Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Cieszyn, Zamkowa 18, Bar u Ryśka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    Cieszyn, Zamkowa 18, Bar u Ryśka

    "U Ryśka" ul. Zamkowa 18
    Tu lane jest Brackie po 2,60za szklankę pół litrową. Lana jest również Warka.
    Jak dla mnie to zwykła mordownia, ale warto zajrzeć, by zobaczyć dwie reklamy z Brackiego (jedną nigdzie nie ma w okolicy).
    Pozdrawiam Cię !!!!
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    mwa napisał(a)
    "U Ryśka" ul. Zamkowa 18
    Tu lane jest Brackie po 2,60za szklankę pół litrową. Lana jest również Warka.
    Jak dla mnie to zwykła mordownia, ale warto zajrzeć, by zobaczyć dwie reklamy z Brackiego (jedną nigdzie nie ma w okolicy).
    Jeśli myślimy o tym samym, to własnie tutaj Pogoniarz się obłowił i to "za jeden uśmiech"
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • marecki78
      Junior
      • 07-2010
      • 8

      #3
      „Żulernia” z Brackim pierwszej jakości. Uwaga na szalet, po włączeniu spłuczki fontanna.
      Szklanka 3,30

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Przechodziłem obok kilka razy, ale nie wchodziłem. Miejsce nadal działa. W niedziele było nieczynne. Kiedyś najdroższe Brackie w centrum, a teraz to nie wiem. Szkoda, jednak trzeba było zawitać chociaż na jedno Brackie.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • p_stulka
          Member
          • 07-2006
          • 42

          #5
          A ja wszedłem ostatnio 5.X, właściwie żadnych zmian od lat.
          Brackie 3,80, Mastne 5,00.
          "Rozkoszy rajskich nie chcę znać,
          ni wiedzieć, gdzie się kryją,
          tylko mnie Panie Boże wsadź,
          gdzie święci Rotmistrza piją."

          Comment

          • telek
            PremiumUżytkownik
            • 05-2011
            • 530

            #6
            Zakaz palenia (nie)obowiązuje!!!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #7
              Mordownia bez palenia, bez sensu `
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                #8
                Najlepszy bar w mieście (i niestety chyba już ostatni w takim stylu), tu można życie wygrać, można przegrać ale na pewno można przeżyć i tu zamieszkać. Chyba nic się nie zmieniło od założenia. Tu nie ma się co rozpisywać tylko wpadać na Brackie (czy Cieszyn z butelki - swoją drogą cieszy, że w sklepach i lokalach Ustronia, Wisły i Cieszyna pełno jest Brackiego i Cieszyna pełen wybór).

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  #9
                  Lokal ciągle się trzyma w formie.

                  Comment

                  • jacekwerner
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2837

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marecki78 Wyświetlenie odpowiedzi
                    „Żulernia” z Brackim pierwszej jakości. Uwaga na szalet, po włączeniu spłuczki fontanna.
                    Szklanka 3,30
                    1. Pełna zgoda co do diagnozy, choć schludna witryna może nieco zmylić ...
                    2. Szalet o dziwo czysty, bez większych uwag - można korzystać "bez obawień".
                    3. Szklanka obecnie 4,50,

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika telek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zakaz palenia (nie)obowiązuje!!!
                    Tak jest nadal, można skorzystać z popielniczek hand-made wykonanych z tekturowych piwnych podstawek.

                    Za barem sympatyczny pan Ryszard dbający o porządek i przestrzeganie kolejności przy barze, nad którym wśrod innych obowiązkowych tabliczek wisi również i taka :
                    Attached Files
                    Ochotnicza Straż Piwna
                    BAZA = 7446

                    Comment

                    • Warzywo
                      Senior
                      • 08-2016
                      • 955

                      #11
                      Spieszcie się pić U Ryśka bo moim zdaniem ostatnie chwile. Pan za barem (Rysiek?) starzeje się z roku na rok coraz szybciej. Lokal około godziny 18.30 już zamykany (jedno piwo i zamykamy).
                      Najcudowniejszy lokal w Cieszynie i okolicach istnieje ciągle w tej samej formie, wystroju i atmosferze ale jak długo?

                      Comment

                      • bastion
                        PremiumUżytkownik
                        • 10-2006
                        • 1123

                        #12
                        Trzy tygodnie temu przechodziłem obok niego z nadzieją na porannego kufla jakiegoś Noszaka. Niestety w środku widać że wyposażenie poskładane, generalnie chyba już dawno nie używane. Szkoda tego lokalu, w pamięci zawsze mi zostanie, że tam ostatni raz piłem Brackie z Dryxem...

                        Comment

                        • telek
                          PremiumUżytkownik
                          • 05-2011
                          • 530

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bastion Wyświetlenie odpowiedzi
                          Trzy tygodnie temu przechodziłem obok niego z nadzieją na porannego kufla jakiegoś Noszaka. Niestety w środku widać że wyposażenie poskładane, generalnie chyba już dawno nie używane. Szkoda tego lokalu, w pamięci zawsze mi zostanie, że tam ostatni raz piłem Brackie z Dryxem...
                          Szkoda, ostatnie Brackie w 2019.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎