Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

II Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 2005 - plotki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    II Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie 2005 - plotki

    Ponieważ w przyszłym roku Warsztaty będą miały zdecydowanie inną formułę niż tegoroczne (zwłaszcza jeśli chodzi o lokal), mam prośbę do potencjalnych uczestników o sugestie wszelakiej maści co do oczekiwań.

    Chodzi mi głównie o to, czy:
    1. pasuje Wam ulokowanie tej mprezy w maju - jeśli nie, to jakie macie propozycje
    2. Czy uważacie, że lokalizacja imprezy musi być koniecznie w centrum, czy ewentualnie dodatkowa półgodzinna wycieczka środkami komunikacji miejskiej nie stanowi wielkiego problemu.
    3. Ile osób byłoby zainteresowanych tą imprezą - wpisujcie się.
    Last edited by Marusia; 18-11-2004, 17:13.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Niestety, ale w następnym roku raczej nie pojawimy się na tak zacnej imprezie. Powód. Jedziemy w długi weekend majowy zwiedzać Lubelskie pejzaże.
    Last edited by abernacka; 18-11-2004, 17:20.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      abernacka napisał(a)
      Niestety, ale w następnym roku raczej nie pojawimy się na tak zacnej imprezie. Powód. Jedziemy w długi weekend majowy zwiedzać Lubelskie pejzaże.
      A Kolega nie doczytał i się kurka wypowiada
      Po pierwsze: co ma tu do rzeczy długi weekend majowy? Maj się składa z jeszcze innych weekendów, po drugie dałam właśnie zapytanie, czy odpowiada maj, bo jestem otwarta na propozycje w zakresie innych miesięcy
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        termin kwietniowo-majowy odpowiada, byle nie był to przełomowy weekend. dojechać możemy w inne miejsce poza centrum

        żeby było konkretnie - sugeruję weekend kwietniowy 16-17. maj to już Tychy i może dojść do, cytuję z wczorajszego meczu: "rozgęszczenia" tłumów.

        to pisałem ja, za siebie i Maggyka.

        Sprawy ewentualnie mogą się pogmatwać jeśli zostanę wylany razem z pierwszą warką ze stanowiska browarnika przez Maggyka.

        deklaruję też naszą pomoc w działaniach administracyjnych
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #5
          Marusia napisał(a)
          A Kolega nie doczytał i się kurka wypowiada
          (...)
          Przeczytałem dokładnie! Nie wiem, jak ty ale my mamy ograniczone budżety więc możemy sobie tylko pozwolić na jeden wyjazd w miesiącu!
          Chyba, że termin warsztatów zostanie przęsuniety na kwiecień. A wtedy któż to wie .
          Last edited by abernacka; 18-11-2004, 18:23.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            #6
            ART napisał(a)
            termin kwietniowo-majowy odpowiada, byle nie był to przełomowy weekend. dojechać możemy w inne miejsce poza centrum

            żeby było konkretnie - sugeruję weekend kwietniowy 16-17. maj to już Tychy i może dojść do, cytuję z wczorajszego meczu: "rozgęszczenia" tłumów.

            to pisałem ja, za siebie i Maggyka.
            Czego to się człowiek może z Internetu dowiedzieć
            Last edited by Maggyk; 18-11-2004, 18:26.
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Z kwietniem może być ciężko, bo jest też giełda w BP. W dodatku nie wiem jeszcze , jak w przyszłym roku wypadają święta Wielkanocne - czy w kwietniu, czy w marcu.

              A może w ogóle przesunąć Warsztaty na np. luty? To jest sezon ogórkowy, giełd nie ma, co Wy na to?
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2868

                #8
                Święta Wielkanocne w 2005 przypadają na ostatni weekend marca (26-27).

                Jeżeli chodzi o giełdy to tylko luty jest nie obstawiony. W marcu są giełdy w Szczecinie i w Świdnicy (12.03.2005), a w kwietniu w Białej Podlaskiej.
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  O ile sobie dobrze przypominam to w lutym nie mamy żadnych wyjazdowych planów.
                  Piszę też za Arta
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    Luty??? Jestem ZA!!
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      #11
                      A jeżeli chodzi o lokalizację, to nie musi to być centrum, ale dobrze by było gdyby to nie była Leśnica albo Pracze (lub inna dzielnica daleko, daleko od centrum).
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • Chris
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 812

                        #12
                        Jeśli chodzi o mnie to lokal może być gdziekolwiek tylko we Wrocławiu.Co do daty to mnie pasuje każda data tylko do ok 20 maja.Jestem za
                        chickkiller :)

                        Comment

                        • Andrewbrw
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 932

                          #13
                          Bardzo podoba mi się pomysł II Warsztatów! Oczywiście postaram się dotrzeć- no chyba ,że jakieś losowe przypadki mnie powstrzymająTermin osobiście wolałbym kwietniowy, ale w maju też powinno być ok!Lokalizacja dowolna-najważniejsze ,że we Wrocławiu
                          Za organizatorów!

                          Comment

                          • CarlBerg
                            Senior
                            • 09-2003
                            • 968

                            #14
                            Marusia napisał(a)
                            A może w ogóle przesunąć Warsztaty na np. luty?
                            W kwietniu szykuje się też (już anonsowany wcześniej) zlocik piwowarów w Wolsztynie

                            Maj to w sumie prawie koniec sezonu warzelniczego, wiec robienie warsztatów w tym terminie jest lekko chybione.
                            Faktycznie najkorzystniej chyba wpasować się gdzieś na styczeń/luty - główny motyw - LAGERY
                            Last edited by CarlBerg; 18-11-2004, 20:06.
                            Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
                            Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

                            Comment

                            • kangurpl
                              Senior
                              • 03-2002
                              • 2660

                              #15
                              Chętnie się wybiorę, termin wolałbym ok. lutego. Później rozpoczną się turnieje fajczarskie i zacznie mi brakować weekendów
                              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎