Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rrnault i ja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nevton
    Member
    • 09-2005
    • 97

    Rrnault i ja

    Kilka tygodni temu miałem przykrą przygodę z udziałęm mojego samochodu Clio '99 i Serwisu Renault.

    Otóż w wyniku niechlujnego montażu przewodów paliwowych w serwisie (po naprawie silnika) po pewnym czasie nastapiło ich rozłączenie w trakcie jazdy samochodem i duży wyciek paliwa na rozgrzany silnik. Awarię usunąłem na drodzę przy pomocy kolegi ale wkurzony zadzwoniłem do servisu i ich zjechałem. Było mi trochę mało więc napisałem jeszcze maila do Renault Polska ze skargą na serwis. Uważam że niewiele brakowało do zapalenia samochodu bo przewód palowowy odłaczył się blisko rozgdzanego kolektora wydechowego a ponieważ nie był zabezpieczony to majgał się na boki i beztrosko sikał sobie paliwem dookoła. W serwisie trochę pomarudzili poskamleli obiecali zniżki i zamilkili. Zresztą nie maiłem ochoty na szarpanie się z nimi w końcu skończyło się to dobrze bez większych strat a ja zabieganym człowiekiem jestem i szkoda było mi czasu na awantury.

    Postanowiłem jednak napisać maila do Renault Polska ze skargą na tych baranów w serwisie i wiecie jaki był odzew ??????


    Dziesiaj, po kilku tygodniach gdy o sprawie już właściwie zapomniałem....
    dostałem reklamę mailem nowego Clio....

    Gdybym wiedział że to tak się skończy to bym do sądu konsumeckiego poszedł.
    Ręce opadają...

    Acha Serwis to Renault Głowacz w Jaworznie.....
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    jaki zatem morał z tego płynie?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      jaki zatem morał z tego płynie?
      - nie wbijaj gwoździa w lokomotywę !

      Comment

      • PabloZD
        Senior
        • 08-2005
        • 222

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        jaki zatem morał z tego płynie?
        hmmm... po francuzie prędzej czy później i tak każdemu pocieknie z przewodu

        Comment

        • Cordel
          Senior
          • 09-2001
          • 1087

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          jaki zatem morał z tego płynie?
          Taki z tego morał, że jeśli mieszkasz w Jaworznie i masz Renault jakiejkolwiek maści, nie korzystaj z serwisu Głowacz. To może byc pomocne, nieprawdaż?
          "Mam powody
          Powstrzymywać się od wody.
          Od wody mnie w brzuchu kole:
          Pijam tylko alkohole."
          Jan Lemański

          Comment

          • nevton
            Member
            • 09-2005
            • 97

            #6
            Na lokomtywach sie nie znam ale....

            Pozwoliłem sobie na zjechanie Renault Polska w mailu który poniżej wkleiłem.....
            Nie wiem czy odpiszą, pewnie nie, prawde mówiąc nie zależy mi na tym...
            Gdyby jendak to o postępach będę informował..... no chyba że nie chcecie ;-)))) ???

            oto mój mail:

            Szanowni Państwo
            *
            Kilka tygodni*temu poskarżyłem się do Państwa drogą mailową na spartaczoną naprawę silnika w serwisie GŁOWACZ RENAULT w Jaworznie.
            Sprawa dotyczyła niechlujnie zamontowanych przewodów paliwowych w wyniku czego nastąpiło rozłączenie ich podczas jazdy i zalanie rozgrzanego silnika paliwem.
            *
            Ninjeszym mailem chciałbym gorąco podziękować państwu za okazane zainteresowanie moją sprawą. Piękne zdjęcie noweo Renault przesłane w odpowiedzi na moją skargę jest niewątpliwie dowodem ogromnego zainteresowania firmy klientami. Dołączone do pięknego nowego Renault seksowne nóżki*modelki niewątpliwie robią wrażenie i na pewno złagodzą moją złość wywołaną niską jakością usług. Naprawdę jestem pod wrażeniem Państwa profejonalizmu i zrozumienia problemów klienta.
            *
            W*tym miejscu chciałbym zapewnić że Państwa zaangażowanie w rozwiązanie mojego problemu w 100 % przekonało mnie do Nie kupowania więcej samochodów spod znaku Renault (logana i nissan też). Nie żebym miał złudzenia, że konkurencja jest lepsza. Pewnie nie jest, ale takie podejscie jakie Państwo zaprezentowaliście muszę jakoś docenić.
            *
            Dodatktowo, na koniec,*chciałbym poinformować że mail ten napisany jest w tonie sarkastycznym.*Przesyłanie reklamy nowego samochodu jako odpowiedź na skargę ze źle wykonanej usługi posprzedażnej uważam ża szczyt arogancji. Piszę to na*wszelki wypadek gdyby Państwa sprawność intelektualna okazała*się niższa od zakładanej.
            *
            Zapewniam również że informacjami o Waszym "wyczynie" oraz "wyczynie" serwisu w Jaworznie podzielę się na wszystkich znanych mi forach dyskusyjnych w polskim internecie.
            *
            Taki poziom profesjonalizmu nie może pozostać*w cieniu o tym powinno się pisać podręczniki !!!

            Comment

            • nevton
              Member
              • 09-2005
              • 97

              #7
              Ja nie mieszkam w Jaworznie (niedaleko) ale to fakt trzeba na nich uważać.... a gdzie nie trzeba ??

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #8
                Renault Polska pewnie liczyło na jakieś podziękowania lub chociaż przychylne opinie z Twej strony. W końcu mimo tego, że mechanicy zepsuli robotę to samochód nie wyleciał w powietrze a Ty teraz jesteś nawet w stanie pisać mejle Stąd moim zdaniem powód przysłania Ci owej reklamy - nowy model będzie jeszcze lepszy

                Na pocieszenie (?) dodam, że inne serwisy i firmy motoryzacyjne też tak mają (szczególnie w Polsce).
                MM961
                4:-)

                Comment

                • nevton
                  Member
                  • 09-2005
                  • 97

                  #9
                  Wiesz co ? O tym nie pomyślałem !!!!!!..... A ja taki niewdzięczny jestem ach.... to polskie wschodnioeuropejskie brabarzyństwo ze mnie wychodzi. Wstyd

                  Wypijmy więc za zdrowie Żaka Sziraka i jego ziomali
                  Last edited by nevton; 30-09-2005, 09:21.

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nevton
                    Wiesz co ? O tym nie pomyślałem !!!!!!..... A ja taki niewdzięczny jestem ach.... to polskie wschodnioeuropejskie brabarzyństwo ze mnie wychodzi. Wstyd

                    Wypijmy więc za zdrowie Żaka Sziraka i jego ziomali
                    Wal więc do nich natychmiast mejla z przeprosinami i zapisz się na nowe Clio

                    Pozdrawiam i życzę lepszych mechaników
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • nevton
                      Member
                      • 09-2005
                      • 97

                      #11
                      Kurde !!! Nie stać mnie już na nowe..... inne wydatki mam
                      Myślałem o kredycie ale ja nie lubie instytucji udzielających kredytów....

                      <---- ciągle piję za zdrowie Żaka Szirka i ziomali.

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        #12
                        ja bym jeszcze wspomniał słowem o tym że nie życzę sobie wykorzystywania moich danych (w tym przypadku adres mailowy) do celów marketingowych.
                        twojego maila ktoś przeczyta, pewnie się tym bardzo nie przejmie (bo to nie jest rodzinna piekarnia) a twój adres zostanie w bazie i będą cię regularnie uszczęśliwiać reklamami.

                        Comment

                        • Audi
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 1682

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nevton
                          ... Dołączone do pięknego nowego Renault seksowne nóżki*modelki niewątpliwie robią wrażenie i na pewno złagodzą moją złość wywołaną niską jakością usług...
                          Pokaż lepiej te "seksowne nóżki" ocenimy czy powinny złagodzić złość

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nevton
                            Kurde !!! Nie stać mnie już na nowe..... inne wydatki mam
                            Myślałem o kredycie ale ja nie lubie instytucji udzielających kredytów....

                            <---- ciągle piję za zdrowie Żaka Szirka i ziomali.
                            Dlaczego nie rozumiem. Nie lubisz prezentów - gratisów?
                            Zawsze możesz dostać po jakimś czasie w ramach promocji ..... komornika.
                            Tfu... co ja gadam?...co ja gadam?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • nevton
                              Member
                              • 09-2005
                              • 97

                              #15
                              Zdecydowanie zamało kolega piwa dzisiaj wypił Oj zdecydowanie zamało !!!
                              A świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia

                              Dlatego piję twoje zdrowie

                              P.S: umieściłem tego posta też na onecie http://forum.onet.pl/0,2,1,0,2447,14...33,uforum.html

                              Ide na nich po calaku !!!

                              Sam jestem ździwiony swoją reakcją ale zdenerwowali mnie tą reklamą (bardziej niż tym przewodem). Jak dak dalej pójdzie to leczyć się bedzie trzeba.... są jacyś psychiatrzy na forum ?????

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎