Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piznery i takie tam [Było: Jurand, Heban]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    Piznery i takie tam [Było: Jurand, Heban]

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Edax
    piznery
    Ja się pewnie czepiam, że to może literówka, albo cóś, ale co to są te "piznery"

    Czas popracować nad poprawnością pisowni.

  • #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
    Ja się pewnie czepiam, że to może literówka, albo cóś, ale co to są te "piznery"

    Czas popracować nad poprawnością pisowni.
    A co to jest "cóś" ?

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Edax
      Kolor: Do Hebanu to troszeczkę mu brakuje... [4]
      Piana: Możlywa, aczkolwiek troszeczkę za szybko spada.. [4]
      Zapach: Taki ciut za nijaki... [3.5]
      Smak: Do Coli może troszkę podobny...do kawki... albo do INKI!!! [3]
      Wysycenie: Takie se... [3]
      Opakowanie: Możlywe, ale jak to opakowanie...do wsadu ma się tak jak wilk do parowozu... [4]
      Uwagi: Chyba następny raz nie kupię, nie lubię ciemnych piw, i co próba to wpadka...nie mam jak piznery i weizen...pycha...

      Moja ocena: [3.375]
      Edax, daruj sobie oceny bo widzę, że nie potrafisz tego robić, co to znaczy wysycenie "takie se" czy kolor Coli stawiasz na równi z kolorem kawy Inki (czy w ogóle widziałeś jak kawa Inka wygląda?), a do koloru hebanu to i Carlsbergowi trochę brakuje, opisz po prostu jaki jest i jak Ty go sam widzisz.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment


      • #4
        Ty chyba kolego dawno dobrze się nie czułeś. Zastanawiam się czy ty jesteś na tym świecie po to aby strofować innych ludzi?! Musisz chyba godzinami ślęczeć przed monitorem aby broń boże nie wymsknął Ci sie żaden koleś co według Ciebie napisał nie tak jak sobie szanowny wymyślił...Luzu troszeczkę bo żyłka pierdząca może pęć i bęc, ani piwka się człowiek nie napije i nadymać się też nie będzie sposobności...Ot takie sobie piwko, ale u kolegi to kultura sztabowa musi być! Spodnie w kancik, nakrycie głowy pod pachą, postawa zasadnicza...Jeżeli mam chęć napisać "takie se" to będę tak pisał, a szanowny może sobie darować czytanie, bo to i nerw szkoda i tak w ogóle...

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          Edax, stonuj. Już dwie Twoje oceny musiałem wyrzucić z rankingu, a jedna z nich poleciała do "przechmielin". Tą zostawiłem bo jeszcze z wielkim przymróżeniem oka nadawała się do pozostawienia.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Edax
            Ty chyba kolego dawno dobrze się nie czułeś. Zastanawiam się czy ty jesteś na tym świecie po to aby strofować innych ludzi?! Musisz chyba godzinami ślęczeć przed monitorem aby broń boże nie wymsknął Ci sie żaden koleś co według Ciebie napisał nie tak jak sobie szanowny wymyślił...Luzu troszeczkę bo żyłka pierdząca może pęć i bęc, ani piwka się człowiek nie napije i nadymać się też nie będzie sposobności...Ot takie sobie piwko, ale u kolegi to kultura sztabowa musi być! Spodnie w kancik, nakrycie głowy pod pachą, postawa zasadnicza...Jeżeli mam chęć napisać "takie se" to będę tak pisał, a szanowny może sobie darować czytanie, bo to i nerw szkoda i tak w ogóle...
            Czuje sie wyśmienicie, żyłki pierdzącej juz nie mam bo i tak mi pękła, a urodziłem sie po to by Ciebie strofowac i bedę Twoim największym upierdliwcem.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment


            • #7
              Z tego co widzę to panuje na tym forum atmosfera podobna do tej którą reprezentuje "wasz" nowo wybrany prezydęt, a jeżely o to się rozchodzi to cześć i same się tu zostańta, może się lepiej rozumieta, w swoim śmiesznym gronie, ja odpadam. Nie mam w sobie tyle zawiści do ludzi i zacietrzewienia, tym bardziej po kilku pysznych...A że światowym i językami władam paroma to tu i ówdzie sobie bywam i takich pajacy jak na tym forum, bądź co bądź, pretendującym do miana niezłego to jeszcze nie spotkałem!!! W obec tego adie' się z szanowną panowlą, idę być dalej takim jakim jestem i z wydystyngowaną bandą bufonów się dalej nie utożsamiam...
              P.S. Jak mam swoje konto unieaktywnić, bo nie zamierzam Wam frekwencji nabijać.

              Comment

              • sergioP
                • 09-2005
                • 1261

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Edax
                [...] W obec tego adie' się z szanowną panowlą, idę być dalej takim jakim jestem i z wydystyngowaną bandą bufonów się dalej nie utożsamiam...[...]
                No to Pa
                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                - ???
                - ...napiłbym się piwa.

                ------------------------------------------
                Dzień dobry panu.
                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  No w mordę, musicie tak na wejściu się do ludzi przypieprzać? Trudno po ludzku zwrócić uwagę?

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                    No w mordę, musicie tak na wejściu się do ludzi przypieprzać? Trudno po ludzku zwrócić uwagę?
                    Edax wcale nie był na wejściu. Zresztą Becik zwrócił uwagę po ludzku. Dopiero potem Edax zaczął się pluć.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                      Edax, daruj sobie oceny bo widzę, że nie potrafisz tego robić, co to znaczy wysycenie "takie se" czy kolor Coli stawiasz na równi z kolorem kawy Inki (czy w ogóle widziałeś jak kawa Inka wygląda?), a do koloru hebanu to i Carlsbergowi trochę brakuje, opisz po prostu jaki jest i jak Ty go sam widzisz.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                      No w mordę, musicie tak na wejściu się do ludzi przypieprzać? Trudno po ludzku zwrócić uwagę?

                      Co w moim zwróceniu uwagi Edaxowi było dla Ciebie "nieludzkie" i z czym się przypieprzyłem? Uzasadnij.
                      Last edited by becik; 27-10-2005, 07:47.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • nikita_banita
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 1363

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Edax
                        A co to jest "cóś" ?
                        To jest takie cóś jak IRONIA - trudne slowo.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #13
                          w sumie nie ma już o czym mówić/pisać. Edax poprosił o usnięcie swojego konta, więc już nie odpowie na sprawy wszelakiego sortu.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                            Co w moim zwróceniu uwagi Edaxowi było dla Ciebie "nieludzkie" i z czym się przypieprzyłem? Uzasadnij.
                            Choćby "daruj sobie oceny, bo widzę, że nie potrafisz tego robić". Chyba nie na tym polega edukacja piwna? Rzuciliście się z Nikitą na chłopaka, a ten się napiął i wyrejestrował. Czy każdy z nas był taki zupahipabipakoneser podczas swoich początków na forum? Nie sądzę.

                            Trochę cierpliwości!

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                              Choćby "daruj sobie oceny, bo widzę, że nie potrafisz tego robić". Chyba nie na tym polega edukacja piwna? Rzuciliście się z Nikitą na chłopaka, a ten się napiął i wyrejestrował. Czy każdy z nas był taki zupahipabipakoneser podczas swoich początków na forum? Nie sądzę.

                              Trochę cierpliwości!

                              Sam też jestem przeciwny najeżdżaniu na nowych i młodych i też to tępię, ale widzę, że skoro odpowiada Ci taka forma oceniania piw jak przez Edaxa (chyba czytałes i inne jesli nie to proszę - http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=156 ) to sam możesz je podobnie oceniać ( jak tu- http://www.browar.biz/forum/showthre...694#post512694 ) i komentuj, tyle, że chociaż pisz "huj" przez "ch" a nie samo "h".
                              Ciekawe jak w/g Ciebie wygląda edukacja piwna w tym wypadku?

                              Na początku też zupahipabipakoneserem nie byłem ale na pewno nie pisałem w "blokerskim slangu" i jakis poziom zawsze starałem się utrzymywać.
                              Skoro Tobie tego typu wypowiedzi się podobają i nie przeszkadzają to Twoja sprawa, mi przeszkadzają i bedę na nie zwracać uwagę i nieważne czy starym czy młodym. A jeśli i mój post uznasz za obraźliwy zawsze go możesz zgłosić ART-owi.
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎