Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Będzie tu wreszcie spokój?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Będzie tu wreszcie spokój?

    Coraz więcej na forum utarczek, różnych osobistych docinek, itp. Mnie się to nie podoba. Dlatego mam prośbę. Jeżeli ktoś ma coś komuś do powiedzenia niech to robi na PW.
    Poobserwuję jeszcze przez miesiąc jak się rozwinie sytuacja. Jeżeli to się nie zmieni to odchodzę z tego forum. Kiedyś było tutaj inaczej. Spotkali się ludzie zainteresowani w taki czy inny sposób piwem. Jeśli były spory to dotyczące piwa. A teraz za przeproszeniem rzygać mi się chce jak tu wchodzę. Wzajemne gnojenie się starych forumowiczów, gnojenie nowych użytkowników, tak jak by nie można było swoich racji przedstawić na PW. Do tego jeszcze kilka innych spraw dochodzi. Ostatnio forum tylko podnosi mi ciśnienie.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Nie wiem, do jakich aktualnie utarczek pijesz, ale nie dołączaj proszę, do grona szantażystów

    Ludzi na forum jest coraz więcej i nie uniknie się utarczek, a takie gadanie, że się wypisujesz, to myślisz, że na kogoś zadziała?
    Last edited by Marusia; 10-06-2005, 12:26.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Audi
      Senior
      • 03-2003
      • 1682

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
      Coraz więcej na forum utarczek, różnych osobistych docinek.
      Adam nie denerwuj się to tylko wymiany poglądów i ew. wmawianie komuś czegoś lub czegoś komuś i czepianie się kogoś

      Wypij piwko i Ci przejdzie , Twoje

      Comment

      • Mistrzu
        Senior
        • 08-2003
        • 750

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        ...nie dołączaj proszę, do grona szantażystów
        Marusia, załóż wątek z listą "szantażystów - gniewalskich". Niech się dopisują i poznają się na wzajem. Może się coś z tego urodzi.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #5
          Szantażysta -obrażalski zythum melduję się na liście
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Poprosiłam Arta, żeby w ramach zdyscyplinowania forum nie udzielał OPR na PW, tylko żeby stworzył temat "Nagany-banany" i opier.... publicznie, może taka publiczna chłosta bardziej zadziała
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Ark
              .
              • 04-2003
              • 414

              #7
              Zawsze jest w odwodzie lista ignorowanych.
              Szczerze wątpię by publiczny opr. odniósł spodziewany skutek.
              Według mnie Art ma pod ręką bardziej skuteczne środki perswazji i rzadko niestety z nich korzysta.
              Last edited by Ark; 10-06-2005, 13:44.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Andi
                Senior
                • 07-2001
                • 1915

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                Coraz więcej na forum utarczek, różnych osobistych docinek, itp. Mnie się to nie podoba. Dlatego mam prośbę. Jeżeli ktoś ma coś komuś do powiedzenia niech to robi na PW.
                Poobserwuję jeszcze przez miesiąc jak się rozwinie sytuacja. Jeżeli to się nie zmieni to odchodzę z tego forum. Kiedyś było tutaj inaczej. Spotkali się ludzie zainteresowani w taki czy inny sposób piwem. Jeśli były spory to dotyczące piwa. A teraz za przeproszeniem rzygać mi się chce jak tu wchodzę. Wzajemne gnojenie się starych forumowiczów, gnojenie nowych użytkowników, tak jak by nie można było swoich racji przedstawić na PW. Do tego jeszcze kilka innych spraw dochodzi. Ostatnio forum tylko podnosi mi ciśnienie.

                Dobrze ze to Adam zauwazyl i nowy temat zaprowadzil.
                Podpisuje sie Rekami i Nogami.
                Sam wszedlem na to Zacne forum przez przypadek i jakos sie tutaj przywiazalem.
                Poznalem wielu nowych ludzi,nawiazalem nowe kontakty i röwniez przyczynilo sie to to wzbogacenia mojej Kolekcji.
                Spotykalismy sie kilka razy na Gieldach i nasze kontakty naleza do niezapomnianych i bardzo owocnych.
                Te Forum stalo sie wrecz moim uzaleznieniem i bardzo czesto tutaj zagladalem.
                Ostatnie czasy jednak mnie to bardzo meczy i zagladam tutaj coraz mniej-a jak juz to tylko do niektörych tematöw.
                Jak sobie popatrze ze jest tutaj 15182 Uzytkowniköw ktörzy weszli i sie zarejestrowali na PIWNE FORUM to mnie przerazenie bierze.
                Albo ludzie zrobili sie tacy chamscy albo nie maja pojecia o niczym i traktuja to jako rozrywke i chca pokazac ze wszystko maja w dupie.
                Z tych ponad 15000 mozna 14500 uczestniköw Forum zapomniec i najlepiej by bylo zeby istniala opcja nie wyswietlania Dyskusji prowadzonych przez te osoby-ale to tylko marzenie.
                Tych 500-700 uczestniköw cenie bardzo i napewno pozostane z nimi w kontakcie-ale ta reszta to MÜLL i nie warto zabierac glosu na ten temat.
                Utworzyla sie tutaj mania przekrzykiwania wlasnego glosu-Ludzie opamietajcie sie i zmiencie Forum.
                Kiedys kolekcjonerzy wymieniali sie swoimi zdobyczami i opiniami-dzisiaj zrobil sie wielki Smietnik-wiekszosc pseudo kolekcjoneröw zauawzyla ze ktos sie takim czyms interesuje i chce w najkrötszym czasie kokosy zarobic-czego dowodem jest Allegro-takich cen za Birofila nie ma na calym Swiecie i jak eBAY w Polsce sie rozwinie o ten dzial to im sie oczy otworza za kapsel ktöry w Polsce idzie teraz po 40-50 Euro dostana najwyzej 5 Euro.
                To wariactwo jest röwniez przyczyna naszego Forum.
                Pamietam przed kilkoma latami jak sie spotkalismy w Tychach albo Zywcu nikt nie patrzal ze ktos przywiözl 2albo 20 piw-Byla wspölna zabawa i przyjemnosc i kazdy byl zadowolony-
                Dzisiaj jak przyjedziesz i od razu nie postawisz czegos na stöl to bedziesz zignorowany.
                Smutne to.
                A te cale dyskusje na Forum Piwnym ktöre sie Kupy Dupy nie trzymaja nalezy jaknajwczesniej wywalic-moze wtedy Ludzie potraktuja nas powaznie i przybedzie jakies 50 czlonköw na ktörych nam zalezy i bedziemy cenic.
                A Przede wszystkim nalezy wyeliminowac wszystkich tych co traktuja to jako Chatt a nie jako Forum i zabieraja kilkaset dyskusji w ciagu kilku dni.
                Mysle ze to by bylo na dzisiaj-wszystkich urazonych zapraszam do nowego tematu jaki juz powstal.
                ADAM Twoje zdrowie
                Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                http://www.andreas-kronkorken.de

                Comment

                • iommi
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1522

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Poprosiłam Arta, żeby w ramach zdyscyplinowania forum nie udzielał OPR na PW, tylko żeby stworzył temat "Nagany-banany" i opier.... publicznie, może taka publiczna chłosta bardziej zadziała
                  Idealnym przykładem publicznej chłosty jest kiszot. Nie znam człowieka, raz się z nim spotkałem, kiedys wymieniliśmy kilka maili i tyle. Obserwując sprawę z boku uważam jednak, że kwestie zakazu przywozu dzieciaków na zlot mogliscie załatwic inaczej, właśnie na PW. Na forum publicznym zrobiliście z niego nieodpowiedzialnego pajaca rzygajcego na stopy swojego dziecka, momentami wydawało mi się, że gdyby niektórzy z was mieli taką możliwość to i prawa rodzicielskie by odebrali, nawet jego żonie się oberwało...
                  I teraz pewna dygresja osobista - właśnie na tym forum nauczyłem się wiele o piwie, wielu gatunków pewno nigdy nie spróbowałbym gdyby nie Wasze towarzystwo. Naprawdę wiele browarowi.biz zawdzięczam i nie zamierzam nikogo szantażować że odejdę, bo to nie miałoby sensu. Sądzę jednak, że warto zastanowić się, w którym kierunku forum powinno zmierzać, bo choć może jestem tu niedługo zauważyłem, że wszyscy "nowi" dostają po głowie, a dyskusja toczy się w grupie wtajemniczonych (czytaj: pierwotnych) użytkowników forum. A w ten sposób najłatwiej stworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji, które nie przyczyni się do rozwoju browaru.biz.
                  I myślę, że adam16 właśnie o tym pisał. Jeśli się mylę, przepraszam Adama i oznajmiam, że to moje zdanie... I czekam na chłostę...
                  *****************************

                  Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                  *****************************

                  Comment

                  • Andi
                    Senior
                    • 07-2001
                    • 1915

                    #10
                    [QUOTE=iommi]Sądzę jednak, że warto zastanowić się, w którym kierunku forum powinno zmierzać, bo choć może jestem tu niedługo zauważyłem, że wszyscy "nowi" dostają po głowie, a dyskusja toczy się w grupie wtajemniczonych (czytaj: pierwotnych) użytkowników forum. A w ten sposób najłatwiej stworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji, które nie przyczyni się do rozwoju browaru.biz.
                    QUOTE]


                    Tutaj nikt nie powiedzalze nowi nie maja nic do powiedzenia-wrecz przeciwnie niech möwia ale na temat.
                    Chetnie bym poznal NOWEGO z ktörym mozna sie tak spotkac jak ze starym i na wszystkie tematy porozmawiac-oczywiscie jak piwa dotycza-a pözniej prywatnie to mozna röwniez i o Dupce Maryni porozmawiac
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Również uważam, że i Adam16 jak i Andi mają rację. W
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • iommi
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 1522

                        #12
                        [QUOTE=Andi]
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                        Sądzę jednak, że warto zastanowić się, w którym kierunku forum powinno zmierzać, bo choć może jestem tu niedługo zauważyłem, że wszyscy "nowi" dostają po głowie, a dyskusja toczy się w grupie wtajemniczonych (czytaj: pierwotnych) użytkowników forum. A w ten sposób najłatwiej stworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji, które nie przyczyni się do rozwoju browaru.biz.
                        QUOTE]


                        Tutaj nikt nie powiedzalze nowi nie maja nic do powiedzenia-wrecz przeciwnie niech möwia ale na temat.
                        Chetnie bym poznal NOWEGO z ktörym mozna sie tak spotkac jak ze starym i na wszystkie tematy porozmawiac-oczywiscie jak piwa dotycza-a pözniej prywatnie to mozna röwniez i o Dupce Maryni porozmawiac
                        Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości. Też mnie denerwuje, że kiedy otwieram forum na 20 wątków z nowymi postami jedynie 5-8 ma związek z piwem.
                        *****************************

                        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                        *****************************

                        Comment

                        • Andi
                          Senior
                          • 07-2001
                          • 1915

                          #13
                          [QUOTE=iommi]
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi

                          Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości. Też mnie denerwuje, że kiedy otwieram forum na 20 wątków z nowymi postami jedynie 5-8 ma związek z piwem.
                          Jak by tak bylo ze 5-8 ma zwiazek z piwem to nie bylo by tej Dyskusji.
                          Ja uwazam ze ostatnio na 100 Watköw 1 ma zwiazek z Piwem.
                          A tak nawiasem möwiac trzymam moje slowo i kto chce nie mnie zamiesci w Liscie Ignorowanych-chetnie bym ja zobaczyl i wcale bym sie nie zdziwil jak bym byk u 14500 osöb wlasnie Takim
                          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                          http://www.andreas-kronkorken.de

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                            Również uważam, że i Adam16 jak i Andi mają rację. W
                            Przepraszam, coś kliknąłem i poszło....

                            W ostatnim czasie rzadko pojawią się naprawdę ciekawe dyskusje, które zachowują poziom i temat, forum zaczyna się zamieniać hyde park gdzie każdy tylko klepie dla samego klepania i nabijania postów, a co gorsza starcia słowne w ostatnim czasie to i mnie zniechecają do zaglądania na dłuższą metę na forum. Mam je włączone juz z przyzwyczajenia a w ostatnim czasie zerkam częściej na inne strony. Kiedyś to i dnia mi brakowało aby tu posiedzieć czy podyskutować, a teraz to nie ma prawie o czym bo w wiele beznamiętnych dyskusji (często i na żenującym poziomie) nawet mi sie nie tyle co nie chce zabierać głosu to nawet i czytać.
                            Razi mnie to traktowanie nowych z góry jakby samemu było się wyrocznią oraz alfą i omegą (fakt, że czasem i nowi są nie w porządku ale to osobny temat), ilu z nich dzięki tym "starym" opusciło na zawsze tę stronę?
                            Natomiast wypowiedzi wielu forumowczów nt zlotu sa gorzej niż żenujące, te wszytskie przepychanki słowne, nakazy, zakazy, opamiętajcie sie i pozwólcie żyć każdemu jak chce.
                            Z
                            Sądzę, że najlepiej by było aby dział PRZY PIWIE w ogóle przestał istnieć, jest tak naprawdę niepotrzebny przy stricte tematycznym forum.

                            A jesli jeszcze moderator tego działu pyta sie o jakie dyskusje chodzi Adamowi (Marusiu, bez obrazy) to jest po prostu wstyd
                            Last edited by becik; 10-06-2005, 14:49.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Iommi, dajmy już spokój Kiszot-gate
                              On do organizatorów też nie pisał na PW Ta sprawa, mam nadzieję jest już wyjaśniona raz na zawsze i prosze nie rozgrzebywac jej, bo znowu się zacznie

                              Zgadzam się co do sugestii, że Art mógłby bardziej używać swojej władzy, jakby jeden z drugim zostali zawieszeni, to by może się obrazili, ale też może i nauczyli. Niestety, nie tylko "nowym" się czasem należy.

                              A co do ataków na "nowych" z przykrością stwierdzam, że jest w tym dużo prawdy. Proponuję do glana w pierwszym poście dodać jakieś ciepłe słowo, bo naprawdę często ludzie na dzień dobry z buta dostają, a w końcu nie każdy się urodził z wiedzą o tym, jak się należy zachować na naszym forum. Na szczęście wszystko jest jakoś w miarę kulturalnie - ja kiedyś zalogowałam się na Kukuryku i przy przystąpieniu do gry w karty popełniłam jakiś błąd i zostałam zwyzywana od ostatnich. Nie zajrzałam tam więcej, oczywiście.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎