Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak przygotowac slod

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mateusz501
    Junior
    • 09-2005
    • 17

    jak przygotowac slod

    po napisaniu mojego ostatniego postu kilka osob mnie zbefsztalo za niedoswiadczenie i za to ze wale pelno ortow. tak weic teraz troszke jush zdazylem sie cos doksztalcic. tak wiec moje pytanie brzmi tak: jak moge zrobic slod majac do dyspozycji jeczmien. wiem ze jakos to sie robi tylko nie moge sie doczytac krok po kroku jak.dzieki za odpowiedz i za niewysmiewanie mnie za durne pytanie
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mateusz501
    po napisaniu mojego ostatniego postu kilka osob mnie zbefsztalo za niedoswiadczenie i za to ze wale pelno ortow. tak weic teraz troszke jush zdazylem sie cos doksztalcic. tak wiec moje pytanie brzmi tak: jak moge zrobic slod majac do dyspozycji jeczmien. wiem ze jakos to sie robi tylko nie moge sie doczytac krok po kroku jak.dzieki za odpowiedz i za niewysmiewanie mnie za durne pytanie
    Mateuszu, nie rób sobie jaj - poczytaj m.in. dział główny piwowarstwa domowego - http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=16

    jak już wszystko przeczytasz na tematy Ciebie interesujące zgłaszaj się z pytaniami. i pisz proszę poprawnie, bo przestanę wierzyć że jesteś pełnoletni, co jest wymagane przy rejestracji w naszym serwisie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎