Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytanie dotyczące działania forum

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pytanie dotyczące działania forum

    Dzisiejszego dnia pojawia się na moim komputerze problem następujący: po naciśnięciu przycisku "co nowego w browarze" pojawiają się jak zwykle najnowsze posty. Po przeczytaniu naciskam przycisk "przeczytane". Dotychczas wszystko było ok, ale dzisiaj po takiej operacji i ponownym nacisnięciu "co nowego w browarze" dalej wyświetlają się posty, które oznaczyłem jako przeczytane. Mam nadzieję, że wyrażam się jasno.
    Być może to pech dzisiejszego dnia. Wariuje mi komórka w Idei itd
    MM961
    4:-)
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Ja tam nie mam takiego problemu-spróbuj jeszcze raz.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #3
      oznaczanie postów jako "odczytane" ma ścisły związek z działaniem przeglądarki z której się korzysta i/lub serwera proxy działającego między Twoim komputerem a internetem (tu serwerem Browar.biz).

      czasem zwykłe wyłączenie wszystkich okienek przeglądarki i ponowne jej uruchomienie daje odpowiedni efekt (tj. powrót do normalności ) czasem trzeba przeglądarkę po prostu przeczyścić z ciasteczek, opróżnić cache etc.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #4
        Ustawienia mam bez zmian od pewnego czasu.
        Dziś jest wszystko w porządku. To był pewnie ciężki dzień dla systemu w firmowym kompie.

        Natomiast sieć IDEA we Wrocławiu dalej ma awarię przynajmniej dla części abonentów od wczoraj (a słyszałem głosy, że już od wtorkowego wieczoru) - to tak na marginesie o buncie maszyn
        MM961
        4:-)

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎