Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2005.08.20 - Giełda w Ciechanowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    2005.08.20 - Giełda w Ciechanowie

    W imieniu Zarządu Browaru "Ciechanów" mam zaszczyt powiadomić wszystkich o planowanej na 20. VIII. 2005 roku Giełdzie Kolekcjonerów, która odbędzie się w budynku warzelni w godzinach: 7:00-13:00. Wszelkie ploty proszę kierować do tego tematu

    Organizator: Browar "Ciechanów", ul. Kilińskiego 8, 06-400 Ciechanów
    Last edited by ART; 01-04-2005, 08:34. Powód: poprawiona data

  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    #2
    superrrrrrrrrrrrr extra i wogóle... wreszcie jakas nowa giełda!!

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #3
      Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom - zrobiliśmy ankietę - sami zdecydujcie, kiedy wolicie aby odbyła się Giełda na terenie Browaru w Ciechanowie

      Comment

      • Dudlik
        Senior
        • 11-2002
        • 269

        #4
        Super fajowsko! Warszawiacy mają nową giełdę w fajnym mieście blisko Warszawy. Blisko browaru jest ładny ratusz i super fajny zamek, w poniedziałki nieczynny, wokół zamku jest spora łączka, gdzie będzie się można opalać i odpoczywać po trudnych transakcjach. Dobry termin urlopowy.
        Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #5
          Ankieta zakończona - przeważa termin 20. VIII. 2005 roku, za tym samym terminem opowiadali się w większości kolekcjonerzy na Giełdzie Świdnickiej. Zatem ostateczna informacja:

          CIECHANOWSKA GIEŁDA ODBĘDZIE SIĘ DN. 20. VIII. 2005 ROKU W GODZINACH: 7:00 - 13:00

          Z tego co wiem, planowane są dodatkowe atrakcje na Giełdzie, ale dokładne dane podam w nieco późniejszym terminie

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #6
            Giełda odbędzie się oczywiście na terenie Browaru Ciechanów - ul. Kilińskiego 8.
            Ewentualna mapka w terminie późniejszym
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #7
              Mam pytanie do Arta.
              Dlaczego giełda w Ciechanowie jest dyskryminowana i na stronie głównej w wydarzeniach nie jest anonsowana?
              Toż to afront w stosunku do Ironów
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                Mam pytanie do Arta.
                Dlaczego giełda w Ciechanowie jest dyskryminowana i na stronie głównej w wydarzeniach nie jest anonsowana?
                Toż to afront w stosunku do Ironów
                hm, zwykle w takich przypadkach PW lepiej skutkuje
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                  Mam pytanie do Arta.
                  Dlaczego giełda w Ciechanowie jest dyskryminowana i na stronie głównej w wydarzeniach nie jest anonsowana?
                  Toż to afront w stosunku do Ironów
                  Jeśli to jest afront, to raczej w stosunku do Zarządu Browaru Ciechanów, gdyż to On jest organizatorem giełdy. Ja bym się jednak nie dopatrywał afrontu, temat i tak wypłynie, gdy pojawią się nowe informacje, w tym i anonsowana przeze mnie mapka (no jak się okazało obiecałem, to i się pojawi jakoś wkrótce )
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Arthus
                    Junior
                    • 12-2004
                    • 10

                    #10
                    A czy po giełdzie można będzie zwiedzić browar?

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      #11
                      No to czas na mapkę ciechanowskiego centrum, ze szczególnym uwzględnieniem drogi ze stacji PKP do Browaru Ciechanów Mam nadzieję, że będzie czytelna
                      Attached Files
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #12
                        Jako, że prawdopodobnie w poniedziałek otrzymam zniżki kolejowe (na pospieszne i ekspresowe pociągi ) proszę o wysyłanie mi listu z zaadresowaną kopertą zwrotną, oczywiście ze znaczkami. Po nasz adres wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW.

                        Comment

                        • Małażonka
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 4602

                          #13
                          Podaję tanie miejsca noclegowe w Ciechanowie:

                          Schronisko Młodzieżowe (35 miejsc - cena 10-15 zł)
                          ul. 17-tego Stycznia 66
                          06-400 Ciechanów
                          tel. (0-23)672-48-32

                          Dom Wycieczkowy (49 miejsc 0 cena 16-35 zł)
                          ul. Warszawska 34
                          06-400 Ciechanów
                          tel. (0-23)672-34-59

                          Ponadto dla osób, którym chce się dźwigać ze sobą materace, śpiwory itp., Prezes Browaru nieodpłatnie udostępni kawałek podłogi w swojej kamienicy (kilkanaście osób zmieści się napewno )

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #14
                            Informujemy, że zniżki PKP na giełdę w Ciechanowie na razie na pociągi pośpieszne i Inter-City (także ekspresy i TLK) są do odebrania w Warszawie w biurze „Fly Away” na Krakowskim Przedmieściu 79 (naprzeciwko kościoła św. Anny, tuż przy rogu z Miodową) w godzinach 10.00 – 18.00.
                            Zniżki trzeba odebrać na parterze, na hasło „Sławka”
                            Wkrótce może będą też zniżki na pociągi osobowe. Osoby które będą odbierały zniżki, prosimy o przemyślenie komunikacji do Ciechanowa i pobranie odpowiednich zniżek.

                            Osobom spoza Warszawy przypominam że warunkiem otrzymania zniżki jest przysłanie na wskazany adres (wiadomość na PW Małejżonki) zaadresowanej do siebie i oklejonej odpowiednim znaczkiem koperty zwrotnej. Zważywszy na uciekający czas, sugerowałbym Priorytet. Jak na razie zainteresowanie dość mikre – czyżby ludzie spoza Warszawy nie potrzebowali zniżek?
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #15
                              UWAGA, WAŻNE!!!!

                              Proszę o informację na cito, kto zamierza nocować w kamienicy pana Marka. Dane zbieram do jutra. Proszę o wpisy w temacie plotkarskim bądź bezpośrednio do mnie na PW.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎