wymierność oceny piwa. Słowem - im więcej konkretów tym lepiej. Napisać, że zapach jest "należyty", a smak ostatnich łyków "ciężki" to chyba za mało. Mnie w każdym razie nic to nie powiedziało.

            Postaraj się opisać, CO czujesz w smaku i zapachu, a ocena zostanie zachowana.

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              Dziamkaj: my jesteśmy powazni, właśnie dlatego piszemy po polsku i trzymamy się pewnych reguł. Jeżeli sprawia tobie to trudność, to zauważ, że nie ma obowiązku uczestniczenia w tym forum.

              Comment

              • dziamkaj
                Junior
                • 08-2004
                • 5

                #8
                Krzysiu ,Twój post był tak potrzebny jak dodatkowe fundusze dla posłów z euro-parlamentu,ale ciesze się ,że wykazałeś sie aż taką kreatywnośćią.

                co do "turbo fachowych" recenzji kolegi :Twilight_Alehouse
                "Kolor niebrzydki, absolutnie nie siki, po prostu ładne bursztynowe piwo."

                Nistety nie mogę dorównać stylem pisania do Twojego poziomu , nie mam tyle umiejętności by odnosić sie do takich płynów jak wspomniane przez Ciebie "siki" niestety w przeciwieństwie do Twoich słów owej substancji nie próbowałem ani nie zwracam uwagi na walory wizualne więc takie porównanie do produktu spozywczego jest conajmniej niesmaczne, kolejnych chetnych proszę o interwencje na mejl ,bo nei widze powodow zaśmiecania tematu.pa

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  jeżeli chodzi o wspomniane porównanie T_A - oczywiście zgadzam się że nie powinnno się było tu znależć, gdyż tego typu porównania nie są tu mile widziane.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • sklep-piwowar
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 559

                    #10
                    piwożłopiks napisał(a)
                    na www.biedronkersi.prv.pl moze nie ma takich bogaczy degustujacych w czeskich porterach jak tu ale przynajmmiej sa tam uczciwi piwosze rzetelnie opisujacy i pozwalajacy oceniac innym najprzerozniejsze rodzaje browarków, nikt nikogo nie upomina o głupoty, tam sa mili i uczciwi ludzie !!
                    Byłem na tej stronie i dla ciekawych kilka cytatów :

                    eh no wóda , spokuj, gołe dupeczki czego chciec więcej? Otworzyłem swoją butelke i ciągne z gwinta Kumple patrzą na mnie z podziwem Nowy,Major- ty jaki twardziel, no popa
                    Ja-Kurwa raz sie zyje nie?!

                    Ja i Nowy żygaliśmy całą noc w miski podawane przez coraz to inne osoby

                    Melanzyk byl o tyle mocny, ze wode popijalismy VIPami.

                    Moral: nie mieszajcie dobrych browarow (VIPow) z ochydnymi wodkami.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #11
                      U mnie się nie otworzyła. Jak widać wyżej, żadna strata.

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #12
                        ART napisał(a)
                        jeżeli chodzi o wspomniane porównanie T_A - oczywiście zgadzam się że nie powinnno się było tu znależć, gdyż tego typu porównania nie są tu mile widziane.
                        A to akurat doskonale wiem. Zwykle nie porównuję piwa z uryną, bo to cokolwiek odmienne płyny... Nawiązywałem jednak do wcześniejszej recenzji Surfixa i stąd całe zamieszanie.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #13
                          Ja też obejrzałem sobie tą stronkę. Takiego nagromadzenia chamstwa, głupoty i braku znajomości języka polskiego dawno nie czytałem, choć niestety na codzień można to zaobserwować na ulicach polskich miast.
                          Co do zasad na forum to są jasno sformułowane przed każdym działem i wystarczy umieć czytać i rozumieć co się czyta, a gdy się komuś one nie podobają to w pełni popieram Krzysia - nie ma obowiązku brać udziału na tym forum.
                          Co do ocen to napisanie: znakomite piwko, najlepsze w Polsce, w żaden sposób nie przybliża smaku tego piwa innym osobom.
                          Last edited by zythum; 16-08-2004, 08:06.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            #14
                            [QUOTE]dziamkaj napisał(a)
                            [B]Na uwage zwraca fakt, iż producenci podkreślają na opakowaniu zawartość witamin [witamina C] !! przez co piwo nabiera jeszcze większych walorów zdrowotnych i jest b. wskazane na przeziębienia[niestety w ostatnim przypadku nie wskazane jest spożywanie produktu prosto z lodówki]

                            Dziamkaj - Ty tak na poważnie??? Bo jeżeli nie, to nie wiem czy płakać czy śmiać się. Ta witamina C dodawana jest jako sztuczna substancja, w celu przeciwdziałania utlenianiu czyli w skrócie powoduje wydłużenie trwałości piwa. Jest dodatkiem absolutnie w piwie zbędnym, pogarszającym jego smak w imię trwałości. W piwach warzonych w sposób naturalny ( a nie w piwach koncernowych) nie występuje w takiej formie. Twoich tekstów o przyziębieniu nie będę nawet kommentował.

                            Do piwożłopiksa - Twoje posty, przynajmniej w ocenach piw świadczą o braku elementarnego szacunku dla pozostałych forumowiczów. Kłócimy się tutaj często, czasem przesadzamy (mnie się to zdarzyło kilkakrotnie), czasem przekraczamy swoje zasady (ja też to robię) ale ZAWSZE staramy się używać zrozumiałego języka polskiego oraz polskich znaków. Po prostu takie głupki i niemili ludzie jesteśmy, że uważamy, że podstawą komunikacji w Polsce jest poprawnie używany język polski.
                            Tak mało, a dla Ciebie tak dużo?
                            Last edited by zythum; 16-08-2004, 08:27.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • piwożłopiks
                              Junior
                              • 08-2004
                              • 17

                              #15
                              zythum napisał(a)

                              Do piwożłopiksa - Twoje posty, przynajmniej w ocenach piw świadczą o braku elementarnego szacunku dla pozostałych forumowiczów. Kłócimy się tutaj często, czasem przesadzamy (mnie się to zdarzyło kilkakrotnie), czasem przekraczamy swoje zasady (ja też to robię) ale ZAWSZE staramy się używać zrozumiałego języka polskiego oraz polskich znaków. Po prostu takie głupki i niemili ludzie jesteśmy, że uważamy, że podstawą komunikacji w Polsce jest poprawnie używany język polski.
                              Tak mało, a dla Ciebie tak dużo?
                              Ja rozumiem doskonale ze moje oceny zostały usunięte z rankingu tylko ze względu na kwestie ortografi (pozwoliła mi to wywnioskowac rozmowa przeprowadzona z ARTem w ktorej urzylem rożnych psychologicznych sztuczek ). Wiem ze moja ortografia i przejęzyczania czy tez przestawianie literek pozostawia wiele do życzenia tudzież w tym przypadku przekonałem sie ze może nawet drażnić, mam tą przypadłość z powodu mojej dyslekcji i sądze ze nie jest to powód aby mnie dyskriminować, zatem stanowczo apeluje i prosze zarazem aby moje oceny browarów zostały ponownie włączone do ogólnego rankingu
                              piwo piwoo piwooo, i piwoooo i wódaaaa

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎