Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauczę spiningować we Wrocku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    Nauczę spiningować we Wrocku

    Witam forumowiczów a szczególnie z Wrocka i okolic.Jako ,że mam się za starego spiningistę i takiegoż piwosza a w sprawie ważenia piwa nie posunąłem się ani o krok do przodu mimo przeczytania wielu mądrych postów od KOŁYSKI począwszy poprzez inne działy,mam propozycję (i tu nacisnąłem CÓŚ i ta część poszła na forum a reszta gdzieś przepadła)ja nauczę wedkowania a mnie TRZEBA nauczyć -aby się spełniły moje sny-jak robić piwo.Myśle,że noszenie sprzętu,sprzątanie chałupy i takie tam inne przysługjace Mistrzowi są oczywiste .Myślę o szybkim zapoznaniu gdzieś przy piwku a zaraz po tym DO ROBOTY -chyba,że jakieś inne rozsądne propozycje-pozdrawiam
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel
    Witam forumowiczów a szczególnie z Wrocka i okolic.Jako ,że mam się za starego spiningistę i takiegoż piwosza a w sprawie ważenia piwa nie posunąłem się ani o krok do przodu mimo przeczytania wielu mądrych postów od KOŁYSKI począwszy poprzez inne działy,mam propozycję (i tu nacisnąłem CÓŚ i ta część poszła na forum a reszta gdzieś przepadła)ja nauczę wedkowania a mnie TRZEBA nauczyć -aby się spełniły moje sny-jak robić piwo.Myśle,że noszenie sprzętu,sprzątanie chałupy i takie tam inne przysługjace Mistrzowi są oczywiste .Myślę o szybkim zapoznaniu gdzieś przy piwku a zaraz po tym DO ROBOTY -chyba,że jakieś inne rozsądne propozycje-pozdrawiam
    niechaj Kolega zajrzy na spotkania sekcji wrocławskiej (w dziale Forum - Imprezy -> Spotkania Forumowiczów) - na pewno znajdą się chętni do przeszkolenia
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Art ma oczywiście rację - zapraszamy! A dla ułatwienia temat możesz obejrzeć tutaj
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        ja tak jeszcze w kwestii tematu "Nauczę spiningować we Wrocku" - czy tu chodzi o spining kanałowy w środku miasta? tudzież jest to odmiana niegdyś uprawianej dyscypliny przez niesławnego beavisa i buttheada o uroczej nazwie "Couch fishing"?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          #5
          Witam -dzięki za życzliwe podejście do tematu.Myślę,że po prostu mieliście chęć na coś takiego co proponuję ale jakoś się nie złożyło wcześniej Mam nadzieję że niedługo dołączę na miarę skromnych możliwości a konkretnie:Odp1Marusia-dzięki ,bardzo dzięki Odp2)ART-taki rzeczny raczej Do zobaczenia mam nadzieję ,że niedługo choć ten weekend raczej nie,czwartek-piątek z synem rybki , sobota-niedziela arbajt.Pozdrawiam
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎