Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy ze skrzynką browar.biz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Problemy ze skrzynką browar.biz

    Od pewnego czasu mam problem z odbieraniem poczty a browarnego adresu. Po otwarciu okazuje sie, że w skrzynce odbiorczej jest pusto. Z kolei kiedy sprawdzam za pośrednictwem portalu tlen.pl - poczta dochodzi. Macie podobny problem?
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #2
    A może odbierając pocztę z browaru poprzez serwer tlena przy okazji kasujesz ją na browarze?
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      A jest taka mozliwość? Nie znam się na tym
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #4
        Rozumiem że ustawiłeś na serwerze o2.pl pocztę na browar.biz jako "konto zewnętrzne"?
        W niektórych serwerach można ustawić opcję czy się chce kasować oryginał, czy też nie. Na tlenie tego nie widzę - to chyba znaczy, że jeśli z korzystasz z tej opcji zciągania poczty z innego serwera, to po zciągnięciu serwer tlana kasuje ją z serwera browaru.
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          Dzięki! Lenistwo chyba ze mnie wyszło - nie chciało mi się zaglądać na dwa adresy, poprzestawałem na o2
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            bez sensu. gadaliśmy Celt o tym na GG i nagle przestałeś się odzywać, a teraz temat widzę na forum. Zdecyduj się może na jakąś formę pomocy. A jeśli któraś Ci nie odpowiada to bądź proszę łaskaw o tym poinformować swojego rozmówcę, żeby nie tkwił przy klawiaturze jakby nie miał nic innego do roboty.

            ok, juz mi lepiej
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              ART napisał(a)
              ok, juz mi lepiej
              to dobrze. Sorki, już wiem, w czym problem
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #8
                A póki co, widzę, że jest problem z Wirtualną Polską .
                Dlatego ja wolę tlen (nie tylko dlatego, że ma największą pojemnośc skrzynki mailowej)
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #9
                  tak się zastanawiam po co komu tyle miejsca na pocztę... jeszcze nie widiałem aktywnego Użytkownika poczty elektronicznej który by zajmował choćby połowę takich pojemności...
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    Też mam ten problem. Dostałem od Homenetu skrzynkę 1 G na swoją pocztę i zastanawiam się, czym to zapchać. Wolałbym jednak parę aliasów zamiast tej przestrzeni, a tego niestety nie dają.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎