Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole, Bytnara Rudego 2, Wenecja [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Opole, Bytnara Rudego 2, Wenecja [zamknięte]

    lokal mieści się na bocznej ścianie osiedlowego domu kurtury ktróy leży chyba jeszcze przy Grota Roweckiego (ta i Bytnara Rudego są dość zawiłe na naszym pięknym ZWMie).

    Wenecja to taka spokojna mordownia osiedlowa - w sumie najbliższe miejsce koło mnie gdzie jeszcze uświadczy się Namysłów. leją po 3 zł/0.5l.

    dla miłośników piw o obniżonej zawartości smaku są jeszcze beczkowe Tychy. Z butelek widziałem Palone, Lecha i coś tam jeszcze elytarnego. Lokal składa się z dwóch sal, pierwsza dość ciasna z barem, w którym znajdziemy TV, automat do gier i wejście do tiualety w głębi druga podobnej wielkości sala z siedzeniami w stylu kolejowym.

    na zewnątrz ogródek w postaci trzech standardowych plastikowych stolików i zestawu równie platikowych krzeseł ogrodowych.

    czynne do ok. 22.00-23.00
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    A które z tych pomieszczeń są dla kurturarnych gości w krawatach?
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Lokal bardzo przyjemniutki i cieplutki, co jest niezwykle istotne wobec mrozu panującego na dworze.

      Jest maszyna do gry w rzutki i przychodzi kilku jest stałych amatorów (a może już nawet profesjonalistów Każdy informatyk poczuje się tu jak w domu, toczą się rozmowy o partycjach ukrytych, sterownikach ściąganych z netu. A laik czuje się jak za granicą Duży wpływ na zrozumienie tego co mówią panowie ma ilość piwa spożytego wcześniej (przez nich i przez osoby słuchające).

      W lokalu możemy również spotkać czarnego maciupkiego pieska, chyba należacego do barmanki, o uroczych bialutkich przednich łapkach. Wygląda przekomicznie.

      A teraz tak ważny dla mnie punkt opisu każdego lookalu: toaleta. Otóż w tym lokalu toaleta jest koedukacyjna do tego stopnia, iż kobieta chcąca skorzystać z toalety (czyt. kabiny) musi się liczyć z tym, iż zobaczy jakiś męski zadek. Czytość - nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. A no i oczywiście toaleta jest bezpłatna.
      Last edited by Maggyk; 01-12-2005, 08:42.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
        (...)

        W lokalu możemy również spotkać czarnego maciupkiego pieska, chyba należacego do barmanki, o uroczych bialutkich przednich łapkach. Wygląda przekomicznie.
        (...).

        No faktycznie, barmanka o uroczych bialutkich przednich łapkach może wyglądać przekomicznie

        Przepraszam za zaśmiecanie, ale nie mogłem się powstrzymać
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          asortyment butelkowy przetrzepany z jako takich ciekawostek, pomiędzy pipy z Namysłowem i Tyskim wtryniono nalewak z Harnasiem
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            pierd... k... przedstawiciele Namysłowa jesteście do bani.

            tym optymistycznym akcentem chciałbym zaznaczyć że Namysłowa w Wenecji się nie napijemy.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • baklazanek
              † 2014 Piwosz w Raju
              • 08-2001
              • 3562

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
              pierd... k... przedstawiciele Namysłowa jesteście do bani.

              tym optymistycznym akcentem chciałbym zaznaczyć że Namysłowa w Wenecji się nie napijemy.

              Ale powinieneś dodać,co zamiast tego pijemyOczywiście daję Tobie okazję do poprawy i napisania,jakie to piwo pojawiło się w tym przybytku.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                a tak już bardziej na luzie - w lokalu odbył się nastęujący dialog:

                /Art patrzy na na nalewak Śląskiego z..., Tyskiego, Okocimia i pyta się.../
                - "Czy jest Namysłów?"
                /wsiut/ / Pani nalewa i rzecze:/
                - Oczywiście
                /Art porywa nalane piwa i wszystko jest gites /

                (...) kilka piw mija (...)

                - "Ale czy to piwo jest z Namysłowa czy z Zabrza?"
                /chwila zadumy/
                - "Jest, Jest, Namysłów oczywiście. Tak, (...) znaczy się Śląskie. Ale ma przecież 6.2 alkoholu , więcej niż Namysłów. No i wszyscy to piwo chcą pić więc wszystko jest w porządku"


                < L O L >
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  A ty oczywiście po smaku nie poznałeś Powinieneś się wstydzić. Pani ciebie rozpoznała i dlatego rzuciła kwestię o zawarości alkoholu, he he he.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                    A ty oczywiście po smaku nie poznałeś Powinieneś się wstydzić. Pani ciebie rozpoznała i dlatego rzuciła kwestię o zawarości alkoholu, he he he.
                    Tak się składa że na lanym Namysłowie już dawno nie byliśmy. A piwo było jednak nieco inne tu w Wenecji, inne niż to które zwykliśmy pijać. Ale niestety nijakości po kilku miesiącach tak czy owak się nie rozróżnia. :/
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                      znaczy się Śląskie. Ale ma przecież 6.2 alkoholu , więcej niż Namysłów. No i wszyscy to piwo chcą pić więc wszystko jest w porządku"


                      < L O L >
                      To mi wygląda na Śląskie Mocne.Ale znowu nie pasuje mi ta beczka.Pierwszy raz słysze o Śląskim mocnym beczkowym.A Śląskie na pewno nie ma 6.2 prosiaków.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                        To mi wygląda na Śląskie Mocne.Ale znowu nie pasuje mi ta beczka.Pierwszy raz słysze o Śląskim mocnym beczkowym.A Śląskie na pewno nie ma 6.2 prosiaków.
                        pewnie i tak było, bo mam kaca
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          #13
                          Jak już rozmawialismy na miejscu, Namyśłów to na pewno nie był, gdyż kolor piwa był ciemniejszy,a dotychczasz zawsze miał barwę jsną.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                            A Śląskie na pewno nie ma 6.2 prosiaków.
                            o ile dobrze pamiętam, to wlaśnie tyle Śląskie ma, o ile oczywiście mówimy o Śląskim z Lwówka
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              o ile dobrze pamiętam, to wlaśnie tyle Śląskie ma, o ile oczywiście mówimy o Śląskim z Lwówka
                              padłbym na kolana gdyby to był Lwówek albo smakował jak Lwówek
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎