Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ukraina, Bar, Ogródek piwny przy ul. Lenina

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Ukraina, Bar, Ogródek piwny przy ul. Lenina

    Podwórze o wymiarach 30 na 20 metrów z fontanną na środku. Odgrodzone od drogi wysoką trzymetrową kratą. Pod ścianami ograniczającymi podwórze ustawione stoliki. Nad nimi białe zadaszenie, ktore niestety przed zacinającym deszczem nie chroni... Ciągle brak krzeseł, choć stolików jest w sam raz na 40 osób. Lane piwo: jedynie Obołoń Premium. Z butelki Obołoń Oksamitowe oraz Biła Nic z Czernihiwskigo. Ceny niskie nawet jak na Ukrainę w przypadku lanego, butelkowe natomiast nieprzyzwoicie drogie. Towarzystwo ciekawe, po zmroku lepiej nie przychodzić w małej grupie. Na podwórzu często kopuluje ze sobą watacha bezpańskich kundli, tak dla smaczku Do jedzenia niestety nie ma nic poza suszonymi, solonymi rybami (do piwa dobre). Może ten opis nie brzmi zbyt zachęcająco ale ja tam z lubością chodziłem przez tydzień. Jak się psom podoba, to czemu ma się piwożłopom nie podobać

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    o jaką miejscowość chodzi?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Oj Adminie, przecież Shlangbaum napisał . Powiem tylko, że pomyślałem tak samo na początku, ale jednak Trylogię się czytało. Zaległości mamy
      Last edited by kopyr; 16-08-2005, 18:32.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • garfunkel
        Senior
        • 04-2005
        • 1068

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
        Oj Adminie, przecież Schlangbaum napisał . Powiem tylko, że pomyślałem tak samo na początku, ale jednak Trylogię się czytało. Zaległości mamy
        Ot, i po zagadce!
        Bar wzięty!

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Hehe, też się musiałem przez moment zastanawiać. A potem przypomniałem sobie słowa: "Bar wzięty!"

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            jak się sprząta na forumie to się na rozpamiętywanie czasu nie ma
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎