Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kalnapilio-Tauro, Colt 45 Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Kalnapilio-Tauro, Colt 45 Strong

    jedyne co odnotowałem z etykiety to woltaż: 7.2 % alk i drobniutkimi literkami producenta. litrowy PET kupiony za 4.10 zł
    krótko opiszę, bo szkoda słów: piwo o smaku alkoholu, bezpianowe (trzyma się śmiesznie krótko, choć przy nalewaniu wygląda znośnie), z nasyceniem saturatorowym nietrwałym. kolor to jedyna pozytywna kwestia - złoto-miedziany.
    Last edited by e-prezes; 14-01-2006, 12:33.
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #2
    Piwo zakupione w małym sklepiku za 2,3zł. Butelka PET 1l . Moc 7,2%, ekstrakt? Zapach średnio intensywny, słodowy. Wyczuwalna moc, w sumie typowy. Piana bardzo skromna, właściwie tylko kożuszek, ale trzyma się długo. Nagazowanie słabe, ale nie tragiczne. Kolor ładny, dość ciemny, zachęcający do spożycia. Smak bardzo ubogi. Praktycznie tylko słodowy, ale jakiś taki inny od naszych strongów. Wyczuwa się alkohol. Całkowity brak goryczki. Ogólnie mierny. Opakowanie z dość ładną etykietą, prosto naklejoną. Brak informacji o ekstrakcie i zleceniodawcy. Ani słowa kto to na nasz rynek sprowadził. Moja ocena 3 (1 – 6), najniższa jaką dałem.
    Moje pierwsze Litewski piwo, szkoda, że takie kiepskie. Ale czego się spodziewać po pecie.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • MarcinKa
      Senior
      • 02-2005
      • 2729

      #3
      Tytuł tematu jest błędny. Powinno być: Kalnapilio-Tauro, Colt 45 Strong
      O Broku też na etykiecie nie ma mowy.
      Attached Files
      To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎